MusicBrainz - en to et translation catalogue (377 entries)

en: A new AJAX coverart uploader is released, making it easier to add cover art to releases.
et: Lisati varasemast palju mugavam AJAXi-põhine kaanepiltide üleslaadimise võimalus.

en: A rift in the MusicBrainz community leads to a Great Dispute.
et: Lahkheli MusicBrainzi kogukonnas viis Suure Vaidluseni.

en: Added support for improved TRM collision handling in the classic tagger.
et: Klassikaline sildistaja sai parema TRM-ide kokkupõrgete käsitlemise toe.

en: Advanced relationships
et: Täpsemad seosed

en: Advanced relationships that allow users to connect basic data entities is relased and unused TRMs pruned from the database. Inline editing is turned off by default, causing a drop in voting activity.
et: Lisati täpsemad seosed, mille kaudu saab ühendada peamisi andmeelemente. Kasutamata TRM-id eemaldati andmebaasist. Leheküljesisene hääletamine lülitati vaikimisi välja, mis põhjustas hääletusaktiivsuse langemist.

en: Album languages
et: Albumi keeled

en: Album languages, guess case improvements and revamps edit forms released.
et: Lisati albumi keele tugi, parandati suurtähestuse oletamist ja muudeti toimetamisvormi.

en: Amazon Coverart
et: Amazoni kaanepildid

en: Amazon betas <a href="http://soundunwound.com">SoundUnwound</a> with data from MusicBrainz.
et: Amazon alustas MusicBrainzi andmeid kasutava <a href="http://soundunwound.com">SoundUnwoundi</a> beetakatsetamist.

en: Amazon betas SoundUnwound
et: Amazon alustas SoundUnwoundi beetatestimist

en: Amazon coverart support released.
et: Lisati Amazoni kaanepiltide tugi.

en: An improved release editor and a new site design are released.
et: Avalikustati senisest parem väljalasketoimeti ja uus lehekujundus.

en: Annotation support released.
et: Lisati annotatsioonide võimalus.

en: Annotations
et: Annotatsioonid

en: Artist subscriptions
et: Artistide jälgimine

en: Artist subscriptions made public and various smaller user centric improvements are released.
et: Avalikustati artistide jälgimise võimalus, lisaks muid väiksemaid parandusi kasutajaliideses.

en: Artist subscriptions.
et: Lisati artistide jälgimise funktsioon.

en: BBC dynamic artist pages
et: BBC dünaamilised artistilehed

en: BBC launches the dynamic artist pages based on MusicBrainz data.
et: BBC käivitas MusicBrainzi andmetel põhinevat dünaamiliste artistilehtede süsteemi.

en: BBC partners with MetaBrainz
et: Algas BBC partnerlus MetaBrainziga

en: Bug fix/cleanup release.
et: Veaparandus- ja puhastusväljalase.

en: Bug fixes
et: Veaparandused

en: CAA initial release
et: Eelavalikustati CAA

en: CAA official release
et: CAA kuulutati avalikult välja

en: Caching (memcached) and bugs fixed.
et: Lisati puhverdamine (memcached), parandati vigu.

en: Caching/bug fixes
et: Puhverdamine, veaparandused

en: Cleanup
et: Puhastus

en: Cleanup release.
et: Puhastusväljalase.

en: Collection, Ratings, CDStubs
et: Kogud, hinded, pooleldi sisestatud CD-d

en: Collection, Ratings, CDStubs, LastUpdate released.
et: Lisati kogude, hinnete, pooleldi lisatud CD-de ja viimase uuendusaja tugi.

en: Cover Art Uploader
et: Kaanepiltide üleslaadimine

en: Dedicated database server
et: Eraldi andmebaasiserver

en: Edit display improvements, turned off RDF dumps, new install scripts released.
et: Parandati toimetuste kuvamist, lülitati välja RDF-andmetõmmised, avalikustati uued paigaldusskriptid.

en: Edit search
et: Toimetuste otsing

en: Editor ojnkpjg runs a script setting track times from DiscID values, creating a huge spike in edits.
et: Toimetaja ojnkpjg jooksutas skripti, mis määras plaadi-ID järgi lugude kestused, tekitades tohutult toimetusi.

en: Folksonomy tagging, editor subscriptions are released.
et: Lisati nn folksonoomiasildistamine ja toimetajate jälgimise võimalus.

en: FreeDB auto import feature turned off and autoeditor elections released. Unused TRMs pruned from the database.
et: FreeDB automaatimport lülitati välja ja lisati vanemtoimetajavalimised. Kasutamata TRM-id eemaldati andmebaasist.

en: FreeDB off/Autoeditors
et: FreeDB välja; vanemtoimetajad

en: Great Dispute
et: Suur Vaidlus

en: Imported CD Baby catalog as CD Stubs
et: CD Baby kataloog imporditi pooleldi lisatud CD-dena

en: Imported the metadata from the CD Baby catalog into our CD Stubs collection.
et: CD Baby kataloogi metaandmed imporditi meie pooleldi lisatud CD-de kogusse.

en: Improve voting
et: Täiustati hääletamist

en: Improved search
et: Täiustati otsingut

en: Improved search/cleanup.
et: Täiustati otsingut, puhastati koodi.

en: In an effort to reduce the size of the open edit queue and force less waiting for changes, the length of time edits stay open before expiration is reduced from 14 to 7 days.
et: Püüdes vähendada lahtiste toimetuste järjekorda ja muudatuste rakendumise ootamist, lühendati toimetuste aegumisaeg 14 päevalt 7-le.

en: In preparation for NGS, editing is turned off until release.
et: NGS-i ettevalmistusena lülitati toimetamine välja.

en: In preparation for NGS, editors are encouraged to avoid editing until release unless entirely necessary.
et: NGS-i ettevalmistusena soovitatakse toimetajatel andmete muutmist vältida, kui vähegi võimalik.

en: Indexed search/XML WS
et: Indekseeritud otsing, XML-veebiteenus

en: Indexes search and a new XML based Web Service are released.
et: Lisati indekseeritud otsing ja uus XML-põhine veebiteenus.

en: Inline edits
et: Leheküljesisene hääletamine

en: Inline edits, new reports, improved data import scripts.
et: Lisati leheküljesisene hääletamine ja uusi aruandeid, parandati andmete impordiskripte.

en: Install scripts
et: Paigaldusskriptid

en: Kuno Woudt begins working for MusicBrainz full-time.
et: Kuno Woudt alustas täiskohaga tööd MusicBrainzi heaks.

en: Kuno Woudt hired as full-time developer
et: Kuno Woudt täiskohaga arendajaks

en: Labels/data quality
et: Plaadifirmad, andmekvaliteet

en: Last.fm signs up with MetaBrainz and starts using MusicBrainz data.
et: Last.fm-ist sai MetaBrainzi klient, hakkas kasutama MusicBrainzi andmeid.

en: Link to MusicBrainz feature, release events and edit suggestions released.
et: Lisati MusicBrainziga linkimise funktsioon, väljalaskesündmused ja toimetamissoovitused.

en: Linkara Musica becomes first commercial customer of MetaBrainz.
et: Linkara Musicast sai MetaBrainzi esimene kommertsklient.

en: Linking
et: Linkimine

en: Menus/Client scripting
et: Menüüd, kliendipoolne skriptimine

en: MetaBrainz accepts three students for Google Summer of Code.
et: MetaBrainz võttis Google Summer of Code’i raames vastu kolm õpilast

en: MetaBrainz hires Oliver Charles
et: MetaBrainz võttis tööle Oliver Charlesi

en: MetaBrainz launched
et: MetaBrainz alustas tööd

en: MetaBrainz signs first customer
et: MetaBrainzi leping esimese kliendiga

en: MetaWeb comes MusicBrainz data user.
et: MetaWeb hakkas kasutama MusicBrainzi andmeid.

en: MetaWeb signed
et: Leping MetaWebiga

en: MusicBrainz Move
et: MusicBrainzi kolimine

en: MusicBrainz Server source code moved to Git from Subversion.
et: MusicBrainzi serveri lähtekood koliti Subversionist Git-i.

en: MusicBrainz gets its first dedicated database server.
et: MusicBrainz sai oma esimese eraldiseisva andmebaasiserveri.

en: MusicBrainz moved to Digital West Networks in San Luis Obispo.
et: MusicBrainz kolis Digital West Networks’i (San Luis Obispo’s).

en: MusicBrainz partners with MusicIP and starts using MusicDNS's PUID acoustic fingerprints. Picard becomes the official MusicBrainz tagger with PUID support, which causes edit activity to decrease.
et: MusicBrainz alustas partnerlust MusicIP-ga ja hakkas kasutama MusicDNS-i „akustilisi sõrmejälgi” (PUID). Picardist sai ametlik MusicBrainzi sildistusprogramm koos PUID toega, põhjustades toimetusaktiivsuse langemist.

en: NGS No-Editing Phase
et: NGS: toimetamiseta faas

en: NGS Reduced Editing Phase
et: NGS: vähese toimetamise faas

en: NGS Release
et: NGS: väljalase

en: NGS, a MusicBrainz major rewrite, is released!
et: Avalikustati NGS (Next Generation Schema), MusicBrainzi suur ümberkorraldus!

en: Non album tracks
et: Albumivälised lood

en: Non album tracks are released.
et: Lisati albumiväliste lugude võimalus.

en: Oliver Charles becomes employee #1 of MetaBrainz Foundation.
et: Oliver Charles sai MetaBrainz Foundationi töötajaks #1.

en: Oliver Charles begins working for MusicBrainz full-time.
et: Oliver Charles alustas täiskohaga MusicBrainzi heaks töötamist.

en: Oliver Charles joins MusicBrainz full-time
et: Oliver Charles täiskohaga MusicBrainzis

en: Relationship Editor
et: Seosetoimeti

en: Release Groups, ISRCs, CDStub searching
et: Väljalaskerühmad, ISRC-d, pooleldi sisestatud CD-de otsing

en: Release editor
et: Väljalasketoimeti

en: Release editor and Guess Case released.
et: Lisati väljalasketoimeti ja suurtähestuse oletamise nupp.

en: Release groups, ISRC support, CDStub searching and search fixes released.
et: Lisati väljalaskerühmad ja ISRC-de tugi, lubati otsida pooleldi lisatud CD-sid, parandati otsingusüsteemi.

en: SG5 Fixes
et: SG5 parandused

en: Search improvements
et: Otsingutäiustused

en: Style Guideline 5 workaround introduced and unused TRMs pruned from the database.
et: Avaldati osaline lahendus stiilijuhis nr 5 jaoks. Kasutamata TRM-id eemaldati andmebaasist.

en: Support for Labels and data quality are released.
et: Lisati plaadifirmade ja andmekvaliteedi tugi.

en: TRM collisions
et: TRM-i kokkupõrked

en: Tags
et: Sildid

en: The BBC becomes a MetaBrainz customer and starts using MusicBrainz data.
et: BBC-st sai MetaBrainzi klient, hakkas kasutama MusicBrainzi andmeid.

en: The Cover Art Archive becomes initially available
et: Kaanepildiarhiiv tehti varajastele huvilistele kättesaadavaks.

en: The Cover Art Archive is officially released
et: Kaanepildiarhiiv kuulutati ametlikult avatuks.

en: The MetaBrainz Foundation, the legal home for MusicBrainz is announced to the public.
et: Avalikustati MetaBrainz Foundation, MusicBrainzi juriidiline kodu.

en: The relationship editor, for bulk-editing relationships for a release, is released to production.
et: Avalikustati seosetoimeti väljalaske seoste hulgitoimetamiseks.

en: The search features and web service improvements are released.
et: Avalikustati otsingufunktsioonid ja veebiteenuse täiendused.

en: Track times set from DiscIDs
et: Loopikkused plaadi-ID-dest

en: User improvements
et: Kasutajaliidese parandused

en: Voting logic was improved, web based autoeditor elections released.
et: Parandati hääletusloogikat, lisati veebipõhised vanemtoimetajavalimised.

en: Voting period shortened to 7 days
et: Hääletusaega lühendati 7 päevale

en: mb_server now hosted on Git
et: mb_serveri projekt kolis Git-i

en: % of total mediums
et: % kõigist helikandjatest

en: % of total releases
et: % kõigist väljalasetest

en: /day
et: /päev

[ctx: vote]
en: Abstain
et: Erapooletu

en: Abstentions
et: Erapooletuksjäämised

en: Active Editors
et: Aktiivsed toimetajad

en: Active Users
et: Aktiivsed kasutajad

en: Active Voters
et: Aktiivsed hääletajad

en: Add/remove lines:
et: Joonte lisamine/eemaldamine:

en: All edits that have been applied
et: Kõik rakendatud toimetused

en: All edits that have failed by being voted down
et: Kõik mahahääletatud toimetused

en: All edits that have failed dependency checks
et: Kõik sõltuvust mitterahuldanud toimetused

en: All edits that have failed prerequisite checks
et: Kõik eeldust mittetäitnud toimetused

en: All edits that have hit an error
et: Kõik vea taha takerdunud toimetused

en: All other available languages and scripts have 0 releases and works.
et: Ülejäänud keeltes ja kirjasüsteemides väljalaskeid ja teoseid teadaolevalt pole.

en: Amazon:
et: Amazonist:

en: Applied edits
et: Rakendatud toimetused

en: Applied:
et: Rakendatud:

[ctx: vote]
en: Approve
et: Heakskiitev

en: Areas
et: Piirkonnad

en: Areas:
et: Piirkondi:

en: Artist Countries
et: Artistide riigid

en: Artist IPIs
et: Artistide IPI-d

en: Artist ISNIs
et: Artistide ISNI-d

en: Artist Ratings
et: Artistide hinnangud

en: Artists
et: Artistid

en: Artists:
et: Artiste:

en: Attributes
et: Atribuudid

en: Barcodes
et: Vöötkoodid

en: Barcodes:
et: Vöötkoode:

en: Basic metadata
et: Põhilised metaandmed

en: Basics
et: Põhiandmed

en: By Cover Art Type
et: Kaanepildi tüübi järgi

en: By Release Format
et: Väljalaske formaadi järgi

en: By Release Group Type
et: Väljalaskerühma tüübi järgi

en: By Release Status
et: Väljalaske staatuse järgi

en: CAA:
et: Kaanepildiarhiivist:

en: CD Stubs (all time / current):
et: Pooleldi sisestatud CD-sid (kokku olnud / hetkel):

en: Cancelled edits
et: Tühistatud toimetused

en: Cancelled:
et: Tühistatud:

en: Characters
et: Tegelaskujud

en: Check boxes above
et: Vali ülalolevaid märkeruute

en: Choirs
et: Koorid

en: Click to deselect
et: Klõpsa valiku eemaldamiseks

en: Controls
et: Juhtimine

en: Core Entities
et: Põhiolemid

en: Count of active editors
et: Aktiivsete toimetajate arv

en: Count of all areas
et: Piirkondade arv

en: Count of all places
et: Kohtade arv

en: Count of deleted editors
et: Kustutatud kontoga toimetajate arv

en: Countries
et: Riigid

en: Country
et: Riik

en: Cover Art
et: Kaanepildid

en: Cover Art Sources
et: Kaanepildiallikad

en: Data Quality
et: Andmekvaliteet

en: Database Statistics
et: Andmebaasi statistika

en: Database Statistics - {title}
et: Andmebaasi statistika - {title}

en: Default Data Quality
et: Vaikimisi andmekvaliteet

en: Default Data Quality:
et: Vaikimisi andmekvaliteediga:

en: Disc IDs
et: Plaadi-ID-d

en: Disc IDs:
et: Plaadi-ID-sid:

en: Draw a rectangle on either graph
et: Joonista ristkülik emmal-kummal graafikul

en: Edit Information
et: Toimetuste teave

en: Editor
et: Toimetaja

en: Editors
et: Toimetajad

en: Editors (all)
et: Toimetajad (kõik)

en: Editors (deleted)
et: Toimetajad (kustutatud kontoga)

en: Editors (deleted):
et: Toimetajad (kustutatud kontoga):

en: Editors (valid & active ever)
et: Toimetajad (kehtiva kontoga ja aktiivsed)

en: Editors (valid / deleted):
et: Toimetajaid (kehtiva / kustutatud kontoga)

en: Editors (valid)
et: Toimetajad (kehtiva kontoga)

en: Editors (valid):
et: Toimetajaid (kehtiva kontoga):

en: Editors, Edits, and Votes
et: Toimetajad, toimetamised ja hääled

en: Edits
et: Toimetused

en: Edits about to be cancelled
et: Tühistamist ootavad toimetused

en: Edits per day
et: Toimetusi päevas

en: Edits per week
et: Toimetusi nädalas

en: Edits:
et: Toimetusi:

en: Exact Values (items vs. day)
et: Täpsed väärtused (elementide arv vastaval päeval)

en: Failed (dependency):
et: Nurjunud (sõltuvus):

en: Failed (internal error):
et: Nurjunud (sisemine viga):

en: Failed (prerequisite):
et: Nurjunud (eeltingimus):

en: Female Artists
et: Naissoost artistid

en: Female:
et: Naissoost:

en: For the vote statistics, only yes or no votes are counted, abstain votes are not counted.
et: Hääletamisstatistikas arvestatakse üksnes poolt- ja vastuhääli, erapooletuksjäämisi ei loeta.

en: Format
et: Formaat

en: Formats
et: Formaadid

en: Groups
et: Grupid

en: High Data Quality
et: Kõrge andmekvaliteet

en: High Data Quality:
et: Kõrge andmekvaliteediga:

en: Hover and click on vertical lines
et: Vii kursor püstjoonele ja klõpsa

en: IPIs
et: IPI-d

en: IPIs:
et: IPI-sid:

en: ISNIs
et: ISNI-d

en: ISNIs:
et: ISNI-sid:

en: ISRCs
et: ISRC-d

en: ISRCs (all / unique):
et: ISRC-sid (kokku / unikaalseid):

en: ISRCs (all)
et: ISRC-d (kõik)

en: ISWCs
et: ISWC-d

en: ISWCs (all / unique):
et: ISWC-sid (kokku / unikaalseid):

en: ISWCs (all)
et: ISWC-d (kõik)

en: Identifiers
et: Identifikaatorid

en: Instruments
et: Instrumendid

en: Instruments:
et: Instrumente:

en: Label Countries
et: Plaadifirmade riigid

en: Label IPIs
et: Plaadifirmade IPI-d

en: Label ISNIs
et: Plaadifirmade ISNI-d

en: Label Ratings
et: Plaadifirmade hinnangud

en: Labels
et: Plaadifirmad

en: Labels:
et: Plaadifirmasid:

en: Language
et: Keel

en: Languages
et: Keeled

en: Languages and Scripts
et: Keeled ja kirjad

en: Languages/Scripts
et: Keeled ja kirjad

en: Last 7 days:
et: Viimase 7 päeva jooksul:

en: Last updated: {date}
et: Viimati uuendatud: {date}

en: Low Data Quality:
et: Madala andmekvaliteediga:

en: MBIDs:
et: MBID-sid:

en: Male Artists
et: Meessoost artistid

en: Male:
et: Meessoost:

en: Mediums
et: Helikandjad

en: Mediums with 1 Disc ID | Mediums with {n} Disc IDs
et[0]: 1 plaadi-ID-ga helikandjad
et[1]: {n} plaadi-ID-ga helikandjad

en: Mediums with Disc IDs
et: Plaadi-ID-dega helikandjad

en: Mediums with at least one disc ID:
et: Vähemalt ühe plaadi-ID-ga helikandjaid:

en: Mediums with no disc IDs:
et: Ilma plaadi-ID-ta helikandjaid:

en: Mediums:
et: Helikandjaid:

en: Most active editors in the past week
et: Nädala jooksul kõige aktiivsemad toimetajad

en: Most active voters in the past week
et: Nädala jooksul kõige aktiivsemad hääletajad

en: MusicBrainz Events
et: MusicBrainzi sündmused

en: MusicBrainz Events:
et: MusicBrainzi sündmused:

[ctx: vote]
en: No
et: Ei

en: No Statistics
et: Statistika puudub

en: No coverart statistics available.
et: Kaanepiltide statistika pole saadaval.

en: No edit statistics available.
et: Toimetuste statistika pole saadaval.

en: No format
et: [määramata]

en: No front cover art:
et: Ilma esikaanepildita:

en: No packaging set
et: [määramata]

en: No relationship statistics available.
et: Seoste statistika pole saadaval.

en: No status
et: [määramata]

en: No status set
et: [määramata]

en: No type
et: [määramata]

en: Non-group artists:
et: Mittegruppe:

en: None
et: [määramata]

en: Normal Data Quality
et: Tavaline andmekvaliteet

en: Normal Data Quality:
et: Tavalise andmekvaliteediga:

en: Open Edits
et: Lahtised toimetused

en: Open and applied edits in past week
et: Lahtisi ja rakendatud toimetusi nädala jooksul

en: Open:
et: Lahtisi:

en: Orchestras
et: Orkestrid

en: Other
et: Muu

en: Other Entities
et: Muud olemid

en: Other gender:
et: Muust soost:

en: Other-gender Artists
et: Muust soost artistid

en: Other-type Artists
et: Muud tüüpi artistid

en: Overview
et: Ülevaade

en: Per release
et: Kaanepiltide arvu järgi

en: Persons
et: Isikud

en: Pieces of Cover Art
et: Kaane- jm pildid

en: Pieces of cover art
et: Kaane- jm pildid

en: Pieces of cover art:
et: Pilte:

en: Places
et: Kohad

en: Places:
et: Kohti:

en: Primary Types
et: Põhitüübid

en: Rank
et: Koht

en: Rate of Change (average items/day vs. day)
et: Muutumiskiirus (keskmine elementide arvu muutus vastaval päeval)

en: Rate of Change Graph
et: Muutumiskiiruse graafik

en: Ratings
et: Hinnangud

en: Ratings (raw / aggregated):
et: Hinnanguid (toorelt / koondatult):

en: Ratings and Tags
et: Hinnangud ja sildid

en: Recordings
et: Salvestised

en: Recordings with 1 Release | Recordings with {n} Releases
et[0]: Salvestised 1 väljalaskel
et[1]: Salvestised {n} väljalaskel

en: Recordings with ISRCs
et: ISRC-dega salvestised

en: Recordings:
et: Salvestisi:

en: Relationships
et: Seosed

en: Relationships:
et: Seoseid:

en: Release Countries
et: Väljalasete riigid

en: Release Data Quality
et: Väljalasete andmekvaliteet

en: Release Groups
et: Väljalaskerühmad

en: Release Groups with 1 Release | Release Groups with {n} Releases
et[0]: 1 väljalaskega väljalaskerühmad
et[1]: {n} väljalaskega väljalaskerühmad

en: Release Groups:
et: Väljalaskerühmi:

en: Release Languages
et: Väljalasete keeled

en: Release Packaging
et: Ümbrised

en: Release Scripts
et: Väljalasete kirjasüsteemid

en: Release Status
et: Väljalaske staatus

en: Release groups
et: Väljalaskerühmad

en: Release groups with cover art:
et: Kaanepiltidega väljalaskerühmi:

en: Release/Medium Formats
et: Väljalasete ja helikandjate formaadid

en: Releases
et: Väljalasked

en: Releases with Amazon Cover Art
et: Amazoni kaanepiltidega väljalasked

en: Releases with CAA Cover Art
et: CAA aaanepiltidega väljalasked

en: Releases with Cover Art
et: Kaanepildiga väljalasked

en: Releases with Cover Art from Relationships
et: Seostest pärit kaanepiltidega väljalasked

en: Releases with No Cover Art
et: Ilma kaanepildita väljalasked

en: Releases with at least one disc ID:
et: Vähemalt ühe plaadi-ID-ga väljalaskeid:

en: Releases with cover art:
et: Kaanepiltidega väljalaskeid:

en: Releases with no disc IDs:
et: Ilma plaadi-ID-ta väljalaskeid:

en: Releases, Data Quality, and Disc IDs
et: Väljalasked, andmekvaliteet ja plaadi-ID-d

en: Releases:
et: Väljalaskeid:

en: Reset:
et: Lähtestamine:

en: Script
et: Kirjasüsteem

en: Scripts
et: Kirjasüsteemid

en: Secondary Types
et: Teisesed tüübid

[ctx: plural]
en: Series
et: Seeriad

[ctx: plural]
en: Series:
et: Seeriaid:

en: Tags (raw / aggregated):
et: Silte (toorelt / koondatult):

en: There is no data to display here.
et: Pole andmeid, mida siin näidata.

en: Timeline
et: Ajatelg

en: Timeline Graph
et: Ajatelg

en: Top editors overall
et: Tegusaimad toimetajad üldse

en: Top voters overall
et: Aktiivseimad hääletajad üldse

en: Total
et: Kokku

en: Total applied edits
et: Rakendatud toimetusi kokku

en: Total votes
et: Hääli kokku

en: Tracks
et: Rajad

en: Tracks:
et: Radu:

en: Types
et: Tüübid

en: URL Relationships:
et: URLi-seostest:

en: URLs:
et: URL-e:

en: Unknown Country
et: [riik määramata]

en: Unknown Data Quality
et: Teadmata andmekvaliteet

en: Unknown Data Quality:
et: Teadmata andmekvaliteediga:

en: Unknown Format
et: [formaat määramata]

en: Unknown language
et: [keel määramata]

en: Unknown script
et: [kiri määramata]

en: Unknown-type Artists
et: Tundmatut tüüpi artistid

en: Videos:
et: Videoid:

en: Voted down:
et: Mahahääletatud:

en: Voter
et: Hääletaja

en: Voters
et: Hääletajad

en: Votes
et: Hääled

en: Votes in past week
et: Hääli nädala jooksul

en: Votes per day
et: Hääli päevas

en: Votes per week
et: Hääli nädalas

en: Votes:
et: Hääli:

en: Works
et: Teosed

en: Works:
et: Teoseid:

[ctx: vote]
en: Yes
et: Jah

en: Yesterday:
et: Eile:

en: Zoom:
et: Suurendamine:

en: active ever:
et: Kordki aktiivseid:

en: automatically inferred:
et: Automaatselt oletatud:

en: by a single artist:
et: Ühe esitajaga:

en: inactive:
et: Passiivseid:

en: manually selected:
et: Käsitsi määratud:

en: of type Character:
et: Tegelaskujusid:

en: of type Choir:
et: Koore:

en: of type Group:
et: Gruppe:

en: of type Orchestra:
et: Orkestreid:

en: of type Other:
et: Muid:

en: of type Person:
et: Isikuid:

en: validated email only:
et: Üksnes kinnitatud e-postiga:

en: who edit:
et: Toimetanud:

en: who edited and/or voted in the last 7 days:
et: Toimetanud ja/või hääletanud viimase 7 päeva jooksul:

en: who edited in the last 7 days:
et: Toimetanud viimase 7 päeva jooksul:

en: who have registered applications:
et: Rakendusi registreerinud:

en: who leave edit notes:
et: Toimetusmärkmeid jätnud:

en: who use collections:
et: Kogusid kasutanud:

en: who use ratings:
et: Hindeid kasutanud:

en: who use subscriptions:
et: Jälgimisfunktsioone kasutanud:

en: who use tags:
et: Silte kasutanud:

en: who vote:
et: Hääletanud:

en: who voted in the last 7 days:
et: Hääletanud viimase 7 päeva jooksul:

en: with 10 or more disc IDs:
et: 10 või enama plaadi-ID-ga:

en: with 30 or more pieces of cover art:
et: 30 või enama pildiga:

en: with no gender set:
et: Määramata:

en: with no type set:
et: Määramata:

en: with {num} disc ID: | with {num} disc IDs:
et[0]: {num} plaadi-ID-ga:
et[1]: {num} plaadi-ID-ga:

en: with {num} piece of cover art: | with {num} pieces of cover art:
et[0]: {num} pildiga:
et[1]: {num} pildiga:

en: {country} artists
et: {country}: artistid

en: {country} labels
et: {country}: plaadifirmad

en: {country} releases
et: {country}: väljalasked

en: {language} releases
et: {language} keeles väljalasked

en: {script} releases
et: {script} kirjas väljalasked

en: {type0}-{type1}
et: Seosed {type0} ja {type1} vahel

en: {type0}-{type1} relationships:
et: Seoseid {type0} ja {type1} vahel:
