MusicBrainz - en to et translation catalogue (2505 entries)

en:  &#x2013; ????
et: – ?

en:  Enter your username and email below. We will send you an email with a link to reset your password. If you have forgotten your username, {link|retrieve it} first and then reset your password.
et: Sisesta allpool oma kasutajanimi ja e-post. Saadame sulle e-kirja koos lingiga oma salasõna lähtestamiseks. Kui oled oma kasutajanime ära unustanud, lase esmalt see {link|välja otsida} ja siis lähtesta oma salasõna.

en: "C" is a single check digit.
et: „C” on ühekohaline kontrollnumber.

en: "CC" is the appropriate for the registrant two-character country code.
et: „CC” on registreerija kahetäheline maakood.

en: "DDD" is a nine digit work identifier.
et: „DDD.DDD.DDD” on üheksakohaline teoseidentifikaator.

en: "NNNNN" is a unique 5-digit number identifying the particular sound recording.
et: „NNNNN” on unikaalne viiekohaline number konkreetse helisalvestise tuvastamiseks.

en: "XXX" is a three character alphanumeric registrant code, uniquely identifying the organisation which registered the code.
et: „XXX” on kolmest tähest ja/või numbrist koosnev registreerija kood ISRC registreerinud asutuse tuvastamiseks.

en: "YY" is the last two digits of the year of registration.
et: „YY” on registreerimisaasta kaks viimast numbrit.

en: &#x2013; {enddate}
et: – {enddate}

en: &#x26a0; Error creating edit
et: &#x26a0; Viga toimetuse sisestamisel

en: &#x26a0; Error requesting signature
et: &#x26a0; Viga allkirja taotlemisel

en: &#x26a0; Error uploading image
et: &#x26a0; Viga pildi üleslaadimisel

en: &#x26a0; Server busy, try again later
et: &#x26a0; Server on hõivatud, proovi hiljem

en: &#x26a0; Unrecognized file
et: &#x26a0; Tundmatu fail

en: &#x2713; Success
et: &#x2713; Korras

en: &lt; Back to all relationship types
et: &lt; Tagasi kõigi seosetüüpide juurde

en: ''italics''; '''bold'''; '''''bold italics'''''; ---- horizontal rule
et: ''kaldkiri''; '''paks kiri'''; '''''paks kaldkiri'''''; ---- rõhtjoon

en: '{tag}' has been used {num} times
et: Silti „{tag}” on kasutatud {num} korda

en: (<span class="comment">primary</span>)
et: (<span class="comment">esmane</span>)

en: (<strong>unverified!</strong>)
et: <strong>(kinnitamata!)</strong>

en: (No details about this error are available)
et: (Üksikasju vea kohta pole saadaval)

en: (add a new recording)
et: (lisatakse uus salvestis)

en: (ended)
et: (lõppenud)

en: (hidden)
et: (peidetud)

en: (new release group)
et: (uus väljalaskerühm)

en: (no changelog)
et: (muutuste logi pole)

en: (no other cover art)
et: (muid kaanepilte pole)

[ctx: comment]
en: (none)
et: (pole)

[ctx: description]
en: (none)
et: (pole)

[ctx: email]
en: (none)
et: (pole)

[ctx: link phrase]
en: (none)
et: (pole)

[ctx: tag]
en: (none)
et: (pole)

[ctx: type]
en: (none)
et: (pole)

en: (private)
et: (privaatne)

en: (reset language)
et: (lähtesta keel)

en: (standalone recording)
et: (eraldiseisev salvestis)

en: (unknown)
et: (teadmata)

en: (verified at {date})
et: (kinnitatud {date})

en: (was medium {position} on release {release})
et: (oli helikandja {position} väljalaskel „{release}”)

en: (was medium {position}: {name} on release {release})
et: (oli helikandja {position}: „{name}” väljalaskel „{release}”)

en: * Match indicates the total difference in seconds between the CD you requested and the matches we found.
et: * Vastavus näitab koguerinevust sekundites soovitud CD ja leitud vastete vahel.

en: 1 vote | {n} unanimous votes
et[0]: 1 hääl
et[1]: {n} üksmeelset häält

en: 1st seconder:
et: 1. sekundant:

en: 250px
et: 250 px

en: 2nd seconder:
et: 2. sekundant:

en: 500px
et: 500 px

en: <abbr title="MusicBrainz Identifier">MBID</abbr> submitter
et: <abbr title="MusicBrainzi identifikaator">MBID</abbr>-sisestaja

en: <em>Cancelling</em>
et: <em>Tühistamine</em>

en: <em>no changelog specified</em>
et: <em>muutuste logi pole</em>

en: <strong>Approved:</strong> {date}
et: <strong>Heaks kiidetud:</strong> {date}

en: <strong>Closed:</strong> <em>Cancelling</em>
et: <strong>Suletud:</strong> <em>tühistatakse</em>

en: <strong>Closed:</strong> {date}
et: <strong>Suletud:</strong> {date}

en: <strong>Error</strong>:
et: <strong>Viga</strong>:

en: <strong>Note that any contributions you make to MusicBrainz will be released into the Public Domain and/or licensed under a Creative Commons by-nc-sa license. Furthermore, you give the MetaBrainz Foundation the right to license this data for commercial use. Please read our {doc|license page} for more details.</strong>
et: <strong>Pane tähele, et kogu kaastöö MusicBrainzile läheb avalikku omandisse ja/või avaldatakse Creative Commonsi by-nc-sa litsentsiga (autorile viitamine + mitteäriline eesmärk + jagamine samadel tingimustel). Veelgi enam, sa annad MetaBrainz Foundationile õiguse neid andmeid ärikasutuseks edasi litsentsida. Üksikasjade saamiseks loe palun läbi meie {doc|litsentsileht}.</strong>

en: <strong>Note:</strong> MediaWiki does not check to see if the version number matches the page name, it will take the version number and provide whatever page is associated with it. Make sure to double check your work when updating a page!
et: <strong>Pane tähele:</strong> MediaWiki ei kontrolli, kas versiooninumber vastab lehekülje nimele, vaid võtab versiooninumbri ja annab sellega seostatud lehe. Lehekülje uuendamisel ole hoolikas ja vaata oma töö üle!

en: <strong>The ultimate source of music information</strong> by allowing anyone to contribute and releasing the {doc|data} under {doc2|open licenses}.
et: <strong>Muusikaalase teabe ülim allikas</strong>, lubades kõigil kaasa aidata ja avaldades {doc|andmed} heade {doc2|avatud litsentsidega}.

en: <strong>The universal lingua franca for music</strong> by providing a reliable and unambiguous form of {doc|music identification}, enabling both people and machines to have meaningful conversations about music.
et: <strong>Muusika <em>lingua franca</em></strong>, pakkudes usaldusväärset ja ühetähenduslikku {doc|muusika tuvastamise} viisi ja võimaldades sellega nii inimestel kui ka masinatel muusikateemal tähenduslikke vestlusi pidada.

en: <strong>Warning:</strong> Some of the recordings you're merging have different ISRCs. Please make sure they are indeed the same recordings and you wish to continue with the merge.
et: <strong>Hoiatus:</strong> mõnel mestitavatest salvestistest on erinev ISRC. Palun tee kindlaks, kas ikka on tegu samade salvestistega, ja alles siis jätka mestimisega.

en: <strong>Warning</strong>:
et: <strong>Hoiatus</strong>:

en: =&#xa0;Title&#xa0;1&#xa0;=; ==&#xa0;Title&#xa0;2&#xa0;==; ===&#xa0;Title&#xa0;3&#xa0;===
et: =&nbsp;Pealkiri&nbsp;1&nbsp;=; ==&nbsp;Pealkiri&nbsp;2&nbsp;==; ===&nbsp;Pealkiri&nbsp;3&nbsp;===

en: A CD Stub was found that matches the disc ID you provided. If the below tracklist appears correct, you may use it as a starting point as a new MusicBrainz release
et: Leiti antud plaadi-ID-le vastav pooleldi sisestatud CD. Kui alltoodud lugude nimekiri näib sobivana, võid kasutada seda lähtekohana uue väljalaske sisestamisel.

en: A hidden user | {n} hidden users
et[0]: 1 peidetud kasutaja
et[1]: {n} peidetud kasutajat

en: A map cannot be shown because this place has no coordinates.
et: Kaarti pole võimalik näidata, kuna selle koha koordinaate pole süsteemis.

en: A private collection | {n} private collections
et[0]: 1 privaatkogus
et[1]: {n} privaatkogus

en: A release must contain at least one medium.
et: Väljalaskes peab olema vähemalt üks helikandja.

en: A release title is required.
et: Väljalaskel peab olema pealkiri.

en: A simple list of all entities is available from our {url|browse} pages.
et: Lihtne nimekiri andmetest on saadaval {url|sirvimislehtedel}.

en: A tracklist is required.
et: Lugude nimekiri on kohustuslik.

en: About
et: Meist

en: Abstain
et: Erapooletu

[ctx: vote]
en: Abstain
et: Erapooletu

en: Accept
et: Rakendatakse

en: Accept edit
et: Rakenda toimetus

en: Accept upon expiration
et: aegumisel rakendatakse

[ctx: edit descriptor]
en: Accepted
et: Vastuvõetud

en: Accepted Edits
et: Vastuvõetud toimetused

en: Accepted Edits by {name}
et: Vastuvõetud toimetused ~ {name}

en: Access
et: Juurdepääs

en: Account Created
et: Konto loodud

en: Account admin
et: Kontoadministraator

en: Account administrators
et: Kontoadministraatorid

en: Account administrators can edit and delete user accounts.
et: Kontoadministraatorid saavad muuta ja kustutada kasutajakontosid.

en: Action
et: Toiming

en: Actions
et: Toimingud

en: Add @ at line start to indicate artists, * for a work/song, # for additional info (such as "Encore"). [mbid|name] allows linking to artists and works.
et: @ rea algul märgib artiste, * teoseid/lugusid, # lisainfot (nt „lisalugu”). [MBID|nimi] võimaldab lisada lingi artistile või teosele.

en: Add Alias
et: Aliase lisamine

en: Add Area
et: Piirkonna lisamine

[ctx: button/menu]
en: Add Area
et: Lisa piirkond

en: Add Artist
et: Artisti lisamine

[ctx: button/menu]
en: Add Artist
et: Lisa artist

en: Add Artist Credit
et: Lisa artist

en: Add CD Stub
et: Pooleldi sisestatud CD lisamine

[ctx: button/menu]
en: Add Cover Art
et: Lisa kaanepilt

[ctx: header]
en: Add Cover Art
et: Kaanepildi lisamine

en: Add Disc
et: Lisa plaat

en: Add Event
et: Sündmuse lisamine

[ctx: button/menu]
en: Add Event
et: Lisa sündmus

en: Add Example
et: Lisa näide

en: Add Instrument
et: Instrumendi lisamine

[ctx: button/menu]
en: Add Instrument
et: Lisa instrument

en: Add Label
et: Plaadifirma lisamine

[ctx: button/menu]
en: Add Label
et: Lisa plaadifirma

en: Add Note
et: Lisa märge

en: Add Page
et: Lisa leht

en: Add Place
et: Koha lisamine

[ctx: button/menu]
en: Add Place
et: Lisa koht

[ctx: button/menu]
en: Add Release
et: Lisa väljalase

[ctx: header]
en: Add Release
et: Väljalaske lisamine

en: Add Release Group
et: Väljalaskerühma lisamine

[ctx: button/menu]
en: Add Release Group
et: Lisa väljalaskerühm

en: Add Series
et: Seeria lisamine

[ctx: button/menu]
en: Add Series
et: Lisa seeria

[ctx: button/menu]
en: Add Standalone Recording
et: Lisa eraldiseisev salvestis

[ctx: header]
en: Add Standalone Recording
et: Eraldiseisva salvestise lisamine

en: Add Various Artists Release
et: Lisa eri esitajate väljalase

[ctx: button/menu]
en: Add Work
et: Lisa teos

[ctx: header]
en: Add Work
et: Teose lisamine

[ctx: button/menu]
en: Add Work Attribute
et: Lisa teoseatribuut

en: Add a New Collection
et: Uue kogu lisamine

en: Add a New Example
et: Uue näite lisamine

en: Add a language
et: Lisa keel

en: Add a new alias
et: Lisa uus alias

en: Add a new entry
et: Lisa uus kirje

en: Add a new recording
et: Lisa uus salvestis

en: Add a new release
et: Lisa uus väljalase

en: Add alias
et: Aliase lisamine

en: Add an edit note
et: Lisa toimetusmärge

en: Add annotation
et: Lisa annotatsioon

en: Add another instrument
et: Lisa veel üks instrument

en: Add another link:
et: Veel üks lisatav link:

en: Add child
et: Lisa alamobjekt

en: Add disc ID to an existing release
et: Lisa plaadi-ID olemasolevale väljalaskele

en: Add edit note
et: Lisa toimetusmärge

en: Add link:
et: Lisatav link:

en: Add recording
et: Lisa salvestis

en: Add related work
et: Lisa seotud teos

en: Add relationship
et: Seose lisamine

en: Add release
et: Lisa väljalase

en: Add release group
et: Lisa väljalaskerühm

en: Add selected artists for merging
et: Vali märgitud artistid mestimiseks

en: Add selected events for merging
et: Vali märgitud sündmused mestimiseks

en: Add selected recordings for merging
et: Vali märgitud salvestised mestimiseks

en: Add selected releases for merging
et: Vali märgitud väljalasked mestimiseks

en: Add selected works for merging
et: Vali märgitud teosed mestimiseks

en: Add to a new collection
et: Lisa uude kogusse

en: Add to a new list
et: Lisa uude loendisse

en: Add to my collection
et: Lisa minu kogusse

en: Add to {collection}
et: Lisa kogusse {collection}

en: Add track(s)
et: Lisa lood

en: Add work
et: Lisa teos

en: Add {item}
et: Lisa {item}

en: Add {num} track(s)
et: Lisa {num} lugu

en: Added
et: Lisatud

en: Added {add}, last modified {lastmod}
et: Lisatud {add}, viimati muudetud {lastmod}

en: Added:
et: Lisatud:

en: Additional details
et: Lisateave

en: Additional information
et: Lisateave

en: Additions:
et: Lisandused:

en: Address
et: Aadress

en: Address:
et: Aadress:

en: Adjust User Account Flags
et: Kasutajakonto muutmine

en: Admin
et: Haldus

en: Administration
et: Haldamine

en: Administration flags
et: Haldusvalikud

en: Age:
et: Vanus:

en: Alias Details
et: Aliase üksikasjad

en: Alias name:
et: Aliase nimi:

en: Aliases
et: Aliased

en: All Edits
et: Kõik toimetused

en: All My Edits
et: Kõik minu toimetused

en: All recordings for these releases are already merged.
et: Kõik nende väljalasete salvestised on juba mestitud.

en: All sizes:
et: Suurused:

en: All tracks require an associated recording. Click “Edit” to select a recording for each track. Choose “Add a new recording” if an appropriate one doesn’t exist yet.
et: Iga lugu peab olema seostatud salvestisega. Loole salvestise valimiseks klõpsa „Toimeta”. Kui sobivat salvestist pole veel andmebaasis, vali „Lisa uus salvestis”.

en: Allow access
et: Anna luba

en: Allow other users to see my ratings
et: Teised kasutajad tohivad näha mu antud hindeid

en: Allow other users to see my subscriptions
et: Teised kasutajad tohivad näha mu jälgimisi

en: Allow other users to see my tags
et: Teised kasutajad tohivad näha mu silte

en: Allow other users to see this collection
et: Teised kasutajad tohivad seda kogu näha

en: Allows dates:
et: Lubatud kuupäevad

en: Already expired
et: Juba aegunud

en: Also performs as
et: Tegutseb ka kui

en: Alternatively, you may {uri|add a new area}.
et: Võid ka {uri|lisada uue piirkonna}.

en: Alternatively, you may {uri|add a new artist}.
et: Võid ka {uri|lisada uue artisti}.

en: Alternatively, you may {uri|add a new event}.
et: Võid ka {uri|lisada uue sündmuse}.

en: Alternatively, you may {uri|add a new label}.
et: Võid ka {uri|lisada uue plaadifirma}.

en: Alternatively, you may {uri|add a new place}.
et: Võid ka {uri|lisada uue koha}.

en: Alternatively, you may {uri|add a new recording}.
et: Võid ka {uri|lisada uue salvestise}.

en: Alternatively, you may {uri|add a new release group}.
et: Võid ka {uri|lisada uue väljalaskerühma}.

en: Alternatively, you may {uri|add a new release}.
et: Võid ka {uri|lisada uue väljalaske}.

en: Alternatively, you may {uri|add a new series}.
et: Võid ka {uri|lisada uue seeria}.

en: Alternatively, you may {uri|add a new work}.
et: Võid ka {uri|lisada uue teose}.

en: Amazon URLs Linked to Multiple Releases
et: Mitme väljalaskega lingitud Amazoni URL-id

en: Amazon URLs linked to multiple releases
et: Mitme väljalaskega lingitud Amazoni URL-id

en: An alias is an alternate name for an entity. They typically contain contain common mispellings or variations of the name and are also used to improve search results. View the {doc|alias documentation} for more details.
et: Alias on kellegi või millegi alternatiivne nimi või pealkiri. Tüüpiliselt on aliasteks teistes keeltes kasutatavad nimevariandid, samuti sagedased vead. Lisateabe saamiseks vaata {doc|aliaste dokumentatsiooni}.

en: An anonymous user | {n} anonymous users
et[0]: Üks anonüümne kasutaja
et[1]: {n} anonüümset kasutajat

en: An error occured while loading this edit
et: Toimetuse laadimisel tekkis tõrge

en: An error occured while loading this edit.
et: Toimetuse laadimisel tekkis tõrge.

en: An error occured:
et: Ilmnes viga:

en: An error occurred while creating the works.
et: Teoste loomisel ilmnes viga.

en: Annotation
et: Annotatsioon

en: Annotation Formatting
et: Annotatsiooni vormindus

en: Annotation comparison
et: Annotatsioonide võrdlus

en: Annotation history
et: Annotatsiooni ajalugu

en: Annotation last modified by {user} on {date}.
et: Annotatsiooni muutis viimati {user} ({date}).

en: Annotation last modified on {date}.
et: Annotatsiooni muudeti viimati {date}.

en: Annotation:
et: Annotatsioon:

en: Annotations support a limited set of wiki formatting options:
et: Annotatsioonis saab kasutada piiratud hulka wikivormindusvalikuid:

en: Appearances
et: Esinemised

en: Appears on releases
et: Väljalasetel

en: Append mediums to target release
et: Helikandjad lisatakse sihtväljalaskele

en: Application
et: Rakendus

en: Applications
et: Rakendused

[ctx: vote]
en: Approve
et: Heakskiitev

en: Approve edit
et: Kiida heaks

en: Are you sure that you wish to attach the disc ID <code>{discid}</code> to {format} {pos} of {release} by {artist}?
et: Kas oled kindel, et soovid omistada plaadi-ID „<code>{discid}</code>” {format} {pos}-le väljalaskel „{release}” artistilt {artist}?

en: Are you sure you want to delete all information about {e}? This cannot be undone!
et: Kas oled kindel, et soovid kustutada kogu teabe toimetaja {e} kohta? Hiljem ümber mõelda ei saa!

en: Are you sure you want to delete your account? This cannot be undone!
et: Kas oled kindel, et soovid oma konto kustutada? Hiljem enam ümber mõelda ei saa!

en: Are you sure you want to nominate the editor {editor} for auto-editor status?
et: Kas oled kindel, et soovid toimetaja {editor} vanemtoimetajaks esitada?

en: Are you sure you want to remove the collection {collection}?
et: Kas oled kindel, et soovid eemaldada kogu „{collection}”?

en: Are you sure you want to remove the disc ID <code>{discid}</code> from the release {release} by {artist}?
et: Kas oled kindel, et soovid eemaldada plaadi-ID „<code>{discid}</code>” artisti {artist} väljalaskelt „{release}”?

en: Are you sure you want to remove this application?
et: Kas oled kindel, et soovid selle rakenduse eemaldada?

en: Are you sure you want to revoke this application's access?
et: Kas oled kindel, et soovid selle rakenduse juurdepääsuloa tühistada?

en: Are you sure you wish to cancel edit #{n}? This cannot be undone!
et: Kas oled kindel, et soovid toimetuse #{n} tühistada? Hiljem enam ümber mõelda ei saa!

en: Are you sure you wish to remove <strong>{page}</strong> from the transclusion table?
et: Kas oled kindel, et soovid lehe <strong>{page}</strong> transklusioonitabelist eemaldada?

en: Are you sure you wish to remove the <strong>{link_attr_type}</strong> relationship attribute?
et: Kas oled kindel, et soovid eemaldada seoseatribuudi <strong>{link_attr_type}</strong>?

en: Are you sure you wish to remove the <strong>{link_type}</strong> relationship type?
et: Kas oled kindel, et soovid eemaldada seosetüübi <strong>{link_type}</strong>?

en: Are you sure you wish to remove the area {area} from MusicBrainz?
et: Kas oled kindel, et soovid piirkonna „{area}” MusicBrainzist eemaldada?

en: Are you sure you wish to remove the below cover art from {release} by {artist}?
et: Kas oled kindel, et soovid eemaldada alloleva kaanepildi artisti {artist} väljalaskelt „{release}”?

en: Are you sure you wish to remove the instrument {instrument} from MusicBrainz?
et: Kas oled kindel, et soovid instrumendi „{instrument}” MusicBrainzist eemaldada?

en: Are you sure you wish to remove the label {label} from MusicBrainz?
et: Kas oled kindel, et soovid plaadifirma {label} MusicBrainzist eemaldada?

en: Are you sure you wish to remove the series {series} from MusicBrainz?
et: Kas oled kindel, et soovid seeria „{series}” MusicBrainzist eemaldada?

en: Area
et: Piirkond

en: Area Details
et: Piirkonna üksikasjad

en: Area Not Found
et: Piirkonda ei leitud

en: Area information
et: Piirkonna teave

en: Area:
et: Piirkond:

en: Areas
et: Piirkonnad

en: Artist Area
et: Artisti piirkond

en: Artist Credit:
et: Nimekuju:

en: Artist Credits
et: Nimekujud

en: Artist Credits:
et: Artistiloend:

en: Artist Details
et: Artisti üksikasjad

en: Artist IPI:
et: Artisti IPI:

en: Artist ISNI:
et: Artisti ISNI:

en: Artist Not Found
et: Artisti ei leitud

en: Artist Subscriptions
et: Jälgitavad artistid

en: Artist annotations
et: Artistiannotatsioonid

en: Artist as credited on this track:
et: Artisti nimekuju selle loo jaoks:

en: Artist as credited:
et: Artisti nimekuju:

en: Artist credit:
et: Artisti nimekuju:

en: Artist credits
et: Nimekujud

en: Artist credits:
et: Artisti nimekujud:

en: Artist in MusicBrainz:
et: Artist MusicBrainzis:

en: Artist information
et: Artisti teave

en: Artist name:
et: Artisti nimi:

en: Artist ratings
et: Hinded artistidele

en: Artists
et: Artistid

en: Artists containing disambiguation comments in their name
et: Artistid, kelle nimes on täpsustav märkus

en: Artists occuring multiple times in the same artist credit
et: Artistid, keda on samal artistiteabe väljal mainitud mitu korda

en: Artists that may be collaborations
et: Artistid, kes võivad olla koostööd

en: Artists that may be groups
et: Artistid, kes võivad olla grupid

en: Artists that may be persons
et: Artistid, kes võivad olla isikud

en: Artists which have collaboration relationships
et: Artistid koostöö-seostega

en: Artists which look like collaborations
et: Artistid, kes näevad välja nagu koostööd

en: Artists with Collaboration Relationships
et: Artistid koostöö-seostega

en: Artists with annotations
et: Annotatsiooniga artistid

en: Artists with deprecated relationships
et: Artistid iganenud seostega

en: Artists with no subscribers
et: Artistid ilma ühegi jälgijata

en: Artists with possible duplicate relationships
et: Artistid võimalike topeltseostega

en: Associated AcoustIDs
et: Seostatud AcoustID-d

en: Associated with {num} recording | Associated with {num} recordings
et[0]: Seostatud {num} salvestisega
et[1]: Seostatud {num} salvestisega

en: Associated with {num} work | Associated with {num} works
et[0]: Seostatud {num} teosega
et[1]: Seostatud {num} teosega

[ctx: button/menu]
en: Attach CD TOC
et: Omista CD sisukord

[ctx: header]
en: Attach CD TOC
et: CD sisukorra omistamine

en: Attach Disc ID
et: Plaadi-ID omistamine

en: Attached to releases
et: Omistatud väljalasetele

en: Attributes
et: Atribuudid

en: Attributes:
et: Atribuudid:

en: Authorization
et: Volitus

en: Authorized Applications
et: Volitatud rakendused

en: Auto-Editor
et: Vanemtoimetaja

en: Auto-Edits
et: Kohetoimetused

en: Auto-Edits by {name}
et: Kohetoimetused ~ {name}

en: Auto-editor
et: Vanemtoimetaja

en: Auto-editor Elections
et: Vanemtoimetajate valimised

en: Auto-editor election #{no}
et: Vanemtoimetaja valimine #{no}

en: Auto-editor elections
et: Vanemtoimetajate valimised

en: Auto-editors
et: Vanemtoimetajad

en: Auto-editors are trusted users who have been given {url|auto-editor} privileges. These privileges allow them to make select edits that are automatically approved without going through the normal voting process, as well as the ability to instantly approve other users' edits.
et: Vanemtoimetajad on usaldusväärsed kasutajad, kellele on antud {url|vanemtoimetaja} õigused. See võimaldab teatud nende toimetused rakendada kohe, ilma tavapärase hääletusprotsessita. Samuti saavad nad teiste kasutajate paljusid toimetusi ühe häälega heaks kiita.

en: Auto-edits
et: Kohetoimetused

en: Automatically subscribe me to artists I create.
et: Lisatavate artistide automaatne jälgimine

en: Automatically subscribe me to labels I create.
et: Lisatavate plaadifirmade automaatne jälgimine

en: Automatically subscribe me to series I create.
et: Lisatavate seeriate automaatne jälgimine

en: Average rating:
et: Keskmine hinne:

en: Back to all elections.
et: Tagasi kõigi valimiste juurde.

en: Back to elections
et: Tagasi valimiste juurde

en: Bad Amazon URLs
et: Vigased Amazoni URL-id

en: Bad Request
et: Vigane päring

en: Banner message
et: Päisesõnum

en: Banner message editor
et: Päisesõnumitoimetaja

en: Banner message editors
et: Päisesõnumitoimetajad

en: Banner message editors are users who can set a message that is shown in a banner on all pages, e.g. to warn users about upcoming site maintenance.
et: Päisesõnumitoimetajad on kasutajad, kes saavad määrata sõnumi, mida näidatakse kõigi lehekülgede ülaosas, näiteks et teavitada kasutajaid eelolevatest hooldustöödest saidil.

en: Barcode
et: Vöötkood

en: Barcode:
et: Vöötkood:

en: Based on the above CD stub, we also found the following releases in MusicBrainz that may be related:
et: Ülaloleva pooleldi sisestatud CD põhjal leiti MusicBrainzist ka järgmised väljalasked, mis võivad asjasse puutuda:

en: Based on the information you have provided, we have found the following similar release to already exist in MusicBrainz. If you wish to base your release on an existing release, select it below.
et: Sisestatud andmete põhjal otsiti MusicBrainzist sarnaseid väljalaskeid. Leiud on toodud allpool. Kui soovid oma lisatava väljalaske põhjana kasutada mõnda olemasolevat, siis vali see allpool.

en: Batch-add a relationship to recordings
et: Sama seose lisamine korraga mitmele salvestisele

en: Batch-add a relationship to works
et: Sama seose lisamine korraga mitmele teosele

en: Batch-create new works
et: Korraga mitme uue teose lisamine

en: Be the first! {sub|Subscribe}?
et: Võid olla esimene! {sub|Jälgid?}

en: Because square brackets [] are used to create hyperlinks, you have to use the encoded html equivalents (<code>&amp;#91;</code> for [) and (<code>&amp;#93;</code> for ]) if you want them not be converted into hyperlinks. Example: If you want to use [unknown] in the annotation, you'll have to write <code>&amp;#91;unknown&amp;#93;</code> then it will appear the way you intended it to show.
et: Kuna nurksulud [] on kasutusel hüperlinkide loomiseks, tuleb nende muul otstarbel pruukimiseks kasutada kodeeritud HTML-ekvivalente (<code>&amp;#91;</code> on [ ja <code>&amp;#93;</code> on ]). Näiteks kui tahad annotatsiooni kirjutada [teadmata], siis selleks, et see jääks sinna soovitud kujul, tuleb kirjutada <code>&amp;#91;teadmata&amp;#93;</code>.

en: Because you provided an email address, a verification email has been sent to <code>{addr}</code>. Please check your mailbox and click on the link in the email to verify the new email address.
et: Kuna sisestasid e-posti aadressi, saatsime sulle kinnituskirja aadressil <code>{addr}</code> Palun vaata oma postkasti ning klõpsa uue e-postiaadressi kinnitamiseks kirjas olevat linki.

en: Become a part of our <strong>global community</strong> and <strong>start contributing!</strong>
et: Liitu meie <strong>üleilmse kogukonnaga</strong> ja <strong>aita kaasa!</strong>

en: Become part of MusicBrainz by creating an account and {how|reading up on our process} for submitting information to MusicBrainz. Find out how we peer review entered data to create the most accurate music database on the internet. If this appeals to you, please {reg|create an account} or {login_url|login}.
et: Liitu MusicBrainzi kogukonnaga ja loe, {how|kuidas käib MusicBrainzi andmete sisestamine}. Vaata, kuidas käib kasutajatel üksteise sisestatud andmete ülevaatamine, et luua interneti täpseimat muusikaandmebaasi. Kui tundub huvitav, siis palun {reg|loo konto} (või kui sul juba on see, siis {login_url|logi sisse}).

en: Begin
et: Algus

en: Begin Area
et: Alguspiirkond

en: Begin Area:
et: Alguspiirkond:

en: Begin Date
et: Alguskuupäev

en: Begin area:
et: Alguspiirkond:

en: Begin date
et: Alguskuupäev

en: Begin date:
et: Alguskuupäev:

en: Beginners Guide
et: Alustusjuhend

en: Beginners guide
et: Alustusjuhend

en: Below is the error information. If you wish to file a bug report, you may do so at {bugs|our bug tracker}. The information below will help, so please be sure to include it!
et: Allpool on teave vea kohta. Kui soovid veast teada anda, siis tee seda meie {bugs|veahaldussüsteemis}. Allolev teave aitab viga parandada, nii et lisa see kindlasti kirjeldusse!

en: Bio:
et: Enesetutvustus:

en: Birth date:
et: Sünnikuupäev:

en: Blog
et: Blogi

en: Born in:
et: Sünnikoht:

en: Born:
et: Sündinud:

en: Bots
et: Botid

en: Browse
et: Sirvimine

en: Browse Areas
et: Piirkondade sirvimine

en: Browse Artists
et: Artistide sirvimine

en: Browse Events
et: Sündmuste sirvimine

en: Browse Labels
et: Plaadifirmade sirvimine

en: Browse Places
et: Kohtade sirvimine

en: Browse Release Groups
et: Väljalaskerühmade sirvimine

en: Browse Releases
et: Väljalasete sirvimine

en: Browse Series
et: Seeriate sirvimine

en: Browse Works
et: Teoste sirvimine

en: Browse areas
et: Sirvi piirkondi

en: Browse artists
et: Sirvi artiste

en: Browse events
et: Sirvi sündmusi

en: Browse labels
et: Sirvi plaadifirmasid

en: Browse places
et: Sirvi kohti

en: Browse release groups
et: Sirvi väljalaskerühmi

en: Browse releases
et: Sirvi väljalaskeid

en: Browse series
et: Sirvi seeriaid

en: Browse works
et: Sirvi teoseid

en: Bug Tracker
et: Veahaldus

en: CD Lookup
et: CD päring

en: CD Lookup results
et: CD päringu tulemused

en: CD Not Found
et: CD-d ei leitud

en: CD Stub
et: Pooleldi sisestatud CD

en: CD Stub Not Found
et: Pooleldi sisestatud CD-d ei leitud

en: CD Stub found
et: Leiti pooleldi sisestatud CD

en: CD TOC Not Found
et: CD sisukorda ei leitud

en: CD TOC details
et: CD sisukorra üksikasjad

en: CD TOC:
et: CD sisukord:

en: CD stub by {artist}
et: pooleldi sisestatud CD ~ {artist}

en: CD stub details
et: Pooleldi sisestatud CD üksikasjad

en: CD stub import
et: Pooleldi sisestatud CD-st

en: CD stub “{title}” by {artist}
et: Pooleldi sisestatud CD “{title}” - {artist}

en: CD stubs are a feature to allow anonymous users to submit data to MusicBrainz. For more information, see {cdstub|the documentation on CD stubs}.
et: „Pooleldi sisestatud CD-d” on funktsioon, mis lubab registreerumata kasutajatel MusicBrainzi andmeid edastada. Lisateabe saamiseks vaata {cdstub|pooleldi sisestatud CD-de dokumentatsiooni}.

en: Callback URL:
et: Suhtlus-URL:

en: Can be approved
et: Heakskiidetav

en: Cancel
et: Loobu

en: Cancel Edit
et: Toimetuse tühistamine

en: Cancel edit
et: Tühista

en: Cancel the election
et: Tühista valimine

en: Cancelled
et: tühistatud

en: Cancelled Edits
et: Tühistatud toimetused

en: Cancelled Edits by {name}
et: Tühistatud toimetused ~ {name}

en: Cancelled:
et: Tühistatud:

en: Candidate
et: Kandidaat

en: Candidate:
et: Kandidaat:

en: Cannot Add Cover Art
et: Kaanepilte pole võimalik lisada

en: Cannot edit
et: Toimetamine pole võimalik

en: Captcha
et: Robotilõks

en: Captcha incorrect. Try again.
et: Jäid robotilõksu kinni. Proovi uuesti.

en: Cat. No:
et: Kat-nr:

en: Catalog Number
et: Katalooginumber

en: Catalog number
et: Katalooginumber

en: Catalog number:
et: Katalooginumber:

en: Catalog#
et: Kat-nr

en: Change Password
et: Parooli muutmine

en: Change all artists on this release that match “{name}”
et: Muudatus kehtib kõigile samanimelistele ({name}) sel väljalaskel

en: Change direction
et: Muuda suunda

en: Change release data quality
et: Väljalaske andmekvaliteedi muutmine

en: Change release quality
et: Muuda väljalaske andmekvaliteeti

en: Changelog:
et: Muudatuste logi:

en: Changes
et: Muudatused

en: Child order:
et: Alamobjektide järjestus:

en: Choose file:
et: Vali fail:

en: Choose one or more cover art types for this image
et: Vali, mis tüüpi kaanepilt see on.

en: Click Edit to edit the recording associations for this disc.
et: Selle plaadi radadega seotud salvestiste muutmiseks klõpsa „Toimeta”.

en: Click here to choose a vocal
et: Klõpsa vokaali valimiseks

en: Click here to choose an instrument
et: Klõpsa instrumendi valimiseks

en: Click {link|here} to continue to your user page.
et: Oma kasutajalehele minemiseks {link|klõpsa siin}.

en: Client:
et: Klient:

en: Close
et: Sulge

en: Closed
et: Suletud

en: Closed:
et: Suletud:

en: Code
et: Kood

en: Code of Conduct
et: Käitumiskoodeks

en: Collaboration
et: Koostöö

en: Collaborator
et: Koostööline

en: Collapse Disc
et: Peida plaadi sisu

en: Collapse all descriptions
et: Peida kõik kirjeldused

en: Collection
et: Kogu

en: Collection Not Found
et: Kogu ei leitud

en: Collection Subscriptions
et: Jälgitavad kogud

en: Collection details
et: Kogu üksikasjad

en: Collection information
et: Teave kogu kohta

en: Collection “{collection}”
et: Kogu „{collection}”

en: Collections
et: Kogud

en: Comment
et: Kommentaar

en: Comment:
et: Kommentaar:

en: Community
et: Kogukond

en: Compare versions
et: Võrdle versioone

en: Comparing revision by {user_old} on {date_old} with revision by {user_new} on {date_new}.
et: Võrreldakse annotatsiooni, mille kirjutas {user_old} {date_old}, annotatsiooniga, mille kirjutas {user_new} {date_new}.

en: Conditions:
et: Tingimused:

en: Confirm password:
et: Parooli kinnitus:

en: Congratulations, your new account has been created and you are now logged into MusicBrainz!
et: Palju õnne! Sinu konto on loodud ja oled nüüd MusicBrainzi sisse logitud.

en: Contact Us
et: Kontakt

en: Continue reading at Wikipedia...
et: Loe Wikipedias edasi...

en: Coordinates
et: Koordinaadid

en: Coordinates:
et: Koordinaadid:

en: Copy Credits
et: Kopeeri artistiteave

en: Copy all track artist credits to associated recordings.
et: Artistiteave kopeeritakse seostatud salvestistele

en: Copy all track titles to associated recordings.
et: Loopealkirjad kopeeritakse seostatud salvestistele

en: Country
et: Maa

en: Country:
et: Maa:

en: Cover Art
et: Kaanepilt

en: Cover Art provided by the {caa|Cover Art Archive}. Hosted by {host|Digital West}. Sponsored by: {url1|Google}, {url2|OSUOSL} and {more|others...}.
et: Kaanepiltidega varustab {caa|Kaanepildiarhiiv}. Serveris hoiab {host|Digital West}. Rahaliselt toetavad {url1|Google}, {url2|OSUOSL} ja {more|teised…}

en: Cover art from {cover|Amazon}
et: Kaanepilt pärineb {cover|Amazonist}

en: Cover art from {cover|host}
et: Kaanepildi allikas: {cover|host}

en: Cover art:
et: Kaanepilt:

en: Create
et: Loo

en: Create Account
et: Loo konto

en: Create a new collection
et: Loo uus kogu

en: Create a new relationship attribute
et: Loo uus seoseatribuut

en: Create a new {type0}-{type1} relationship
et: Uue {type0}–{type1} seose loomine

en: Create an Account
et: Konto loomine

en: Create collection
et: Loo kogu

en: Created
et: Loodud

en: Creating edit...
et: Toimetuse sisestamine...

en: Current version:
et: Praegune versioon:

en: DD
et: PP

en: Data Licenses
et: Andmelitsentsid

en: Data Quality:
et: Andmekvaliteet:

en: Data Removal Policy
et: Andmete eemaldamise põhimõtted

en: Data Tracks
et: Andmerajad

en: Data:
et: Andmed:

en: Date
et: Kuupäev

en: Date Period
et: Ajavahemik

en: Date/time format:
et: Ajavorming:

en: Date:
et: Kuupäev:

en: Dates are in the format YYYY-MM-DD. Partial dates such as YYYY-MM or just YYYY are OK, or you can omit the date entirely.
et: Kuupäevade vorming on AAAA-KK-PP. Sobivad ka osalised kuupäevad nagu AAAA-KK või AAAA (või isegi KK-PP) ning kuupäev võib ka puududa.

en: Defunct:
et: Tegevuse lõpetanud:

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete Account
et: Konto kustutamine

en: Delete User
et: Kasutaja kustutamine

en: Delete my account
et: Kustutan oma konto

en: Delete {e}
et: Kustuta {e}

en: Deleted User
et: Kustutatud kasutaja

en: Deprecated:
et: Iganenud:

en: Description
et: Kirjeldus

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: Details
et: Üksikasjad

en: Developer Applications
et: Rakendused arendajatele

en: Developer Resources
et: Arendusvahendid

en: Developers
et: Arendajatele

en: Development
et: Arendus

en: Died in:
et: Surmakoht:

en: Died:
et: Surnud:

en: Direct database search
et: Otsing otse andmebaasist

en: Disambiguation:
et: Täpsustus:

en: Disc ID
et: Plaadi-ID

en: Disc ID information
et: Plaadi-ID teave:

en: Disc ID “<code>{discid}</code>”
et: Plaadi-ID „<code>{discid}</code>”

en: Disc ID “{discid}”
et: Plaadi-ID „{discid}”

en: Disc ID:
et: Plaadi-ID:

en: Disc IDs
et: Plaadi-ID-d

en: Disc IDs with superfluous data tracks
et: Plaadi-ID-d liigsete andmeradadega

en: Disc title:
et: Plaadi pealkiri:

en: Discography
et: Diskograafia

en: Discogs URLs Linked to Multiple Artists
et: Mitme artistiga lingitud Discogsi URL-id

en: Discogs URLs Linked to Multiple Labels
et: Mitme plaadifirmaga lingitud Discogsi URL-id

en: Discogs URLs Linked to Multiple Release Groups
et: Mitme väljalaskerühmaga lingitud Discogsi URL-id

en: Discogs URLs Linked to Multiple Releases
et: Mitme väljalaskega lingitud Discogsi URL-id

en: Discogs URLs linked to multiple artists
et: Mitme artistiga lingitud Discogsi URL-id

en: Discogs URLs linked to multiple labels
et: Mitme plaadifirmaga lingitud Discogsi URL-id

en: Discogs URLs linked to multiple release groups
et: Mitme väljalaskerühmaga lingitud Discogsi URL-id

en: Discogs URLs linked to multiple releases
et: Mitme väljalaskega lingitud Discogsi URL-id

en: Discs as Separate Releases
et: Plaadid eraldi väljalasetena

en: Discs entered as separate releases
et: Eraldi väljalasetena sisestatud plaadid

en: Dissolved in:
et: Laialiminekukoht:

en: Dissolved:
et: Laiali läinud:

en: Do not use any of the above releases as a starting point
et: Lähtekohana ei kasutata ühtki ülalolevat väljalaset

en: Do you want to develop an application that uses the {ws|MusicBrainz web service}? {register|Register an application} to generate OAuth tokens. See our {oauth2|OAuth documentation} for more details.
et: Soovid luua {ws|MusicBrainzi veebiteenust} kasutava rakenduse? {register|Registreeri rakendus} OAuth-võtmete genereerimiseks. Lisainfot saad {oauth2|OAuthi dokumentatsioonist}.

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: Documentation Search
et: Dokumentatsiooni otsing

en: Documentation:
et: Dokumentatsioon:

en: Don't have an account? {uri|Create one now}!
et: Pole kontot? {uri|Loo kasvõi kohe}!

en: Donate
et: Anneta

en: Donation Check
et: Annetuse kontroll

en: Done
et: Valmis

en: Duration:
et: Kestus:

en: Each track in the MusicBrainz database has to be linked to a recording, choose the appropriate recording or look for it in the database.
et: Iga lugu MusicBrainzi andmebaasis peab olema lingitud salvestisega. Vali sobiv salvestis või otsi seda andmebaasist.

en: Edit
et: Toimeta

en: Edit #{id}
et: Toimetus #{id}

en: Edit #{id} - {name}
et: Toimetus #{id} - {name}

en: Edit Alias
et: Aliase muutmine

en: Edit Annotation
et: Annotatsiooni muutmine

en: Edit Application
et: Rakenduse muutmine

en: Edit Artist Credit
et: Nimekuju muutmine

en: Edit Banner Message
et: Päisesõnumi toimetamine

en: Edit Collection
et: Kogu muutmine

en: Edit Cover Art
et: Kaanepildi muutmine

en: Edit Not Found
et: Toimetust ei leitud

en: Edit Note
et: Toimetusmärge

en: Edit Profile
et: Profiili muutmine

en: Edit Relationship Attribute
et: Seoseatribuudi muutmine

en: Edit Relationship Type
et: Seosetüübi muutmine

en: Edit Relationship Types
et: Seosetüüpide muutmine

en: Edit Relationships: {release}
et: Seoste toimetamine: „{release}”

en: Edit Types
et: Toimetusetüübid

en: Edit URL
et: URL-i muutmine

en: Edit User
et: Kasutaja muutmine

en: Edit alias
et: Aliase muutmine

en: Edit annotation
et: Muuda annotatsiooni

en: Edit by {editor}
et: Toimetas {editor}

en: Edit data for edit #{id}
et: Toimetuse #{id} toimetusandmed

en: Edit note:
et: Toimetusmärge:

en: Edit notes
et: Toimetusmärked

en: Edit profile
et: Profiili muutmine

en: Edit relationships
et: Toimeta seoseid

en: Edit user
et: Muuda kasutajat

en: Edited
et: Muudetud

en: Editing
et: Toimetamine

en: Editing FAQ
et: Toimetamise KKK

en: Editing history
et: Toimetamisajalugu

en: Editing introduction
et: Toimetamise sissejuhatus

en: Editor
et: Toimetaja

en: Editor Flag
et: Toimetaja tüüp

en: Editor Not Found
et: Toimetajat ei leitud

en: Editor Subscriptions
et: Jälgitavad toimetajad

en: Editor “{user}”
et: Toimetaja {user}

en: Edits
et: Toimetused

en: Edits ({view_url|view})
et: Toimetused ({view_url|vaata})

en: Edits by Subscribed Editors
et: Jälgitavate kasutajate toimetused

en: Edits by {name}
et: {name}: toimetused

en: Edits for Subscribed Entities
et: Toimetused jälgitaval sisul

en: Edits for {name}
et: Toimetused: {name}

en: Edits loaded for the page:
et: Leheküljele laaditud toimetusi:

en: Election Not Found
et: Valimist ei leitud

en: Email
et: E-post

en: Email Address Verification
et: E-posti aadressi kinnitus

en: Email Address Verified
et: E-posti aadress kinnitatud

en: Email Sent
et: E-kiri saadetud

en: Email Sent!
et: E-kiri saadetud!

en: Email:
et: E-post:

en: Emphasis:
et: Rõhutamine:

en: Enable vinyl track numbers
et: Vinüülplaatide loonumbrite lubamine

en: End
et: Lõpp

en: End Area
et: Lõpp-piirkond

en: End Area:
et: Lõpp-piirkond:

en: End Date
et: Lõppkuupäev

en: End Date:
et: Lõppkuupäev:

en: End area:
et: Lõpp-piirkond:

en: End date
et: Lõppkuupäev

en: End date:
et: Lõppkuupäev:

en: End:
et: Lõpp:

en: Ended
et: Pole enam aktiivselt kasutusel

en: Ended:
et: Lõpp:

en: Endpoint:
et: Lõpp-punkt:

en: English
et: Inglise

en: Enter a tracklist below:
et: Sisesta lugude nimekiri:

en: Enter coordinates manually or drag the marker to get coordinates from the map.
et: Sisesta koordinaadid käsitsi või lohista tähis kaardil õigesse kohta.

en: Enter edit
et: Toimeta

en: Enter your email address below and we will send you an email with your MusicBrainz account information.
et: Sisesta allpool oma e-post ja sulle saadetakse kiri sinu MusicBrainzi kontoteabega.

en: Entering an {note|edit note} that describes where you got your information is highly recommended. Not only does it make it clear where you got your information, but it can also encourage other users to vote on your edit &#x2014; thus making your edit get applied faster.
et: Äärmiselt soovitatav on lisada {note|toimetusmärge} ja kirjutada, kust lisatav teave pärineb. Lisaks info algse allika selgekstegemisele julgustad niiviisi teisi kasutajaid sellele toimetusele oma poolthäält andma, kiirendades selle rakendumist.

en: Entity Not Found
et: Olemit ei leitud

en: Entity types:
et: Olemitüübid:

en: Error
et: Viga

en: Error Approving Edit
et: Viga toimetuse heakskiitmisel

en: Error Cancelling Edit
et: Viga toimetuse tühistamisel

en: Error loading release: {error}
et: Viga väljalaske laadimisel: {error}

en: Error message:
et: Veateade:

en: Error!
et: Viga!

en: Error: | Errors:
et[0]: Viga:
et[1]: Vead:

en: Error: Unknown Tab Type
et: Viga: tundmatu kaarditüüp

en: Error: Unknown Type
et: Viga: tundmatu tüüp

en: Error: {error}
et: Viga: {error}

en: Even just providing a URL or two is helpful!
et: Isegi lihtsalt üks-kaks internetiaadressi on abiks!

en: Event
et: Sündmus

en: Event Details
et: Sündmuse üksikasjad

en: Event Not Found
et: Sündmust ei leitud

en: Event information
et: Sündmuse teave

en: Event ratings
et: Hinded sündmusele

en: Event:
et: Sündmus:

en: Events
et: Sündmused

en: Examples
et: Näited

en: Examples:
et: Näited:

en: Existing tracklist
et: Olemasolevast lugude nimekirjast

en: Expand
et: Laienda

en: Expand Disc
et: Näita plaadi sisu

en: Expand all descriptions
et: Näita kõiki kirjeldusi

en: Expire action
et: Aegumisel

en: Expired
et: Aegunud

en: Expires in <span class="tooltip" title="{exactdate}">{num} day</span> | Expires in <span class="tooltip" title="{exactdate}">{num} days</span>
et[0]: Aegub <span class="tooltip" title="{exactdate}">{num} päeva pärast</span>
et[1]: Aegub <span class="tooltip" title="{exactdate}">{num} päeva pärast</span>

en: Expires in <span class="tooltip" title="{exactdate}">{num} hour</span> | Expires in <span class="tooltip" title="{exactdate}">{num} hours</span>
et[0]: Aegub <span class="tooltip" title="{exactdate}">{num} tunni pärast</span>
et[1]: Aegub <span class="tooltip" title="{exactdate}">{num} tunni pärast</span>

en: Expires in <span class="tooltip" title="{exactdate}">{num} minute</span> | Expires in <span class="tooltip" title="{exactdate}">{num} minutes</span>
et[0]: Aegub <span class="tooltip" title="{exactdate}">{num} minuti pärast</span>
et[1]: Aegub <span class="tooltip" title="{exactdate}">{num} minuti pärast</span>

en: External Links
et: Välislingid

en: External links
et: Välislingid

en: FAQs
et: KKK

en: Failed
et: Nurjunud

en: Failed Edits
et: Nurjunud toimetused

en: Failed Edits by {name}
et: Nurjunud toimetused ~ {name}

en: Few relationships
et: Vähe seoseid

en: File:
et: Fail:

en: Filename:
et: Failinimi:

en: Find Relationships
et: Otsi seoseid

en: Fingerprints
et: Sõrmejäljed

en: First enter all track information, including titles and artist credits, in order to edit their recordings.
et: Salvestiste toimetamiseks sisesta esmalt lugude nimekiri koos pealkirjade ja artistiteabega.

en: Follow our {bl|blog} or {tw|twitter account}! To talk to other users, try the {fo|forums} or {irc|IRC}.
et: Võid jälgida ka meie {bl|blogi} ja {tw|Twitteri kontot}. Teiste kasutajatega suhtlemiseks proovi {fo|foorumit} või {irc|IRC-d}.

en: For assistance in writing effective advanced search queries, read the {doc|syntax documentation}.
et: Tõhusate laiendatud päringute koostamiseks loe {doc|süntaksi dokumentatsiooni}.

en: For information about the account deletion process, please read the {uri|account FAQ}.
et: Konto kustutamise protsessi kirjelduse leiad {uri|konto KKK-st}.

en: For instructions on how to fix them, please see the documentation about {howto|how to merge releases}.
et: Juhised nende kordategemiseks leiad {howto|väljalasete mestimise dokumentatsioonist}

en: For more information, check the {doc_doc|documentation} and {doc_styleguide|style guidelines}.
et: Lisateabe saamiseks vaata {doc_doc|dokumentatsiooni} ja {doc_styleguide|stiilijuhiseid}.

en: For more information, check the {doc_doc|documentation}.
et: Lisateabe saamiseks vaata {doc_doc|dokumentatsiooni}.

en: For more information:
et: Lisateave:

en: Forbidden Request
et: Keelatud päring

en: Forgot your {link1|username} or {link2|password}?
et: Unustasid oma {link1|kasutajanime} või {link2|parooli}?

en: Format
et: Formaat

en: Format:
et: Formaat:

en: Forums
et: Foorumid

en: Forward link phrase:
et: Päripidi liitefraas:

en: Found a broken link on our site? Please let us know by {report|reporting a bug}.
et: Leidsid saidil katkise lingi? Palun {report|teata sellest veast}.

en: Found a broken link on our site? Please {report|report a bug} and include any error message that is shown above.
et: Leidsid saidil katkise lingi? Palun {report|teata veast} ja lisa sinna ka ülalolev veateade.

en: Found a problem on our site? Please {report|report a bug} and include any error message that is shown above.
et: Leidsid saidiga probleemi? Palun {report|teata veast} ja lisa sinna ka ülalolev veateade.

en: Found at least {n} edit | Found at least {n} edits
et[0]: Leiti vähemalt {n} toimetus
et[1]: Leiti vähemalt {n} toimetust

en: Found in {num} user collection | Found in {num} user collections
et[0]: Leidub {num} kasutaja kogus
et[1]: Leidub {num} kasutaja kogus

en: Found more than one match for the CD with TOC {toc}:
et: Leiti mitu sisukorrale „{toc}” vastavat CD-d:

en: Found {n} edit | Found {n} edits
et[0]: Leiti {n} toimetus
et[1]: Leiti {n} toimetust

en: Found {n} result | Found {n} results
et[0]: Leiti {n} vaste
et[1]: Leiti {n} vastet

en: Found {n} result for "{q}" | Found {n} results for "{q}"
et[0]: Päringule „{q}” leiti {n} vaste.
et[1]: Päringule „{q}” leiti {n} vastet.

en: Founded in:
et: Loomiskoht:

en: Founded:
et: Loodud:

en: FreeDB Entry Not Found
et: FreeDB kirjet ei leitud

en: FreeDB Gateway
et: FreeDB lüüs

en: FreeDB import
et: FreeDB-st

en: French
et: Prantsuse

en: From:
et: Siit:

en: Front cover image failed to load correctly.<br/>{all|View all artwork}.
et: Esikaanepilti ei õnnestunud korralikult laadida.<br/>{all|Näita kõiki kaanepilte}

en: Full TOC:
et: Täielik sisukord:

en: Gender
et: Sugu

en: Gender:
et: Sugu:

en: General Information
et: Üldinfo

en: Generated on {date}
et: Genereeritud {date}

[ctx: button/menu]
en: Guess case
et: Oleta suurtähestus

[ctx: header]
en: Guess case
et: Suurtähestuse oletamine

en: Guess case disc title
et: Oleta plaadi pealkirja suurtähestus

en: Guess case track
et: Oleta loo pealkirja suurtähestus

en: Guidelines
et: Juhised

en: Headings:
et: Pealkirjad:

en: Help:
et: Abi:

en: High
et: kõrge

en: Historic
et: Ajalooline

en: Homepage:
et: Koduleht:

en: How Tos
et: Õpetused

en: How editing works
et: Kuidas toimetamine töötab?

en: I confirm that this is the barcode as it appears on the release.
et: Kinnitan, et vöötkood on sisestatud täpselt nii, nagu väljalaskel

en: I just donated! Why am I seeing this?
et: Ma just äsja annetasin, miks mulle seda näidatakse?

en: IPI code
et: IPI-kood

en: IPI code:
et: IPI-kood:

en: IPI codes:
et: IPI-koodid:

en: ISNI code
et: ISNI-kood

en: ISNI code:
et: ISNI-kood:

en: ISNI codes:
et: ISNI-koodid:

en: ISRC Not Currently Used
et: ISRC pole hetkel kasutuses

en: ISRC {isrc} to {recording}
et: ISRC „{isrc}” salvestisele „{recording}”

en: ISRC “{isrc}”
et: ISRC „{isrc}”

en: ISRCs
et: ISRC-d

en: ISRCs with multiple recordings
et: Mitme salvestisega ISRC-d

en: ISRCs:
et: ISRC-d:

en: ISWC Not Currently Used
et: ISWC pole hetkel kasutuses

en: ISWC {iswc} to {work}
et: ISWC „{iswc}” teosele „{work}”

en: ISWC “{iswc}”
et: ISWC „{iswc}”

en: ISWCs
et: ISWC-d

en: ISWCs with multiple works
et: Mitme teosega ISWC-d

en: ISWCs:
et: ISWC-d:

en: If the problem persists, please {report|report a bug} and include any error message that is shown above.
et: Kui aga probleem püsib, siis palun {report|teata veast} ja kui ülalpool on mõni veateade, lisa see vea kirjeldusse.

en: If this is an Amazon ASIN, please do not enter it in the catalog number field, but add it as a URL relationship later.
et: Kui see on Amazoni ASIN, siis palun ära sisesta seda katalooginumbri väljale, vaid seosta väljalase pärast URL-iga.

en: If we do not have a recording for this track in the database yet, please select "Add a new recording" below.
et: Kui sellele loole vastavat salvestist pole veel andmebaasis, siis vali palun „Lisa uus salvestis”.

en: If you can't find what you're looking for, you can add a new release:
et: Kui sa ei leia otsitavat, võid lisada uue väljalaske.

en: If you change your email address, you will be required to verify it.
et: Kui muudad oma e-posti aadressi, pead selle uuesti kinnitama.

en: If you do not know whether the release has a barcode or not, just leave this blank.
et: Kui sa ei tea, kas väljalaskel on vöötkood või ei, jäta see väli tühjaks.

en: If you don't see the artist you are looking for, you can still add a new release. This will allow you to create this artist and a release at the same time
et: Kui sa ei näe otsitavat artisti, võid ikkagi uue väljalaske lisada. Artist luuakse väljalaske lisamise käigus.

en: If you don't see the release you are looking for, you can still add a new one, using this CD TOC:
et: Kui sa ei näe otsitavat väljalaset, võid selle CD sisukorra abil andmebaasi uue lisada.

en: If you donate <b>$4</b> you will not get this nag text for a <b>month</b>. We encourage people to donate $12 to make the nag screen disappear for 3 months. Or even better, sign up for a recurring donation every three months to not have to think about or see this nag again.
et: Kui annetad <b>4 $</b>, ei tüüdata sind selle tekstiga <b>kuu aega</b>. Julgustame aga annetama 12 $,  et tüütamiskuva ei näidataks kolm kuud. Või veelgi parem, sea sisse iga kolme kuu tagant korduv annetus ja sa ei pea enam tüütamisele mõtlema ega seda nägema.

en: If you followed a link on our site to get here, please {report|report a bug} and the URL of the page that sent you here.
et: Kui sattusid siia meie lehel mõnda linki vajutades, siis palun {report|teata veast}, lisades kirjeldusse ka selle lehe URL-i, mis su siia saatis.

en: If you have any questions, please review the {faq|FAQs} or {doc|documentation} before {con|contacting us}.
et: Kui sul on küsimusi, vaata palun {faq|KKK}-d ja {doc|dokumentatsiooni}, enne kui meiega {con|ühendust võtad}.

en: If you think this is a mistake, please contact <code>support@musicbrainz.org</code> with the name of your account.
et: Kui arvad, et see on viga, siis saada palun oma konto nimega (ingliskeelne) kiri aadressile <code>support@musicbrainz.org</code>.

en: If you wish to use this tag, please {url|search} for the entity first and apply the tag using the sidebar.
et: Kui tahad ise seda silti kasutada, siis {url|otsi üles} soovitud olem ja pane silt külgriba kaudu.

en: If you would like to make a donation, {donate|you can do that here}. If you have donated, but you are still being nagged, please {contact|contact us}.
et: Kui soovid annetada, {donate|saad seda teha siin}. Kui oled juba annetanud, aga sind tüüdatakse ikkagi, siis palun {contact|võta ühendust}.

en: If you'd like to participate in the editing process, but do not know where to start, the following reports should be useful. These reports scour the database looking for data that might require fixing, either to comply with the {style|style guidelines}, or in other cases where administrative "clean up" tasks are required.
et: Kui soovid toimetamises osaleda, aga ei tea, millest alustada, siis peaks järgnev loetelu kasulik olema. Linkide taga on andmebaasist automaatselt leitud andmed, mis võivad vajada parandamist, kas siis {style|stiilijuhistega} vastavusse viimiseks või muude „puhastustööde” korras.

en: Image from Wikimedia Commons
et: Pilt on pärit Wikimedia Commonsist

en: Image not available yet, please try again in a few minutes.
et: Pilt pole veel saadaval, palun proovi mõne minuti pärast uuesti.

en: Import
et: Impordi

en: Import CD Stub
et: Pooleldi sisestatud CD import

en: Import CD stub
et: Impordi

en: Import as Multiple Artist Release
et: Importimine mitme esitajaga väljalaskena

en: Import as MusicBrainz release
et: Impordi MusicBrainzi väljalaskena

en: Import as a Single Artist Release
et: Importimine ühe esitajaga väljalaskena

en: In order to log in or make changes to the database you must visit the main server at {uri}.
et: Sisselogimiseks või andmebaasi muutmiseks pead kasutama põhiserverit aadressil {uri}.

en: In order to view this page please visit the main server at {uri}.
et: Selle lehe vaatamiseks kasuta palun põhiserverit aadressil {uri}.

en: Incorrect username or password
et: Kasutajanimi või parool on vale.

en: Indexed search
et: Indekseeritud otsing

en: Indexed search with {doc|advanced query syntax}
et: Indekseeritud otsing {doc|laiendatud päringusüntaksiga}

en: Infer track durations from associated recordings
et: Lugude pikkused päritakse seostatud salvestistelt

en: Installed Application
et: Paigaldatud rakendus

en: Instrument Credits
et: Instrumenditeave

en: Instrument Details
et: Instrumendi üksikasjad

en: Instrument List
et: Instrumendiloend

en: Instrument Not Found
et: Instrumenti ei leitud

en: Instrument information
et: Instrumendi teave

en: Instrument list
et: Instrumendiloend

en: Instruments
et: Instrumendid

en: Interface language:
et: Kasutajaliidese keel:

en: Internal Server Error
et: Sisemine viga serveris

en: Internal/Bot
et: Sisemine/bot

en: Into:
et: Järgnevasse:

en: Invalid Disc ID
et: Sobimatu plaadi-ID

en: Javascript is required for this page to work properly.
et: Selle lehe korralikuks tööks on vaja JavaScripti.

en: Join phrase:
et: Liitefraas:

en: Keep all-uppercase words uppercased
et: Suurtähelisi sõnu ei muudeta

en: Keep me logged in
et: Hoitakse sisselogituna

en: Label
et: Plaadifirma

en: Label Area
et: Plaadifirma piirkond

en: Label Code
et: Plaadifirma kood

en: Label Code:
et: Plaadifirma kood:

en: Label Details
et: Plaadifirma üksikasjad

en: Label IPI:
et: Plaadifirma IPI:

en: Label ISNI:
et: Plaadifirma ISNI:

en: Label Not Found
et: Plaadifirmat ei leitud

en: Label Subscriptions
et: Jälgitavad plaadifirmad

en: Label annotations
et: Plaadifirmaannotatsioonid

en: Label code:
et: Plaadifirma kood:

en: Label information
et: Plaadifirma teave

en: Label ratings
et: Hinded plaadifirmadele

en: Label:
et: Plaadifirma:

en: Labels
et: Plaadifirmad

en: Labels with annotations
et: Annotatsiooniga plaadifirmad

en: Labels with deprecated relationships
et: Plaadifirmad iganenud seostega

en: Labels with possible duplicate relationships
et: Plaadifirmad võimalike topeltseostega

en: Labels:
et: Plaadifirmad:

en: Language
et: Keel

en: Language:
et: Keel:

en: Language: {language}, script: {script}
et: Keel: {language}, kiri: {script}

en: Languages Known:
et: Keeleoskus:

en: Languages:
et: Keeled:

en: Last 24 hours
et: Viimase 24 tunni jooksul

en: Last 28 days
et: Viimase 28 päeva jooksul

en: Last edited
et: Viimati muudetud

en: Last modified:
et: Viimati muudetud:

en: Last replication packet received at {datetime}
et: Viimane replikatsioonipakett saadud {datetime}

en: Last updated on {date}
et: Viimati uuendatud {date}

en: Last updated:
et: Viimati uuendatud:

en: Last updated: {date}
et: Viimati uuendatud: {date}

en: Latest posts:
et: Uusimad sissekanded:

en: Legal name
et: Kodanikunimi

en: Length
et: Pikkus

en: Length:
et: Pikkus:

en: License
et: Litsents

en: Like Wikipedia, MusicBrainz is maintained by a global community of users and we want everyone &#x2014; including you &#x2014; to {doc|participate and contribute}.
et: Nagu Wikipediat, hooldab ka MusicBrainzi üleilmne kasutajate kogukond ja me tahame, et kõik — ka sina — {doc|osaleks ja aitaks kaasa}.

en: Limited User
et: piiratud kasutaja

en: Lines contain track artists
et: Pealkirjadele järgnevad artistid

en: Lines start with a track number
et: Read algavad loonumbriga

en: Link
et: Seosta

en: Link order:
et: Linkimisjärjestus:

en: Link phrase:
et: Liitefraas:

en: Link phrases
et: Liitefraasid

en: Links:
et: Lingid:

en: Lists:
et: Loendid:

en: Live Data Feed
et: Andmevoog

en: Loading
et: Laadimine...

en: Loading edit previews...
et: Toimetuste eelvaate laadimine...

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Locale
et: Lokaat

en: Locale:
et: Lokaat:

en: Location
et: Asukoht

en: Location Editor
et: Piirkonnatoimetaja

en: Location editor
et: Piirkonnatoimetaja

en: Location editors
et: Piirkonnatoimetajad

en: Location editors are users who can add or modify {uri|areas}.
et: Piirkonnatoimetajad on kasutajad, kes saavad lisada või muuta {uri|piirkondi}.

en: Location:
et: Asukoht:

en: Log In
et: Logi sisse

en: Log Out
et: Logi välja

en: Log in
et: Logi sisse

en: Log in to edit
et: Toimetamiseks logi sisse

en: Log in to upload cover art
et: Kaanepildi üleslaadimiseks logi sisse

en: Long link phrase:
et: Pikk liitefraas:

en: Looking for help? Check out our {doc|documentation} or {faq|FAQ}.
et: Otsid abi? Vaata {doc|dokumentatsiooni} või {faq|KKK-d}.

en: Looking for suggested recordings...
et: Soovituste otsimine...

en: Lookup CD
et: CD päring

en: Lookup count
et: Päringute arv

en: Lookup count:
et: Päringute arv:

en: Lost Password
et: Unustatud parool

en: Lost Username
et: Unustatud kasutajanimi

en: Low
et: madal

en: Lyrics Language:
et: Sõnade keel:

en: MM
et: KK

en: Mail me when one of my edits gets a "no" vote. (Note: the email is only sent for the first "no" vote, not each one)
et: Saadetakse kiri, kui keegi mõne mu toimetuse vastu hääletab (NB: kiri saadetakse ainult iga toimetuse esimese vastuhääle peale)

en: Mailing Lists
et: Postiloendid

en: Make a donation now!
et: Anneta kohe!

en: Make all edits votable.
et: Kõik toimetused pannakse hääletusele

en: Make sure all mediums in the releases being merged are in the correct position. For example, to merge a medium into medium 2 of a release, it will need to be set as medium 2 of the release being merged.
et: Vaata, et mestitavate väljalasete kõik helikandjad oleks õiges kohas. Helikandja mestimiseks nt sihtväljalaske 2. helikandjaga peab ta mestitaval väljalaskel olema helikandja nr 2.

en: Manual entry
et: Käsitsi

en: Many relationships
et: Palju seoseid

en: Map
et: Kaart

en: Match
et: Vastavus

en: Matching CDs
et: Vastavad CD-d

en: Medium
et: Helikandja

en: Medium <span class="new">{new}</span> (moved from position <span class="old">{old}</span>)
et: Helikandja <span class="new">{new}</span> (teisaldati asukohalt <span class="old">{old}</span>)

en: Medium <span class="new">{new}</span> (new medium)
et: Helikandja <span class="new">{new}</span> (uus helikandja)

en: Medium <span class="new">{new}</span>: {title} (moved from position <span class="old">{old}</span>)
et: Helikandja <span class="new">{new}</span>: „{title}” (teisaldati asukohalt <span class="old">{old}</span>)

en: Medium <span class="new">{new}</span>: {title} (new medium)
et: Helikandja <span class="new">{new}</span>: „{title}” (uus helikandja)

en: Medium {position} is now medium {new_position}
et: Helikandja {position} on nüüd helikandja {new_position}

en: Medium {position} is now medium {new_position}: {new_name}
et: Helikandja {position} on nüüd helikandja {new_position}: „{new_name}”

en: Medium {position}: {name} is now medium {new_position}
et: Helikandja {position}: „{name}” on nüüd helikandja {new_position}

en: Medium {position}: {name} is now medium {new_position}: {new_name}
et: Helikandja {position}: „{name}” on nüüd helikandja {new_position}: „{new_name}”

en: Medium:
et: Helikandja:

en: Mediums:
et: Helikandjad:

en: Member since:
et: Liitunud:

en: Merge
et: Mesti

en: Merge Areas
et: Piirkondade mestimine

en: Merge Artists
et: Artistide mestimine

en: Merge Events
et: Sündmuste mestimine

en: Merge Instruments
et: Instrumentide mestimine

en: Merge Labels
et: Plaadifirmade mestimine

en: Merge Places
et: Kohtade mestimine

en: Merge Process
et: Mestimisprotsess

en: Merge Recordings
et: Salvestiste mestimine

en: Merge Release Groups
et: Väljalaskerühmade mestimine

en: Merge Releases
et: Väljalasete mestimine

en: Merge Series
et: Seeriate mestimine

en: Merge Works
et: Teoste mestimine

en: Merge attributes:
et: Atribuudid mestitakse:

en: Merge language &amp; script:
et: Mestitakse keel ja kiri:

en: Merge mediums and recordings
et: Mestitakse helikandjad ja salvestised

en: Merge release groups
et: Mesti väljalaskerühmad

en: Merge strategy:
et: Mestimisstrateegia:

en: Merge:
et: Mestitakse:

en: Message:
et: Sõnum:

en: Mismatched release groups
et: Mestimist vajada võivad väljalaskerühmad

en: Modify count
et: Muutmiste arv

en: Modify count:
et: Muutmiste arv:

en: Move
et: Teisalda

en: Move Disc ID
et: Plaadi-ID teisaldamine

en: Move disc down
et: Liiguta plaat allapoole

en: Move disc up
et: Liiguta plaat ülespoole

en: Move entity down
et: Liiguta allapoole

en: Move entity up
et: Liiguta ülespoole

en: Move file down
et: Liiguta fail allapoole

en: Move file up
et: Liiguta fail ülespoole

en: Move track down
et: Liiguta lugu allapoole

en: Move track up
et: Liiguta lugu ülespoole

en: Move tracks:
et: Lugude teisaldamine?

en: MusicBrainz - The Open Music Encyclopedia
et: MusicBrainz, vaba muusikaentsüklopeedia

en: MusicBrainz Blog
et: MusicBrainzi blogi

en: MusicBrainz Database
et: MusicBrainzi andmebaas

en: MusicBrainz Server
et: MusicBrainzi server

en: MusicBrainz aims to be:
et: MusicBrainzi siht on olla:

en: MusicBrainz believes strongly in the privacy of its users! Any personal information you choose to provide will not be sold or shared with anyone else. For full details, please read our {doc|Privacy Policy}.
et: MusicBrainz usub tugevalt oma kasutajate privaatsusse. Ükskõik millist sisestatud isiklikku teavet ei müüda ega jagata kellegi teisega. Täielikud üksikasjad leiad meie {doc|privaatsuspõhimõtetest}.

en: MusicBrainz does not have any CDs with the TOC:
et: MusicBrainzis pole CD-sid, mille sisukord oleks

en: MusicBrainz for Android
et: MusicBrainz Androidile

en: MusicBrainz has one account type for all users. If you represent an artist or label, please use the above form to create an account.
et: MusicBrainzis on kõigile kasutajatele sama kontotüüp. Kui esindad artisti või plaadifirmat, kasuta konto loomiseks sedasama ülalolevat vormi.

en: MusicBrainz is an open music encyclopedia that collects music metadata and makes it available to the public.
et: MusicBrainz on vaba muusikaentsüklopeedia, mis kogub andmeid muusika kohta ja teeb need üldsusele kättesaadavaks.

en: MusicBrainz is operated by the {uri|MetaBrainz Foundation}, a California based 501(c)(3) tax-exempt non-profit corporation dedicated to keeping MusicBrainz {free|free and open source}.
et: MusicBrainzi juhib {uri|MetaBrainz Foundation}, Californias asuv maksuvabastusega mittetulunduslik ettevõte, mis on pühendunud MusicBrainzi {free|avatud koodiga ja tasuta} hoidmisele.

en: MusicBrainz: Artist
et: MusicBrainz: artist

en: MusicBrainz: Label
et: MusicBrainz: plaadifirma

en: MusicBrainz: Release
et: MusicBrainz: väljalase

en: MusicBrainz: Track
et: MusicBrainz: lugu

en: My Collections
et: Minu kogud

en: My Data
et: Minu andmed

en: My Open Edits
et: Minu lahtised toimetused

en: My Ratings
et: Minu antud hinded

en: My Tags
et: Minu sildid

en: My Vote
et: Minu hääl

en: My vote:
et: Minu hääl:

en: My vote:
et: Minu hääl:

en: N/A
et: pole

en: Name
et: Nimi

en: Name:
et: Nimi:

en: New
et: Uus

en: New Artist
et: Uus artist

en: New Artist Credit
et: Uus artisti nimekuju

en: New Image Goes Here
et: Uus pilt tuleb siia

en: New Order
et: Uus järjestus

en: New Relationship Attribute
et: Uus seoseatribuut

en: New Relationship Type
et: Uus seosetüüp

en: New Release:
et: Uus väljalase:

en: New Status:
et: Uus staatus:

en: New Tracklist
et: Uus lugude nimekiri

en: New Type:
et: Uus tüüp:

en: New cover art:
et: Uus kaanepilt:

en: New disc title:
et: Plaadi uus pealkiri:

en: New language:
et: Uus keel:

en: New page
et: Uus leht

en: New password:
et: Uus parool:

en: New position:
et: Uus asukoht:

en: New positions:
et: Uued asukohad:

en: New recording
et: Uus salvestis

en: New relationships:
et: Uued seosed:

en: New script:
et: Uus kirjasüsteem:

en: New version:
et: Uus versioon:

en: Next
et: Järgmine

en: Next »
et: Edasi »

en: No
et: Ei

[ctx: vote]
en: No
et: Ei

en: No MusicBrainz entities have yet been tagged with "{tag}".
et: Silti „{tag}” pole MusicBrainzis veel kellelegi ega millelegi pandud.

en: No areas with this tag were found.
et: Selle sildiga piirkondi ei leitud.

en: No artists with this tag were found.
et: Selle sildiga artiste ei leitud.

en: No cover art available.
et: Kaanepilti pole lisatud.

en: No edit notes have been added.
et: Toimetusmärkeid pole lisatud.

en: No edits were found matching your query. Please {search|try again}.
et: Päringule vastavaid toimetusi ei leitud. {search|Proovi uuesti}.

en: No elections found.
et: Valimisi ei leitud.

en: No events found in this list.
et: Selles loendis pole sündmusi.

en: No events with this tag were found.
et: Selle sildiga sündmusi ei leitud.

en: No front cover image available.<br/>{all|View all artwork}.
et: Esikaanepilti pole saadaval.<br/>{all|Näita kõiki kaanepilte}

en: No instruments with this tag were found.
et: Selle sildiga instrumente ei leitud.

en: No labels with this tag were found.
et: Selle sildiga plaadifirmasid ei leitud.

en: No matching CDs were found for TOC {toc}.
et: Sisukorrale „{toc}” vastavaid CD-sid ei leitud.

en: No nag
et: Ei tüüdata

en: No places with this tag were found.
et: Selle sildiga kohti ei leitud.

en: No ratings.
et: Hindeid pole.

en: No recordings found.
et: Salvestisi ei leitud.

en: No recordings with this tag were found.
et: Selle sildiga salvestisi ei leitud.

en: No recordings, releases or release groups are linked to this place
et: Selle kohaga pole lingitud ühtegi salvestist, väljalaset ega väljalaskerühma.

en: No relationship attributes found.
et: Ühtki seoseatribuuti ei leitud.

en: No release groups found.
et: Väljalaskerühmi ei leitud.

en: No release groups with this tag were found.
et: Selle sildiga väljalaskerühmi ei leitud.

en: No releases found
et: Väljalaskeid ei leitud

en: No releases found in collection.
et: Sellesse kogusse pole väljalaskeid lisatud.

en: No releases found which feature this recording.
et: Ei leitud ühtki väljalaset, kus see salvestis peal oleks.

en: No releases found.
et: Väljalaskeid ei leitud.

en: No releases have cover art marked as "Front", cannot set cover art.
et: Ühelgi väljalaskel pole esikaanepilti, seega ei saa siin kaanepilti määrata.

en: No releases with this tag were found.
et: Selle sildiga väljalaskeid ei leitud.

en: No results
et: Tulemusi pole

en: No results found
et: Tulemusi ei leitud

en: No results found.
et: Tulemusi ei leitud.

en: No results found. Try refining your search query.
et: Tulemusi ei leitud. Proovi otsingupäringut täpsustada.

en: No series with this tag were found.
et: Selle sildiga seeriaid ei leitud.

en: No subscriptions.
et: Avalikke jälgimisi pole.

en: No thanks
et: Ei, aitäh

en: No users found
et: Kasutajaid ei leitud.

en: No vote
et: Andmata

en: No vote count
et: Vastuhäälte arv

en: No works with this tag were found.
et: Selle sildiga teoseid ei leitud.

en: No {type0}-{type1} relationship types found.
et: Ühtegi {type0}–{type1} seosetüüpi ei leitud.

en: Nobody has tagged this yet.
et: Keegi pole seda veel sildistanud.

en: Nominate a candidate for auto-editor
et: Kandidaadi esitamine vanemtoimetajaks

en: Non-digital releases with download relationships
et: Mittedigitaalsed väljalasked, millel on allalaadimisseos

en: None
et: Puudub

en: None of the attached disc IDs can fit a pregap track of the given length.
et: Ükski omistatud plaadi-ID-dest ei luba sellise pikkusega pregap-rada.

en: Normal
et: tavaline

en: Normal User
et: tavaline kasutaja

en: Note
et: Märkus

en: Note! If you do not know the month or day of release, please leave them empty.  January 1st is not often the actual release date, please double check that you have entered the release date correctly.
et: NB! Kui sa ei tea väljalaskekuud või -päeva, siis palun jäta selle väli tühjaks. 1. jaanuar pole sageli tegelik väljalaskekuupäev — palun kontrolli üle, et sisestatud kuupäev tõesti paika peab.

en: Note:
et: Pane tähele:

en: Note: only searches edits that: add or edit relationships, created after 2011-05-16; or which remove relationships, created after 2013-07-08.
et: Pane tähele, et otsida saab ainult seoste lisamise või muutmise toimetusi, mis on sisestatud pärast 16.05.2011, ja seoste eemaldamise toimetusi, mis on sisestatud pärast 08.07.2013.

en: Notify me by email on new releases to my watched artists
et: Teavitatakse e-posti teel valitud artistide uutest väljalasetest

en: Now loading recording associations...
et: Seotud salvestiste laadimine...

en: Now loading tracklist...
et: Lugude nimekirja laadimine...

en: OAuth Authorization
et: OAuthi autoriseerimine

en: OAuth Authorization Error
et: OAuthi autoriseerimisviga

en: OAuth Client ID
et: OAuthi kliendi ID

en: OAuth Client Secret
et: OAuthi kliendi saladus

en: Official homepage
et: Ametlik koduleht

en: Offline Access
et: Ühenduseta juurdepääs

en: Old
et: Vana

en: Old Artist
et: Vana artist

en: Old Order
et: Vana järjestus

en: Old Tracklist
et: Vana lugude nimekiri

en: Old cover art:
et: Vana kaanepilt:

en: Old password:
et: Vana parool:

en: Old positions:
et: Vanad asukohad:

en: Old recording
et: Vana salvestis

en: Old relationships:
et: Vanad seosed:

en: Old releases:
et: Vanad väljalasked:

en: Old version:
et: Vana versioon:

en: Old:
et: Vana:

en: Only releases with the same amount of tracks ({n}) as the release the disc ID is currently attached to are shown.
et: Näidatakse ainult neid väljalaskeid, millel on {n} lugu (ehk sama palju kui sellel plaadi-ID-l).

en: Only the user who created an edit can cancel it, either you did not create {edit} or perhaps it has already been closed.
et: Toimetuse saab tühistada ainult see toimetaja, kelle oma see on. {edit} pole kas sinu tehtud või siis on see juba suletud.

en: Only use this option after you’ve tried searching for the work(s) you want to create, and are certain they do not already exist on MusicBrainz.
et: Kasuta seda valikut ainult siis, kui oled soovitud teoseid tulutult otsinud ja oled kindel, et neid MusicBrainzis olemas ei ole.

en: Only {doc|auto-editors} can approve an edit.
et: Ainult {doc|vanemtoimetajad} saavad toimetusi heaks kiita.

en: Oops! It seems your search parameters are not correct, please double check your input!
et: Paistab, et antud otsinguparameetrid olid valed. Palun vaata sisestatu uuesti üle.

en: Oops, something went wrong!
et: Oih, midagi läks valesti!

en: Open
et: lahtine

en: Open Edits
et: Lahtised toimetused

en: Open Edits by Your Subscribed Editors
et: Jälgitavate kasutajate lahtised toimetused

en: Open Edits by {name}
et: Lahtised toimetused ~ {name}

en: Open Edits for Your Subscribed Entities
et: Lahtised toimetused jälgitaval sisul

en: Open Edits for {name}
et: Lahtised toimetused ~ {name}

en: Open edits
et: Lahtised toimetused

en: Open in tagger
et: Ava sildistajas

en: Opened:
et: Loodud:

en: Options
et: Seadistamine

en: Or...
et: Või...

en: Ordering Type
et: Järjestuse tüüp

en: Ordering Type:
et: Järjestuse tüüp:

en: Other Lookup Results
et: Muude päringute tulemused

en: Other Lookups
et: Muud päringud

en: Other lookups
et: Muud päringud

en: Overall
et: Üldse

en: Overview
et: Ülevaade

en: Owner:
et: Omanik:

en: PDF file
et: PDF-fail

en: PUIDs:
et: PUID-d:

en: Packaging:
et: Ümbris:

en: Page Not Found
et: Lehekülge ei leitud

en: Page name
et: Lehekülje nimi

en: Page removed
et: Lehekülg eemaldatud

en: Page {cur} of at least {total}
et: Lehekülg {cur} vähemalt {total}-st

en: Page {cur} of {total}
et: Lehekülg {cur} / {total}

en: Page {page} of {total}
et: Lk {page} / {total}

en: Page:
et: Lehekülg:

en: Parent
et: Ülemobjekt

en: Parent:
et: Ülemobjekt:

en: Parse Tracks
et: Tuvasta lood

en: Part of Set Relationships
et: „Osa komplektist” seosed

en: Password:
et: Parool:

en: Paste Credits
et: Aseta artistiteave

en: Perform the above operations when I'm not using the application
et: Teha eelnimetatud toiminguid, kui ma parajasti rakendust ei kasuta

en: Performances
et: Salvestised

en: Permanent link:
et: Püsilink:

en: Phrase:
et: Fraas:

en: Place
et: Koht

en: Place Details
et: Koha üksikasjad

en: Place Not Found
et: Kohta ei leitud

en: Place annotations
et: Kohaannotatsioonid

en: Place information
et: Koha teave

en: Place:
et: Koht:

en: Places
et: Kohad

en: Places with annotations
et: Annotatsiooniga kohad

en: Places with deprecated relationships
et: Kohad iganenud seostega

en: Please be sure to include the stack trace and request data shown above!
et: Kindlasti pane kirja ka ülaltoodud pinu tagasijälitus ning päringuandmed.

en: Please change your password. Unfortunately we've discovered that secure hashes user's passwords were temporarily available for download on our FTP site. While it is extremely unlikely that anyone will be able to derive the original passwords from this mishap, we are requiring all of our users to change their passwords. Sorry for the inconvenience. For more information see {blog|the recent blog post}.
et: Palun vaheta oma salasõna. Avastasime, et kasutajate paroolide turvaräsid olid meie FTP-saidil ajutiselt allalaaditavad. On küll äärmiselt ebatõenäoline, et keegi sealt algsed paroolid suudaks tuletada, aga igaks juhuks sunnime siiski kõik kasutajad parooli vahetama. Vabandust ebamugavuste pärast. Lisateavet saad vastavast {blog|blogisissekandest}.

en: Please choose a condition
et: Palun vali tingimus

en: Please choose a valid image. Currently the Cover Art Archive only supports JPEG, PNG, GIF and PDF files.
et: Palun vali sobiv pilt. Hetkel lubab Kaanepildiarhiiv kasutada ainult JPEG-, PNG-, GIF- ja PDF-faile.

en: Please consider adding this release/CD to MusicBrainz. To add this CD, please choose one of the following two methods:
et: Palun kaalu selle väljalaske/CD lisamist MusicBrainzi andmebaasi. Selleks vali üks järgmisest kahest meetodist:

en: Please enter a {doc_disambiguation|disambiguation} to help distinguish this artist from the others.
et: Palun sisesta {doc_disambiguation|täpsustus}, et aidata seda artisti teistest eristada.

en: Please enter a {doc_disambiguation|disambiguation} to help distinguish this label from the others.
et: Palun sisesta {doc_disambiguation|täpsustus}, et aidata seda plaadifirmat teistest eristada.

en: Please enter a {doc_disambiguation|disambiguation} to help distinguish this place from the others.
et: Palun sisesta {doc_disambiguation|täpsustus}, et aidata seda kohta teistest eristada.

en: Please enter a {doc_disambiguation|disambiguation} to help distinguish this series from the others.
et: Palun sisesta {doc_disambiguation|täpsustus}, et aidata seda seeriat teistest eristada.

en: Please enter tags in the text area below. Tags are comma separated, and you may wish to see the {tagsyn|tag syntax documentation} for more information
et: Palun sisesta sildid allolevasse tekstialasse. Sildid tuleb eraldada komaga, lisateabe saamiseks võid vaadata {tagsyn|siltide süntaksi dokumentatsiooni}.

en: Please enter the barcode of the release you are entering, see <a href="{url}" target="_blank">Barcode</a> for more information.
et: Palun sisesta lisatava väljalaske vöötkood. Lisateabe saamiseks loe dokumentatsioonilehekülge <a href="{url}" target="_blank">Vöötkood</a>.

en: Please enter your old password below, and then your new password.
et: Palun sisesta oma vana parool ja siis kaks korda uus.

en: Please login to import this FreeDB disc.
et: FreeDB-st plaadi importimiseks logi palun sisse.

en: Please make sure you're not removing a legitimate {doc_standalone|standalone recording}. If this recording is a duplicate of another, please {doc_merge|merge them instead}.
et: Palun tee kindlaks, et sa ei eemalda legitiimset {doc_standalone|eraldiseisvat salvestist}. Kui see salvestis on mõne teise koopia, siis kustutamise asemel {doc_merge|pigem mesti need}.

en: Please navigate to the pages of other entities you wish to merge and select the "merge" link.
et: Millegi lisamiseks liigu tema lehele ja klõpsa mestimislinki.

en: Please note that any content submitted to MusicBrainz will be made available to the public under {open|open licenses}, do not submit any copyrighted text here!
et: Pane tähele, et kogu MusicBrainzi sisu on avalikkusele saadaval {open|vabade litsentsidega}, seega palun ära sisesta autoriõigusega kaitstud teksti.

en: Please note:
et: Märkus:

en: Please review the {coc|MusicBrainz Code of Conduct} before creating an account.
et: Enne konto loomist loe palun läbi {coc|MusicBrainzi käitumiskoodeks}.

en: Please review the {doc_remove|remove release edit-type} documentation before entering this edit.
et: Palun loe enne selle toimetuse sisestamist läbi {doc_remove|väljalaske eemaldamise toimetusetüübi dokumentatsioon}.

en: Please review the {doc|alias documentation} before entering this edit.
et: Palun loe enne selle toimetuse sisestamist läbi {doc|aliaste dokumentatsioon}.

en: Please search for the artist you wish to create a new release for:
et: Otsi üles artist, kelle alla uus väljalase peaks minema.

en: Please see the {doc|Cover Art Types} documentation for a description of these types.
et: Nende tüüpide kirjeldused leiad {doc|kaanepilditüüpide} dokumentatsioonist.

en: Please select the artist credits that you want to rename to follow the new artist name.
et: Palun vali nimekujud, mis peaks artisti uut nime järgima.

en: Please select the medium you wish to attach this CD TOC to.
et: Palun vali helikandja, millele see CD sisukord omistada.

en: Please slow down and then try again
et: Palun võta hoog maha ja proovi siis uuesti.

en: Please wait a few minutes and repeat your request.
et: Palun oota paar minutit ja korda siis oma päringut.

en: Please {acc_edit|update your profile} when you get time, to let other editors know a bit more about you.
et: Kui sul millalgi aega on, siis võiksid {acc_edit|oma profiili täiendada}, et teised toimetajad sinu kohta veidi rohkem teada saaksid.

en: Please {search|try again}, providing at least one of these parameters
et: Palun {search|proovi uuesti}, andes vähemalt ühe neist parameetritest

en: Position
et: Asukoht

en: Position:
et: Järjestus:

en: Possible Duplicate Artists
et: Võimalikud duplikaatartistid

en: Possible Duplicate Labels
et: Võimalikud duplikaatplaadifirmad

en: Possible Duplicate Places
et: Võimalikud duplikaatkohad

en: Possible Duplicate Series
et: Võimalikud duplikaatseeriad

en: Possible Mediums
et: Võimalikud helikandjad

en: Possible duplicate events
et: Võimalikud duplikaatsündmused

en: Possible duplicate release groups
et: Võimalikud duplikaatväljalaskerühmad

en: Possible values:
et: Võimalikud väärtused:

en: Possibly duplicate artists
et: Võimalikud duplikaatartistid

en: Possibly duplicate events
et: Võimalikud duplikaatsündmused

en: Preferences
et: Eelistused

en: Preview
et: Eelvaade

en: Preview:
et: Eelvaade:

en: Previous
et: Eelmine

en: Primary Type:
et: Põhitüüp:

en: Primary for locale
et: Lokaadi esmane

en: Priority:
et: Prioriteet:

en: Privacy
et: Privaatsus

en: Privacy Policy
et: Privaatsuspõhimõtted

en: Private
et: Privaatne

en: Private collection
et: Privaatkogu

en: Privileged User Accounts
et: Eriõigustega kasutajad

en: Products
et: Tooted

en: Profile
et: Profiil

en: Proposer
et: Ettepaneku tegija

en: Proposer:
et: Ettepaneku tegija:

en: Public
et: Avalik

en: Public collection by {owner}
et: Avalik kogu ~ {owner}

en: Query:
et: Päring:

en: Quick Start
et: Hea algus

en: Quick links:
et: Kiirlingid:

en: Rate: {rating} star | Rate: {rating} stars
et[0]: Hinda: {rating} tärn
et[1]: Hinda: {rating} tärni

en: Rating
et: Hinne

en: Ratings
et: Hinded

en: Raw edit data for this edit
et: Selle toimetuse toorandmed

en: Raw edit data may be available.
et: Saadaval võivad olla toimetuse toorandmed.

en: Read more »
et: Loe veel »

en: Read the {doc|WikiDocs} documentation for an overview of how transclusion works.
et: Transklusiooni tööpõhimõtte ülevaate leiad {doc|WikiDocsi} dokumentatsioonist.

en: Recent Additions
et: Hiljutised lisandused

en: Recording
et: Salvestis

en: Recording Details
et: Salvestise üksikasjad

en: Recording Merges
et: Mestitavad salvestised

en: Recording Not Found
et: Salvestist ei leitud

en: Recording annotations
et: Salvestiseannotatsioonid

en: Recording by {artist}
et: salvestis ~ {artist}

en: Recording information
et: Salvestise teave

en: Recording ratings
et: Hinded salvestistele

en: Recording “{name}” by {artist}
et: Salvestis „{name}” - {artist}

en: Recording:
et: Salvestis:

en: Recordings
et: Salvestised

en: Recordings with Earliest Release Relationships
et: Salvestised, millel on „varaseima väljalaske” seoseid

en: Recordings with Varying Track Lengths
et: Varieeruvate loopikkustega salvestised

en: Recordings with annotations
et: Annotatsiooniga salvestised

en: Recordings with deprecated relationships
et: Salvestised iganenud seostega

en: Recordings with earliest release relationships
et: Salvestised, millel on „varaseima väljalaske” seoseid

en: Recordings with possible duplicate relationships
et: Salvestised võimalike topeltseostega

en: Recordings with titles containing featuring artists
et: Salvestised, millel on pealkirjas kaasa tegevad artistid

en: Recordings with varying track times
et: Varieeruvate loopikkustega salvestised

en: Recordings:
et: Salvestised:

en: Refine this search
et: Selle otsingu täpsustamine

en: Regional settings
et: Piirkondlikud seaded

en: Register
et: Registreeri

en: Register Application
et: Rakenduse registreerimine

en: Reject
et: Hüljatakse

en: Reject edit
et: Hülga toimetus

en: Reject upon expiration
et: aegumisel hüljatakse

en: Rejected Edits
et: Mahahääletatud toimetused

en: Rejected Edits by {name}
et: Mahahääletatud toimetused ~ {name}

en: Related Works
et: Seotud teosed

en: Related entities:
et: Seotud olemid:

en: Related series
et: Seotud seeriad:

en: Related works
et: Seotud teosed

en: Relationship
et: Seos

en: Relationship Attributes
et: Seoseatribuudid

en: Relationship Editor
et: Seosetoimetaja

en: Relationship Type
et: Seose tüüp

en: Relationship Type In Use
et: Seosetüüp on kasutuses

en: Relationship Types
et: Seosetüübid

en: Relationship attribute in use
et: Seoseatribuut on kasutuses

en: Relationship attribute still in use
et: Seoseatribuut on ikka veel kasutuses

en: Relationship editor
et: Seosetoimetaja

en: Relationship editors
et: Seosetoimetajad

en: Relationship editors are users who can add or modify relationship types in the database. If you would like to propose a new relationship, please do so through the {url|Style Council}. Relationship editors will only make changes that have been approved by the Style Council.
et: Seosetoimetajad on kasutajad, kes saavad lisada või muuta seosetüüpe andmebaasis. Kui tahaksid välja pakkuda uue seose, siis palun tee seda läbi {url|Stiilinõukogu}. Seosetoimetajad viivad sisse vaid need muudatused, mille Stiilinõukogu on heaks kiitnud.

en: Relationship:
et: Seos:

en: Relationships
et: Seosed

en: Relationships highlighted <span class="rel-edit">yellow</span> will be edited, relationships highlighted <span class="rel-remove">red</span> will be removed, and relationships highlighted <span class="rel-add">green</span> will be added.
et: <span class="rel-edit">Kollase</span> taustaga seoseid muudetakse, <span class="rel-remove">punase</span> taustaga seosed eemaldatakse ning <span class="rel-add">rohelise</span> taustaga seosed lisatakse.

en: Relationships:
et: Seosed:

en: Release
et: Väljalase

en: Release Artist
et: Väljalaskeartist

en: Release Country
et: Väljalaskemaa

en: Release Duplicates
et: Väljalaske duplikaadid

en: Release Events:
et: Väljalaskesündmused:

en: Release Group
et: Väljalaskerühm

en: Release Group Details
et: Väljalaskerühma üksikasjad

en: Release Group Not Found
et: Väljalaskerühma ei leitud

en: Release Group Relationships
et: Väljalaskerühma seosed

en: Release Group:
et: Väljalaskerühm:

en: Release Group: {release_group_link}
et: Väljalaskerühm: „{release_group_link}”

en: Release Groups
et: Väljalaskerühmad

en: Release Groups with deprecated relationships
et: Väljalaskerühmad iganenud seostega

en: Release Information
et: Väljalasketeave

en: Release Language
et: Väljalaske keel

en: Release Not Found
et: Väljalaset ei leitud

en: Release Quality
et: Väljalaske teabekvaliteet

en: Release Relationships
et: Väljalaske seosed

en: Release Title
et: Väljalaske pealkiri

en: Release annotations
et: Väljalaskeannotatsioonid

en: Release by {artist}
et: väljalase ~ {artist}

en: Release event
et: Väljalaskesündmus

en: Release events
et: Väljalaskesündmus

en: Release events:
et: Väljalaskesündmused:

en: Release group
et: Väljalaskerühm

en: Release group annotations
et: Väljalaskerühmaannotatsioonid

en: Release group by {artist}
et: väljalaskerühm ~ {artist}

en: Release group external links
et: Väljalaskerühma välislingid

en: Release group information
et: Väljalaskerühma teave

en: Release group rating
et: Väljalaskerühma hinne

en: Release group ratings
et: Hinded väljalaskerühmadele

en: Release group “{name}” by {artist}
et: Väljalaskerühm „{name}” - {artist}

en: Release group:
et: Väljalaskerühm:

en: Release groups
et: Väljalaskerühmad

en: Release groups that might need to be merged
et: Väljalaskerühmad, mis võivad vajada mestimist

en: Release groups with annotations
et: Annotatsiooniga väljalaskerühmad

en: Release groups with possible duplicate relationships
et: Väljalaskerühmad võimalike topeltseostega

en: Release groups with titles containing featuring artists
et: Väljalaskerühmad, millel on pealkirjas kaasa tegevad artistid

en: Release information
et: Väljalasketeave

en: Release title:
et: Väljalaske pealkiri:

en: Release “{name}” by {artist}
et: Väljalase „{name}” - {artist}

en: Release:
et: Väljalase:

en: Releases
et: Väljalasked

en: Releases Where Track Names Start With Their Track Number
et: Väljalasked, kus loonimed algavad nende järjekorranumbriga

en: Releases With Catalog Numbers That Look Like ASINs
et: Väljalasked, mille katalooginumbrid näevad välja nagu ASIN-id

en: Releases With Multiple ASINs
et: Väljalasked mitme ASIN-iga

en: Releases With Multiple Discogs Links
et: Väljalasked mitme Discogsi-lingiga

en: Releases With Some Formats Unset
et: Väljalasked osaliselt määramata formaatidega

en: Releases in the Cover Art Archive that still have cover art relationships
et: Kaanepildiarhiivis leiduvad väljalasked, millel on ikka veel kaanepildiseos

en: Releases of any sort that still have cover art relationships
et: Igasugused väljalasked, millel on ikka veel kaanepildiseoseid

en: Releases released too early
et: Liiga vara avaldatud väljalasked

en: Releases where some (but not all) mediums have no format set
et: Väljalasked, kus ainult osade helikandjate formaat on määratud

en: Releases which have multiple ASINs
et: Väljalasked, millel on mitu ASIN-i

en: Releases which have multiple Discogs links
et: Väljalasked, millel on mitu Discogsi-linki

en: Releases which have part of set relationships
et: Väljalasked, millel on „osa komplektist” seoseid

en: Releases which have unexpected Amazon URLs
et: Väljalasked, millel on ootamatuid Amazoni URL-e

en: Releases which might need converting to "multiple artists"
et: Väljalasked, mis võivad vajada teisendamist mitme artisti alla

en: Releases with Cover Art relationships
et: Väljalasked, millel on kaanepildiseoseid

en: Releases with a single medium that has a name
et: Väljalasked, mille ainsal helikandjal on pealkiri

en: Releases with annotations
et: Annotatsiooniga väljalasked

en: Releases with catalog numbers that look like ASINs
et: Väljalasked, mille katalooginumbrid näevad välja nagu ASIN-id

en: Releases with deprecated relationships
et: Väljalasked iganenud seostega

en: Releases with medium number issues
et: Väljalasked, millel on probleeme helikandjanumbritega

en: Releases with non-sequential mediums
et: Mittejärjestikuste helikandjatega väljalasked

en: Releases with non-sequential track numbers
et: Mittejärjestikuste loonumbritega väljalasked

en: Releases with possible duplicate relationships
et: Väljalasked võimalike topeltseostega

en: Releases with superfluous data tracks
et: Liigsete andmeradadega väljalasked

en: Releases with titles containing featuring artists
et: Väljalasked, millel on pealkirjas kaasa tegevad artistid

en: Releases with track number issues
et: Väljalasked, millel on probleeme loonumbritega

en: Releases with unknown track times
et: Sisestamata loopikkustega väljalasked

en: Releases with unlikely language/script pairs
et: Ebatõenäolise keele ja kirja kombinatsiooniga väljalasked

en: Releases without language
et: Määramata keelega väljalasked

en: Releases without script
et: Määramata kirjasüsteemiga väljalasked

en: Releases:
et: Väljalasked:

en: Remove
et: Eemalda

en: Remove Alias
et: Aliase eemaldamine

en: Remove Application
et: Rakenduse eemaldamine

en: Remove Area
et: Eemalda piirkond

en: Remove Artist Credit
et: Eemalda artist

en: Remove Cover Art
et: Kaanepildi eemaldamine

en: Remove Disc ID
et: Plaadi-ID eemaldamine

en: Remove Example
et: Eemalda näide

en: Remove Instrument
et: Eemalda instrument

en: Remove Label
et: Eemalda plaadifirma

en: Remove Link
et: Eemalda link

en: Remove Page
et: Eemalda leht

en: Remove Recording
et: Eemalda salvestis

en: Remove Relationship Attribute
et: Eemalda seoseatribuut

en: Remove Relationship Type
et: Eemalda seosetüüp

en: Remove Release
et: Eemalda väljalase

en: Remove Release Group
et: Eemalda väljalaskerühm

en: Remove Release Group
et: Eemalda väljalaskerühm

en: Remove Series
et: Eemalda seeria

en: Remove alias
et: Aliase eemaldamine

en: Remove attribute
et: Eemalda atribuut

en: Remove collection
et: Eemalda kogu

en: Remove disc
et: Eemalda plaat

en: Remove from my collection
et: Eemalda mu kogust

en: Remove from {collection}
et: Eemalda kogust {collection}

en: Remove selected entities
et: Eemalda valitud üksused

en: Remove selected releases from collection
et: Eemalda valitud väljalasked kogust

en: Remove track
et: Eemalda lugu

en: Remove your rating
et: Eemalda oma hinne

en: Remove {item}
et: Eemalda {item}

en: Removed
et: Eemaldatud

en: Rename artist credits
et: Nimekujude uuendamine

[ctx: button/menu]
en: Reorder Cover Art
et: Muuda kaanepiltide järjestust

[ctx: header]
en: Reorder Cover Art
et: Kaanepiltide järjestuse muutmine

en: Report a Bug
et: Saada vearaport

en: Report a Copyright Violation
et: Teata autoriõiguse rikkumisest

en: Reports
et: Võimalike vigade aruanded

en: Request data:
et: Päringuandmed:

en: Request signature...
et: Allkirja taotlemine...

en: Requires:
et: Eeldused:

en: Reset Password
et: Lähtesta parool

en: Reset track numbers
et: Lähtesta loonumbrid

en: Results per page:
et: Tulemusi lehel:

en: Results:
et: Tulemused:

en: Reuse previous recordings
et: Kasuta algseid salvestisi

en: Reveal my email address
et: Saaja näeb mu e-posti aadressi

en: Reverse link phrase:
et: Tagurpidi liitefraas:

en: Review the {packaging|list of packaging types} for help.
et: Abi saamiseks vaata {packaging|ümbrisetüüpide loendit}.

en: Review the {url|documentation} on release editor seeding and make sure your data is formatted correctly.
et: Vaata üle väljalasketoimetile andmete söötmise {url|dokumentatsioon} ja kontrolli, et andmed oleks vormistatud korrektselt.

en: Revoke Access
et: Tühista luba

en: Revoke Application Access
et: Rakenduse juurdepääsuloa tühistamine

en: Role
et: Roll

en: Running: <span class="tooltip" title="{msg}">{branch} ({sha})</span>
et: Haru: <span class="tooltip" title="{msg}">{branch} ({sha})</span>

en: Save
et: Salvesta

en: Score
et: Skoor

en: Script:
et: Kirjasüsteem:

en: Search
et: Otsi

en: Search Edits
et: Otsi toimetusi

en: Search Error
et: Otsinguviga

en: Search Results
et: Otsingu tulemused

en: Search by artist
et: Otsing artisti järgi

en: Search by release
et: Otsing väljalaske järgi

en: Search for Edits
et: Toimetuste otsimine

en: Search for an artist
et: Artisti otsimine

en: Search for edits
et: Toimetuste otsing

en: Search for the target URL.
et: Otsi siht-URL-i

en: Search indexes are updated every 3 hours, use the direct database search if you require up to the minute correct results.
et: Otinguindekseid värskendatakse iga 3 tunni tagant. Kui vajad minuti pealt uusimaid andmeid, kasuta otse andmebaasist otsimist.

en: Search indexes are updated every 3 hours. If you just added the content you're looking for and you can't find it here, go to {url|the search page} and select the "direct database search" option.
et: Otinguindekseid värskendatakse iga 3 tunni tagant. Kui siin ei kajastu hiljuti lisatud andmed, siis mine {url|otsingulehele} ja proovi valikut „Otsing otse andmebaasist”.

en: Search method:
et: Otsingumeetod:

en: Search the database for this CD
et: Otsi seda CD-d andmebaasist

en: Search the documentation...
et: Otsitav dokumentatsioon...

en: Search:
et: Otsing:

en: Searching...
et: Otsimine...

en: Second this candidate
et: Sekundeeri kandidaadile

en: Secondary Types:
et: Teisesed tüübid:

en: Seconder 1
et: 1. sekundant

en: Seconder 2
et: 2. sekundant

en: Sectors
et: Sekt.

en: See all of your collections
et: vaata kõiki oma kogusid

en: See all of {editor}'s public collections
et: vaata kõiki tema avalikke kogusid

en: See all {num}
et: Kuva kõik {num}

en: See all {num} areas | See all {num} areas
et[0]: Kuva kõik {num} piirkonda
et[1]: Kuva kõik {num} piirkonda

en: See all {num} artists | See all {num} artists
et[0]: Kuva kõik {num} artisti
et[1]: Kuva kõik {num} artisti

en: See all {num} events | See all {num} events
et[0]: Kuva kõik {num} sündmust
et[1]: Kuva kõik {num} sündmust

en: See all {num} instruments | See all {num} instruments
et[0]: Kuva kõik {num} instrumenti
et[1]: Kuva kõik {num} instrumenti

en: See all {num} labels | See all {num} labels
et[0]: Kuva kõik {num} plaadifirmat
et[1]: Kuva kõik {num} plaadifirmat

en: See all {num} places | See all {num} places
et[0]: Kuva kõik {num} kohta
et[1]: Kuva kõik {num} kohta

en: See all {num} recordings | See all {num} recordings
et[0]: Kuva kõik {num} salvestist
et[1]: Kuva kõik {num} salvestist

en: See all {num} release groups | See all {num} release groups
et[0]: Kuva kõik {num} väljalaskerühma
et[1]: Kuva kõik {num} väljalaskerühma

en: See all {num} releases | See all {num} releases
et[0]: Kuva kõik {num} väljalaset
et[1]: Kuva kõik {num} väljalaset

en: See all {num} series | See all {num} series
et[0]: Kuva kõik {num} seeriat
et[1]: Kuva kõik {num} seeriat

en: See all {num} works | See all {num} works
et[0]: Kuva kõik {num} teost
et[1]: Kuva kõik {num} teost

en: See also your {uri|user preferences}, which include your privacy settings.
et: Vaata ka oma {uri|kasutaja eelistusi}, kus on muu hulgas privaatsusseaded.

en: See the general {url|guidelines for URLs}.
et: Vaata üldisi {url|juhiseid URL-ide jaoks}.

en: Select
et: Vali

en: Select a disc from the search results below and then click "Add Disc".
et: Vali allolevate otsingutulemuste hulgast sobiv ja klõpsa „Lisa plaat”.

en: Select a release to which the disc ID <code>{discid}</code>. should be moved to.
et: Otsi üles väljalase, millele plaadi-ID „<code>{discid}</code>” teisaldada tuleks.

en: Select images...
et: Vali pildid...

en: Send
et: Saada

en: Send Email
et: Saada kiri

en: Send a copy to my own email address
et: Koopia mu enda e-posti aadressile

en: Send me mails with edits to my subscriptions:
et: Kirju jälgimisloendile tehtud toimetustest saadetakse:

en: Sentence
et: Lause

en: Series
et: Seeriad

[ctx: plural]
en: Series
et: Seeriad

[ctx: singular]
en: Series
et: Seeria

en: Series Details
et: Seeria üksikasjad

en: Series Not Found
et: Seeriat ei leitud

en: Series Subscriptions
et: Jälgitavad seeriad

en: Series annotations
et: Seeriaannotatsioonid

en: Series information
et: Seeria teave

en: Series with annotations
et: Annotatsiooniga seeriad

en: Series:
et: Seeria:

[ctx: singular]
en: Series:
et: Seeria:

en: Set Release Group Cover Art
et: Väljalaskerühma kaanepildi määramine

en: Set Tracklist Durations
et: Loopikkuste määramine

en: Set a new password for your MusicBrainz account.
et: Sisesta uus parool oma MusicBrainzi konto jaoks.

en: Set cover art
et: Määra kaanepilt

en: Set track durations
et: Määra loopikkused

en: Setlist
et: Esitatud lood

en: Setlist:
et: Esitatud lood:

en: Show all results.
et: Näita kõiki tulemusi

en: Show me {autoedit_select_block} sorted {sort_select_block} that {match_or_negation_block} {and_vs_or_block} of the following conditions:
et: Näidatakse {sort_select_block} {autoedit_select_block}, mis {match_or_negation_block} {and_vs_or_block} järgnevatest tingimustest:

en: Show my Gravatar
et: Minu Gravatar on nähtav

en: Show only results that are in my subscribed entities.
et: Näita ainult mind huvitavaid tulemusi

en: Showing Various Artist releases. {show_subset|Show releases by this artist instead}.
et: Näidatakse eri esitajatega väljalaskeid. {show_subset|Näita selle artisti nimel väljalaskeid}

en: Showing all recordings. {show_sa|Show only standalone recordings instead}, or {show_vid|show only videos}.
et: Näidatakse kõiki salvestisi. Näita {show_sa|ainult eraldiseisvaid salvestisi} või {show_vid|ainult videoid}

en: Showing all release groups by this artist. {show_official|Show only official release groups instead}, or {show_va|show various artists release groups}.
et: Näidatakse selle artisti kõiki väljalaskerühmi. {show_official|Näita ainult ametlikke väljalaskerühmi} või {show_va|ainult eri esitajatega väljalaskerühmi}

en: Showing all release groups by this artist. {show_va|Show various artists release groups instead}.
et: Näidatakse kõiki selle artisti nimel väljalaskerühmi. {show_va|Näita eri esitajatega väljalaskerühmi}

en: Showing all release groups for various artists.
et: Näidatakse kõiki eri esitajatega väljalaskerühmi.

en: Showing all release groups for various artists. {show_non_va|Show release groups by this artist instead}.
et: Näidatakse kõiki eri esitajatega väljalaskerühmi. {show_non_va|Näita selle artisti nimel väljalaskerühmi}

en: Showing all release groups for various artists. {show_official|Show only official various artists release groups instead}, or {show_non_va|show release groups by this artist}.
et: Näidatakse kõiki eri esitajatega väljalaskerühmi. {show_official|Näita ainult eri esitajatega ametlikke väljalaskerühmi} või {show_non_va|ainult selle artisti nimel väljalaskerühmi}

en: Showing all release groups for various artists. {show_official|Show only official various artists release groups instead}.
et: Näidatakse kõiki eri esitajatega väljalaskerühmi. {show_official|Näita ainult eri esitajatega ametlikke väljalaskerühmi} või {show_non_va|ainult selle artisti nimel väljalaskerühmi}

en: Showing official release groups by this artist. {show_all|Show all release groups instead}, or {show_va|show various artists release groups}.
et: Näidatakse selle artisti ametlikke väljalaskerühmi. {show_all|Näita kõiki väljalaskerühmi} või {show_va|ainult eri esitajatega väljalaskerühmi}

en: Showing official release groups for various artists. {show_all|Show all various artists release groups instead}, or {show_non_va|show release groups by this artist}.
et: Näidatakse eri esitajatega ametlikke väljalaskerühmi. {show_all|Näita kõiki eri esitajatega väljalaskerühmi} või {show_non_va|ainult selle artisti nimel väljalaskerühmi}

en: Showing official release groups for various artists. {show_all|Show all various artists release groups instead}.
et: Näidatakse eri esitajatega ametlikke väljalaskerühmi. {show_all|Näita kõiki eri esitajatega väljalaskerühmi}

en: Showing only standalone recordings. {show_all|Show all recordings instead}.
et: Näidatakse ainult eraldiseisvaid salvestisi. {show_all|Näita kõiki salvestisi}

en: Showing only videos. {show_all|Show all recordings instead}.
et: Näidatakse ainult videoid. {show_all|Näita kõiki salvestisi}

en: Showing releases by this artist. {show_all|Show Various Artist releases instead}.
et: Näidatakse selle artisti nimel väljalaskeid. {show_all|Näita erinevate esitajatega väljalaskeid}

en: Similar releases
et: Sarnased väljalasked

en: Slow Down!
et: Võta hoogu maha!

en: Social Contract
et: Ühiskondlik lepe

en: Some FreeDB results may not be immediately available since they are only able to be updated after FreeDB's monthly database export.
et: Mõned FreeDB tulemused ei pruugi kohe saadaval olla, kuna neid saab uuendada ainult kord kuus pärast FreeDB andmebaasi eksporti.

en: Some applications and websites support accessing private data from or submitting data to MusicBrainz but require your permission to access your account. These are the applications that you have authorized to access your MusicBrainz account. If you no longer use some of the applications, you can revoke their access.
et: Mõned rakendused ja veebilehed võimaldavad juurdepääsu privaatsetele andmetele MusicBrainzis või andmete edastamist MusicBrainzi, kui annad neile loa oma konto juurde pääseda. Siin on rakendused, millele oled andnud juurdepääsuloa oma MusicBrainzi kontole. Kui sa mõnda rakendust enam ei kasuta, võid selle loa tühistada.

en: Some errors were detected in the data you’ve entered. Click on the tabs shaded red and correct any visible errors.
et: Sisestatud andmetes leiti vigu. Palun vaata üle punase varjundiga kaardid ja paranda kõik nähtavad vead.

en: Sorry, <code>{discid}</code> does not match a CD stub. You can try {search_url|searching for it} instead.
et: Vabandust, <code>{discid}</code> ei vasta ühelegi pooleldi sisestatud CD-le. Võid proovida {search_url|seda otsida}.

en: Sorry, <code>{discid}</code> is not a valid disc ID.
et: Vabandust, <code>{discid}</code> pole kehtiv plaadi-ID.

en: Sorry, but your query "(<code>query</code>)" did not match any {type}. Please check you used the correct spelling.  Sometimes searching for fewer or different words may also help.
et: Vabandust, sinu päringule „(<code>query</code>)” ei leitud andmebaasis olevate {type} seast vasteid. Palun vaata üle õigekiri. Mõnikord võib olla abi ka vähemate või teistsuguste sõnade otsimisest.

en: Sorry, but your query (<code>{query}</code>) could not be performed, because it appears you've been rate-limited. Either the server is overloaded or you're making a lot of requests all at once!
et: Vabandust, sinu päringut „(<code>{query}</code>)” polnud võimalik teha, kuna paistab, et teed liiga palju päringuid korraga. Võimalik ka, et server on ülekoormatud.

en: Sorry, but your query (<code>{query}</code>) could not be performed, due to an error which we are not quite able to identify.
et: Vabandust, sinu päringut „(<code>{query}</code>)” polnud võimalik teha, kuna ilmnes mingi arusaamatu viga.

en: Sorry, but your requests are exceeding the allowable rate limit ({rlinfo}).
et: Vabandust, su päringud ületavad lubatud kiirusepiirangut ({rlinfo}).

en: Sorry, the page you're looking for does not exist.
et: Vabandust, otsitud lehte pole olemas.

en: Sorry, the page you're looking for is not available on a mirror server.
et: Vabandust, otsitud leht pole peegelserverist saadaval.

en: Sorry, there was a problem with your request.
et: Vabandust, su päringuga oli midagi valesti.

en: Sorry, we could find neither a recording nor a track with that MusicBrainz ID. You may wish to try and {search_url|search for it} instead.
et: Vabandust, selle MusicBrainzi ID-ga ei leitud ei salvestist ega lugu. Võid proovida {search_url|seda otsida}.

en: Sorry, we could not find a FreeDB entry with that ID. You may wish to try and {search_url|search for it} instead.
et: Vabandust, selle ID-ga FreeDB kirjet ei leitud. Võid proovida {search_url|seda otsida}.

en: Sorry, we could not find a MusicBrainz entity with that ID. You may wish to try and {search_url|search for it} instead.
et: Vabandust, selle ID-ga MusicBrainzi olemit ei leitud. Võid proovida {search_url|seda otsida}.

en: Sorry, we could not find a URL with that MusicBrainz ID.
et: Vabandust, selle MusicBrainzi ID-ga URL-i ei leitud.

en: Sorry, we could not find a label with that MusicBrainz ID. You may wish to try and {search_url|search for it} instead.
et: Vabandust, selle MusicBrainzi ID-ga plaadifirmat ei leitud. Võid proovida {search_url|seda otsida}.

en: Sorry, we could not find a place with that MusicBrainz ID. You may wish to try and {search_url|search for it} instead.
et: Vabandust, selle MusicBrainzi ID-ga kohta ei leitud. Võid proovida {search_url|seda otsida}.

en: Sorry, we could not find a recording with that MusicBrainz ID. You may wish to try and {search_url|search for it} instead.
et: Vabandust, selle MusicBrainzi ID-ga salvestist ei leitud. Võid proovida {search_url|seda otsida}.

en: Sorry, we could not find a relationship attribute with that MusicBrainz ID.
et: Vabandust, selle MusicBrainzi ID-ga seoseatribuuti ei leitud.

en: Sorry, we could not find a release group with that MusicBrainz ID. You may wish to try and {search_url|search for it} instead.
et: Vabandust, selle MusicBrainzi ID-ga väljalaskerühma ei leitud. Võid proovida {search_url|seda otsida}.

en: Sorry, we could not find a release with that MusicBrainz ID. You may wish to try and {search_url|search for it} instead.
et: Vabandust, selle MusicBrainzi ID-ga väljalaset ei leitud. Võid proovida {search_url|seda otsida}.

en: Sorry, we could not find a series with that MusicBrainz ID. You may wish to try and {search_url|search for it} instead.
et: Vabandust, selle MusicBrainzi ID-ga seeriat ei leitud. Võid proovida {search_url|seda otsida}.

en: Sorry, we could not find a work with that MusicBrainz ID. You may wish to try and {search_url|search for it} instead.
et: Vabandust, selle MusicBrainzi ID-ga teost ei leitud. Võid proovida {search_url|seda otsida}.

en: Sorry, we could not find an area with that MusicBrainz ID. You may wish to try and {search_url|search for it} instead.
et: Vabandust, selle MusicBrainzi ID-ga piirkonda ei leitud. Võid proovida {search_url|seda otsida}.

en: Sorry, we could not find an artist with that MusicBrainz ID. You may wish to try and {search_url|search for it} instead.
et: Vabandust, selle MusicBrainzi ID-ga artisti ei leitud. Võid proovida {search_url|seda otsida}.

en: Sorry, we could not find an collection with that MusicBrainz ID.
et: Vabandust, selle MusicBrainzi ID-ga kogu ei leitud.

en: Sorry, we could not find an edit with that edit ID. You may wish to try and perform an {search_url|edit search} instead.
et: Vabandust, selle ID-ga toimetust ei leitud. Võibolla tahad proovida {search_url|toimetusi otsida}?

en: Sorry, we could not find an editor with that name. You may wish to try and {search_url|search for them} instead.
et: Vabandust, selle nimega toimetajat ei leitud. Võid proovida {search_url|teda otsida}.

en: Sorry, we could not find an event with that MusicBrainz ID. You may wish to try and {search_url|search for it} instead.
et: Vabandust, selle MusicBrainzi ID-ga sündmust ei leitud. Võid proovida {search_url|seda otsida}.

en: Sorry, we could not find an instrument with that MusicBrainz ID. You may wish to try and {search_url|search for it} instead.
et: Vabandust, selle MusicBrainzi ID-ga instrumenti ei leitud. Võid proovida {search_url|seda otsida}.

en: Sorry, we could not find the CD TOC you specified.
et: Vabandust, määratud CD-sisukorda ei leitud.

en: Sorry, we could not find this election.
et: Vabandust, määratud valimisi ei leitud.

en: Sorry, you are not authorized to view this page.
et: Vabandust, sul pole lubatud sellele lehele pääseda.

en: Sorry, you are unable to perform that action on a mirror server.
et: Vabandust, peegelserveris ei saa seda teha.

en: Sorry, your query (<code>{query}</code>) does not contain enough information to carry out a search. If you are attempting to find something that contains nothing but punctuation characters (e.g. !!!) then you need to use the {uri|browse page}, since this search ignores punctuation characters.
et: Vabandust, su päring (<code>{query}</code>) ei sisalda piisavalt teavet, mille järgi otsida. Kui püüad leida midagi, mis sisaldab ainult kirjavahemärke (nt !!!), siis tuleb kasutada {uri|sirvimislehte}, kuna otsing eirab igasuguseid kirjavahemärke.

en: Sorry, your query was too large.
et: Vabandust, su päring oli liiga pikk.

en: Sorry, “{id}” is not a valid documentation page.
et: Vabandust, „{id}” pole kehtiv dokumentatsioonileht.

en: Sort Name
et: Sortimisnimi

en: Sort name
et: Nimi sortimisel

en: Sort name:
et: Nimi sortimisel:

en: Split Artist
et: Artistide eraldamine

en: Split Into Separate Artists
et: Mitmeks artistiks eraldamine

en: Split into separate artists
et: Eralda mitmeks artistiks

en: Sponsors
et: Sponsorid

en: Stack trace:
et: Pinu tagasijälitus:

en: Start
et: Algus

en: Start Date:
et: Alguskuupäev:

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: Start:
et: Algus:

en: Statistics
et: Statistika

en: Status
et: Staatus

[ctx: edit status]
en: Status
et: Olek

[ctx: election status]
en: Status
et: Tulemus

[ctx: release status]
en: Status
et: Staatus

en: Status:
et: Staatus:

[ctx: edit status]
en: Status:
et: Olek:

[ctx: election status]
en: Status:
et: Tulemus:

[ctx: release status]
en: Status:
et: Staatus:

en: Stop using beta site
et: Lõpeta beetasaidi kasutamine

en: Stop watching selected artists
et: Lõpeta valitud artistide uute väljalasete ootamine

en: Style Guidelines
et: Stiilijuhised

en: Style guidelines
et: Stiilijuhised

en: Subject:
et: Teema:

en: Submit
et: Sisesta

en: Submit note
et: Lisa märge

en: Submit tags
et: Sildista

en: Submit this CD using the simple method.
et: CD sisestamiseks lihtviisil klõpsa siin.

en: Submit vote and note
et: Anna hääl &amp; lisa märge

en: Submit votes &amp; edit notes
et: Anna hääled &amp; lisa märked

en: Submitting edits...
et: Toimetuste sisestamine...

en: Subscribe
et: Jälgi

en: Subscribed
et: Jälgitav

en: Subscribed editors
et: Jälgitavad toimetajad

en: Subscribed entities
et: Jälgitav sisu

en: Subscribers
et: Jälgijad

en: Subscribers:
et: Jälgijaid:

en: Subscriptions
et: Jälgimisloend

en: Success!
et: Korras!

en: Suggested recordings:
et: Soovitatud salvestised:

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Swap track titles with artist credits
et: Vaheta loopealkirjad ja artistinimed

en: System Busy
et: Süsteem hõivatud

en: Tag
et: Sildista

[ctx: noun]
en: Tag
et: Silt

en: Tag Lookup
et: Sildipäring

en: Tag Lookup Error
et: Sildipäringuviga

en: Tag Lookup Results
et: Sildipäringu tulemused

en: Tag Not Used
et: Silti pole kasutatud

en: Tag Your Music
et: Muusika sildistamine

en: Tag lookup
et: Sildipäring

en: Tag “{tag}”
et: Silt „{tag}”

en: Tagger
et: Sildistaja

en: Tags
et: Sildid

en: Team
et: Meeskond

en: Technical flags
et: Tehnilised valikud

en: Testing features
et: Testimisfunktsioonid

en: Text
et: Tekst

en: Thank you for contributing to MusicBrainz.
et: Aitäh MusicBrainzi toetamise eest!

en: Thank you, your email address has now been verified! If you still can't edit, please try to log out and log in again.
et: Sinu e-posti aadress on nüüd kinnitatud. Kui sa ikka veel toimetada ei saa, proovi välja ja uuesti sisse logida.

en: That search can't be performed, because you must provide at least one of 'recording', 'track number', 'duration', 'release', or 'artist'.
et: Soovitud otsingu teostamine pole võimalik — sisestada tuleb vähemalt salvestis, loonumber, kestus, väljalase või artist.

en: The Cover Art Archive has had a take down request in the past for this release, so we are unable to allow any more uploads.
et: Kaanepildiarhiivile esitati kunagi taotlus kaanepildi eemaldamiseks sellelt väljalaskelt, seega ei tohi me lubada sellele uue kaanepildi üleslaadimist.

en: The Cover Art Archive is currently experiencing difficulties. Adding images for this release is unlikely to work at the moment.
et: Kaanepildiarhiivil on praegu raske aeg. Sellele väljalaskele pildi lisamine tõenäoliselt hetkel ei õnnestu.

en: The Dawn of the Project
et: projekti koidikul

en: The annotation field functions like a miniature wiki.
et: Annotatsioon toimib nagu mini-wiki.

en: The artist you are trying to edit is a special purpose artist, and you may not make direct changes to this data.
et: Üritad toimetada eriotstarbelist artisti, aga nende andmeid pole lubatud muuta.

en: The artwork in the sidebar is being provided by a {relationships|URL relationship}.
et: Külgribal näidatav kaanepilt on pärit {relationships|seostatud URL-ilt}.

en: The blog is currently unavailable.
et: Blogi pole hetkel saadaval.

en: The catalog number you have entered looks like an Amazon ASIN.
et: Sisestatud katalooginumber näeb välja nagu Amazoni ASIN.

en: The comment field is used to help users distinguish between identically named releases.
et: Täpsustusvälja kasutatakse väljalaske eri versioonide eristamiseks.

en: The data in this edit originally came from an older version of this edit, and may not display correctly
et: Selle toimetuse andmed pärinevad algselt selle toimetuse vanemast versioonist ning nende näitamisel võib esineda vigu.

en: The data you have submitted does not make any changes to the data already present.
et: Sisestatud andmed ei erine millegi poolest juba olemasolevatest andmetest.

en: The data you’ve seeded contained the following errors:
et: Söödetud andmetes oli vigu:

en: The database has no tags.
et: Andmebaasis pole ühtki silti.

en: The date you've entered is not valid.
et: Sisestatud kuupäev ei ole korrektne.

en: The early days of the project
et: projekti alguspäevil

en: The edit has already been closed.
et: See toimetus on juba suletud.

en: The edit has been cancelled.
et: See toimetus on tühistatud.

en: The following attributes can be used with this relationship type:
et: Selle seosetüübiga saab kasutada järgmisi atribuute:

en: The following {count} user accounts are bots:
et: Järgmised {count} kasutajakontot on botid:

en: The following {count} users are account administrators:
et: Järgmised {count} kasutajat on kontoadministraatorid:

en: The following {count} users are banner message editors:
et: Järgmised {count} kasutajat on päisesõnumitoimetajad:

en: The following {count} users are location editors:
et: Järgmised {count} kasutajat on piirkonnatoimetajad:

en: The following {count} users are relationship editors:
et: Järgmised {count} kasutajat on seosetoimetajad:

en: The following {count} users are transclusion editors:
et: Järgmised {count} kasutajat on transklusioonitoimetajad:

en: The following {count} users have auto-editor privileges:
et: Järgmised {count} kasutajat on vanemtoimetajad:

en: The majority of the data in the <strong>MusicBrainz Database</strong> is released into the <strong>Public Domain</strong> and can be downloaded and used <strong>for free</strong>.
et: Enamik andmetest <strong>MusicBrainzi andmebaasis</strong> on kuulutatud <strong>avalikuks omandiks</strong>, mida võib alla laadida ja kasutada <strong>tasuta</strong>.

en: The medium you are altering is part of the following release: {release}
et: Muudetav helikandja on osa järgmisest väljalaskest: „{release}”

en: The new URL already exists in the database. This edit will therefore merge the two URL entities.
et: Uus URL on andmebaasis juba olemas. See toimetus mestib nende kahe URL-i andmebaasiolemid.

en: The page you requested is private.
et: Soovitud leht ei ole avalik.

en: The purpose of this field is to add information that usually doesn't fit into the strict structural data schema of MusicBrainz (be it due to technical limitations that may be addressed later, or because the information in itself has to be free-text).
et: Selle välja eesmärk on hoida teavet, mis ei sobitu MusicBrainzi range struktuuriga andmeskeemiga (olgu siis tehniliste piirangute tõttu, mis ehk millalgi tulevikus kõrvaldatakse, või seepärast, et vajalik teave saabki olla ainult vabateksti kujul).

en: The reason for this was unknown.
et: Selle põhjus pole teada.

en: The recording artists do not match! Perhaps you meant to use the "append mediums" merge strategy?
et: Salvestiste artistid ei klapi! Vahest mõtlesid kasutada hoopis sihtväljalaskele helikandja(te) lisamise mestimisstrateegiat?

en: The recordings that will be merged if you continue with the current merge strategy include the following, whose artists differ:
et: Kui jätkad praeguse mestimisstrateegiaga, siis mestitakse järgmised eri artistidele omistatud salvestised:

en: The relationship type "{type}" can not be deleted because it is is still in use.
et: Seosetüüpi „{type}” ei saa kustutada, kuna see on veel kasutuses.

en: The search server could not fulfill your request due to an internal error. This is usually only temporary, so please retry your search again later.
et: Otsinguserveril ei õnnestunud sisemise vea tõttu päringut täita. Tavaliselt on viga ajutine, nii et proovi hiljem uuesti.

en: The server is temporary in read-only mode for database maintainance.
et: Server on hooldustööde tarvis ajutiselt kirjutuskaitstud režiimis.

en: The system is overloaded or you are making requests too fast.
et: Süsteem on ülekoormatud või siis teed päringuid liiga kiiresti.

en: The tally of votes cast will only be shown when the election is complete.
et: häältearvestust näidatakse pärast valimise lõppu

en: The tracklist found looks like it may have different artists on some tracks. If the below display looks correct, you should import this release as a release with multiple artists.
et: Leitud lugude nimekiri näeb välja, nagu erineks mõne loo artistid. Kui alltoodu paistab korrektne, impordi plaat mitme esitajaga väljalaskena.

en: The users make MusicBrainz happen and we appreciate your help!
et: MusicBrainz toimib tänu kasutajatele ja me hindame ka sinu abi!

en: The watch artist feature is currently not active.
et: Uutest väljalasetest teavitamise funktsioon pole hetkel sisselülitatud.

en: Their vote:
et: Tema hääl:

en: There are currently no discs in MusicBrainz associated with the information you provided. You can search for the disc you are looking for using the forms below, or you may add a new release to MusicBrainz
et: Hetkel pole MusicBrainzis ükski plaat antud andmetega seostatud. Võid soovitud plaati otsida allolevate päringuvormide abil või siis lisada andmebaasi uue väljalaske.

en: There are currently no users subscribed to edits that you make.
et: Sinu toimetusi ei jälgi hetkel ükski kasutaja.

en: There are currently no users subscribed to edits that {user} makes.
et: Üksi kasutaja ei jälgi hetkel toimetusi, mida {user} teeb.

en: There are currently no users subscribed to {artist}.
et: {artist} pole hetkel ühegi kasutaja jälgimisloendis.

en: There are currently no users subscribed to {collection}.
et: {collection} pole hetkel ühegi kasutaja jälgimisloendis.

en: There are currently no users subscribed to {label}.
et: {label} pole hetkel ühegi kasutaja jälgimisloendis.

en: There are currently no users subscribed to {series}.
et: „{series}” pole hetkel ühegi kasutaja jälgimisloendis.

en: There are no disc IDs attached to this release; to find out more about how to add one, see {doc|How to Add Disc IDs}.
et: Sellele väljalaskele pole plaadi-ID-sid omistatud. Soovi korral vaata, {doc|kuidas plaadi-ID-d lisada}.

en: There are no recordings, release groups, releases or tracks credited to only {name}. If you are trying to remove {name}, please edit all artist credits at the bottom of the {alias_uri|aliases} tab and remove all existing {rel_uri|relationships} instead, which will allow ModBot to automatically remove this artist in the upcoming days.
et: Pole ühtegi salvestist, väljalaskerühma, väljalaset ega lugu, mille ainus artist oleks {name}. Kui tahad, et {name} andmebaasist eemaldatakse, siis toimeta kõiki artisti nimekujusid {alias_uri|aliaste} kaardil ja eemalda kõik olemasolevad {rel_uri|seosed}. Nii saab ModBot selle artisti lähipäevil automaatselt andmebaasist eemaldada.

en: There is currently {num} user subscribed to edits that {user} makes: | There are currently {num} users subscribed to edits that {user} makes:
et[0]: Hetkel on {num} kasutaja, kes jälgib toimetusi, mida {user} teeb:
et[1]: Hetkel on {num} kasutajat, kes jälgivad toimetusi, mida {user} teeb:

en: There is currently {num} user subscribed to {artist}: | There are currently {num} users subscribed to {artist}:
et[0]: {artist} on hetkel {num} kasutaja jälgimisloendis:
et[1]: {artist} on hetkel {num} kasutaja jälgimisloendis:

en: There is currently {num} user subscribed to {collection}: | There are currently {num} users subscribed to {collection}:
et[0]: {collection} on hetkel {num} kasutaja jälgimisloendis:
et[1]: {collection} on hetkel {num} kasutaja jälgimisloendis:

en: There is currently {num} user subscribed to {label}: | There are currently {num} users subscribed to {label}:
et[0]: {label} on hetkel {num} kasutaja jälgimisloendis:
et[1]: {label} on hetkel {num} kasutaja jälgimisloendis:

en: There is currently {num} user subscribed to {series}: | There are currently {num} users subscribed to {series}:
et[0]: „{series}” on hetkel {num} kasutaja jälgimisloendis:
et[1]: „{series}” on hetkel {num} kasutaja jälgimisloendis:

en: There is no data to display.
et: Pole andmeid, mida näidata.

en: There was a problem accessing the wiki API.
et: Ilmnes viga wiki API-le juurdepääsemisel.

en: There was a problem approving {edit}.
et: {edit} heakskiitmine ei õnnestunud.

en: There was a problem cancelling {edit}.
et: {edit} tühistamine ei õnnestunud.

en: These coordinates could not be parsed.
et: Antud koordinaate polnud võimalik parsida.

en: These images provided by the {caa|Cover Art Archive}. You can also see them at the {ia|Internet Archive}.
et: Need pildid on pärit {caa|Kaanepildiarhiiv}ist. Nad on nähtavad ka {ia|Interneti Arhiivis}.

en: This CD has tracks from more than one artist (e.g. a compilation CD)
et: Sel CD-l on lugusid rohkem kui ühelt artistilt (nt on tegu kogumik-CD-ga)

en: This ISRC is not associated with any recordings. If you wish to associate it with a recording, please {search_url|search for the recording} and add it.
et: See ISRC pole seostatud ühegi salvestisega. Kui soovid seda mõne salvestisega seostada, siis {search_url|otsi üles soovitud salvestis} ja lisa sellele ISRC.

en: This ISWC is not associated with any works. If you wish to associate it with a work, please {search_url|search for the work} and add it.
et: See ISWC pole seostatud ühegi teosega. Kui soovid seda mõne teosega seostada, siis {search_url|otsi üles soovitud teos} ja lisa sellele ISWC.

en: This alias is no longer current.
et: See alias pole enam aktiivselt kasutusel

en: This annotation is empty.
et: See annotatsioon on tühi.

en: This area cannot be removed because there are still artists, labels, and/or releases using it.
et: Seda piirkonda ei saa eemaldada, kuna sellega on ikka veel seostatud artiste, plaadifirmasid ja/või väljalaskeid.

en: This area has ended.
et: See piirkond ei eksisteeri enam

en: This area is not currently associated with any artists.
et: See piirkond pole hetkel ühegi artistiga seostatud.

en: This area is not currently associated with any labels.
et: See piirkond pole hetkel ühegi plaadifirmaga seostatud.

en: This area is not currently associated with any places.
et: See piirkond pole hetkel ühegi kohaga seostatud.

en: This area is not currently associated with any releases.
et: See piirkond pole hetkel ühegi väljalaskega seostatud.

en: This artist does not have any release groups or standalone recordings.
et: Sel artistil pole ühtki väljalaskerühma ega eraldiseisvat salvestist.

en: This artist does not have any releases
et: Sel artistil pole ühtki väljalaset.

en: This artist does not have any various artists release groups. {show_non_va|Show release groups by this artist instead}.
et: Sel artistil pole väljalaskerühmi eri esitajate hulgas. {show_non_va|Näita selle artisti nimel väljalaskerühmi}

en: This artist has ended.
et: See artist ei tegutse enam

en: This artist has no relationships, recordings, releases or release groups, and will be removed automatically in the next few days. If this is not intended, please add more data to this artist.
et: Sel artstil pole seoseid, salvestisi, väljalaskeid ega väljalaskerühmi, niisiis eemaldatakse see järgmise paari päeva jooksul automaatselt andmebaasist. Eemaldamise takistamiseks lisa palun artistile andmeid.

en: This artist has no release groups, only standalone recordings.
et: Sel artistil pole ühtki väljalaskerühma, üksnes eraldiseisvaid salvestisi.

en: This artist has relationships other than collaboration relationships, and cannot be split until these are removed. {relationships|View all relationships}.
et: Sel artistil on muid seoseid peale koostöö ning enne nende eemaldamist ei saa seda artisti mitmeks eraldada. {relationships|Vaata kõiki seoseid}.

en: This artist is not currently associated with any events.
et: See artist pole hetkel ühegi sündmusega seostatud.

en: This artist is not currently associated with any works.
et: See artist pole hetkel ühegi teosega seostatud.

en: This artist only has release groups by various artists.
et: Sel artistil on väljalaskerühmi ainult eri esitajate hulgas.

en: This artist only has releases by various artists.
et: Sel artistil on väljalaskeid ainult eri esitajate hulgas.

en: This artist only has unofficial release groups by various artists.
et: Sel artistil on ainult mitteametlikke väljalaskerühmi eri esitajate hulgas.

en: This artist only has unofficial release groups.
et: Sel artistil on ainult mitteametlikke väljalaskerühmi.

en: This attribute type is only used for grouping, please select a subtype
et: Seda atribuuditüüpi kasutatakse ainult teiste rühmitamiseks — palun vali mõni alltüüp.

en: This change affects {num} relationship. | This change affects {num} relationships.
et[0]: See muudatus mõjutab {num} seost.
et[1]: See muudatus mõjutab {num} seost.

en: This disc contains data tracks at the end ({info|more info})
et: Plaadi lõpus on andmerada ({info|lisateave})

en: This disc has a hidden pregap track before track 1 ({info|more info})
et: Plaadi alguses enne esimest rada on peidetud pregap-rada ({info|lisateave})

en: This edit changes which tracks are data tracks.
et: See toimetus muudab teavet andmeradade kohta.

en: This edit does not store recording merge information and is closed, so no recording merge information can be shown.
et: See toimetus ei hõlma salvestiste mestimise teavet ning kuna see on juba suletud, pole salvestiste mestimise teavet võimalik näidata.

en: This edit failed because it affected high quality data and did not receive any votes.
et: See toimetus nurjus, kuna puudutas kõrge kvaliteediga andmeid ja ei saanud ühtki häält.

en: This edit failed because the data it was changing was modified after this edit was created. This may happen when the same edit is entered in twice; one will pass but the other will fail.
et: See toimetus nurjus, kuna andmeid, mida see puudutas, muudeti pärast selle toimetuse loomist. Nii võib juhtuda siis, kui sama toimetus kaks korda sisestatakse — üks rakendatakse, aga teine nurjub.

en: This edit failed because there were insufficient "yes" votes.
et: See toimetus nurjus, kuna ei saanud piisavalt poolthääli.

en: This edit failed due to an internal error and may need to be entered again.
et: See toimetus nurjus sisemise vea tõttu ja tuleks võibolla uuesti sisestada.

en: This edit failed either because an entity it was modifying no longer exists, or the entity can not be modified in this manner anymore.
et: See toimetus nurjus, kuna sisu, mida see puudutas, pole enam olemas või ei saa seda enam sel viisil muuta.

en: This edit has been successfully applied.
et: See toimetus on edukalt rakendatud.

en: This edit is open and awaiting votes before it can be applied.
et: See toimetus on lahtine ja ootab hääli, enne kui selle rakendada saab.

en: This edit makes subsecond changes to track lengths
et: See toimetus teeb rajapikkustes alla-sekundilisi parandusi.

en: This edit was a "Merge Releases (Various Artists)" edit which additionally set the release artist to Various Artists.
et: See toimetus mestis eri esitajate väljalasked ja lisaks määras väljalaskeartistiks eri esitajad.

en: This edit was a merge.
et: See toimetus oli mestimine.

en: This edit was cancelled.
et: See toimetus on tühistatud.

en: This edit was recently cancelled.
et: See toimetus on hiljuti tühistatud.

en: This entity has been removed, and cannot be displayed correctly.
et: See olem on eemaldatud ja seda ei saa korralikult näidata.

en: This entity will be created when edits are entered.
et: See olem luuakse, kui toimetused süsteemi sisestatakse.

en: This event has no relationships and will be removed automatically in the next few days. If this is not intended, please add more data to this event.
et: Sel sündmusel pole seoseid, niisiis eemaldatakse see järgmise paari päeva jooksul automaatselt andmebaasist. Eemaldamise takistamiseks lisa palun sündmusele andmeid.

en: This event was cancelled.
et: See sündmus jäi ära.

en: This field is not a place to store general background information about the release: that kind of information should go in the annotation field.
et: See väli pole koht, kuhu kirjutada väljalaske üldist taustinfot — see käib annotatsiooni.

en: This form allows you to edit the artist credit "{ac}". When the edit is accepted, all tracks, recordings, releases and release groups using this artist credit will be update to use the new one.
et: Siin on võimalik muuta artisti nimekuju „{ac}”. Sisestatava toimetuse rakendamisel uuendatakse automaatselt ka kõik hetkel seda nimekuju kasutavad lood, salvestised, väljalasked ja väljalaskerühmad uuele nimekujule.

en: This form allows you to split {artist} into separate artists. When the edit is accepted, existing artist credits will be updated, and collaboration relationships will be removed
et: Siin on võimalik {artist} mitmeks eri artistiks eraldada. Sisestatava toimetuse rakendamisel uuendatakse olemasolevad artisti nimekujud ning eemaldatakse koostööseosed.

en: This instrument cannot be removed because there are still relationships attributed to it.
et: Seda instrumenti ei saa eemaldada, kuna sel on ikka veel seoseid.

en: This is a MusicBrainz development server.
et: See on MusicBrainzi arendusserver.

en: This is a Musicbrainz mirror server. To edit or make changes to the data please {uri|return to musicbrainz.org}.
et: See on MusicBrainzi peegelserver. Andmete lisamiseks või muutmiseks {uri|kasuta palun musicbrainz.org-i}.

en: This is a PDF file, the thumbnail may not show the entire contents of the file.
et: See on PDF-fail, pisipilt ei pruugi näidata kogu faili sisu.

en: This is a development server. Your email address is not private or secure. Proceed with caution!
et: See on arendusserver. Sinu e-posti aadressi ei hoita privaatselt ega turvaliselt. Jätka ettevaatlikult!

en: This is a development server; all passwords have been reset to "mb".
et: See on arendusserver; kõigi parool on „mb”.

en: This is a list of all the different ways {artist} is credited in the database. View the {doc|artist credit documentation} for more details.
et: See on nimekiri kõigist nimevariantidest, mille all {artist} andmebaasis esineb. Lisateabe saamiseks vaata {doc|artisti nimekujude dokumentatsiooni}.

en: This is an {history|old revision} of this annotation, as edited by {user} on {date}. {current|View current revision}.
et: See on selle annotatsiooni {history|vana versioon}, nii nagu selle salvestas {user} {date}. {current|Vaata praegust versiooni}

en: This is the primary alias for this locale
et: See on antud lokaadis esmane alias

en: This is the raw data for edit #{id}. It is available for debugging purposes.
et: Need on toimetuse #{id} toorandmed, mis on saadaval silumise jaoks.

en: This label cannot be removed because there are still releases, recordings and/or relationships attributed to it.
et: Seda plaadifirmat ei saa eemaldada, kuna sel on ikka veel väljalaskeid, lugusid ja/või seoseid.

en: This label does not have any releases.
et: Sellel plaadifirmal pole ühtegi väljalaset.

en: This label has ended.
et: See plaadifirma ei tegutse enam

en: This label has no relationships or releases and will be removed automatically in the next few days. If this is not intended, please add more data to this label.
et: Sel plaadifirmal pole seoseid ega väljalaskeid, niisiis eemaldatakse see järgmise paari päeva jooksul automaatselt andmebaasist. Eemaldamise takistamiseks lisa palun plaadifirmale andmeid.

en: This medium format cannot have a disc ID attached
et: Sellele helikandjaformaadile ei saa plaadi-ID-d omistada.

en: This medium has a disc ID, pregap track, or data track, so you can only change the format to one that can have disc IDs.
et: Sellel helikandjal on plaadi-ID, pregap- või andmerada, seega saab formaadi vahetada ainult sellise vastu, millel saab plaadi-ID olla.

en: This merge strategy will merge all mediums together into a single set of mediums. Recordings between mediums will also be merged, into the recordings used on the target mediums.
et: See mestimisstrateegia mestib kõik helikandjad üheks helikandjakomplektiks. Ka salvestised mestitakse sihthelikandjal olevatesse salvestistesse.

en: This page has not been reviewed by our documentation team ({more_info|more info}).
et: See leht on meie dokumentatsioonimeeskonnal üle vaatamata ({more_info|rohkem teavet}).

en: This page is {doc|transcluded} from revision {version} of {title}.
et: See lehekülg on {doc|transkludeeritud} wikilehe „{title}” versioonist {version}.

en: This page is {doc|transcluded} from {title}.
et: See lehekülg on {doc|transkludeeritud} wikilehelt „{title}”.

en: This place has ended.
et: See koht ei tegutse enam

en: This place has no relationships and will be removed automatically in the next few days. If this is not intended, please add more data to this place.
et: Sel kohal pole seoseid, niisiis eemaldatakse see järgmise paari päeva jooksul automaatselt andmebaasist. Eemaldamise takistamiseks lisa palun kohale andmeid.

en: This place is not currently associated with any events.
et: See koht pole hetkel ühegi sündmusega seostatud.

en: This recording cannot be removed because it is still used on releases.
et: Seda salvestist ei saa eemaldada, kuna see on mõnel väljalaskel ikka veel kasutusel.

en: This recording does not have any associated AcoustIDs
et: Sel salvestisel pole seostatud AcoustID-sid.

en: This recording is a video
et: See salvestis on video

en: This relationship allows setting dates
et: See seos lubab kuupäevade määramist

en: This relationship edit also included changes to relationship attributes which no longer exist.
et: See seosetoimetus muutis ka seoseatribuute, mida enam olemas pole.

en: This relationship has ended.
et: See seos on lõppenud

en: This relationship is deprecated
et: See seosetüüp on iganenud.

en: This relationship type does not have any examples.
et: Sel seosel pole ühtki näidet.

en: This relationship type doesn't allow any attributes.
et: See seosetüüp ei luba ühtegi atribuuti.

en: This relationship type is deprecated and should not be used.
et: See seosetüüp on iganenud ja seda ei tohiks enam kasutada.

en: This relationship type is only used for grouping other relationship types.
et: Seda seosetüüpi kasutatakse ainult teiste rühmitamiseks.

en: This release does not have a barcode
et: Sel väljalaskel pole vöötkoodi

en: This release group has no relationships or releases associated, and will be removed automatically in the next few days. If this is not intended, please add more data to this release group.
et: Sel väljalaskerühmal pole seoseid ega väljalaskeid, niisiis eemaldatakse see järgmise paari päeva jooksul automaatselt andmebaasist. Eemaldamise takistamiseks lisa palun väljalaskerühmale andmeid.

en: This release group will be removed automatically once it has no releases nor relationships.
et: See väljalaskerühm eemaldatakse automaatselt, kui sel enam väljalaskeid ega seoseid pole.

en: This release status should be used for unofficial translations and transliterations of tracklists and release titles, and does not denote a separate real release. It should not be used to denote bootlegs, mixtape/street albums, demos, or digital albums. Be sure to link to the corresponding real release with the {url|transl(iter)ation relationship}.
et: See väljalaskestaatus on mõeldud kasutamiseks loo- ja väljalaskepealkirjade mitteametlike tõlgete ja translitereeringute jaoks. See ei tähista reaalselt ilmunud väljalaset ja seda ei tohiks kasutada piraattoodangu, miksilintide/tänavaalbumite, demode või digitaalkujul albumite märkimiseks. Kindlasti tuleb lisada {url|tõlke/translitereeringu seos} vastava reaalse väljalaskega.

en: This report aims to identify artists with very similar names. If two artists are actually the same, please merge them (remember to {how_to_write_edit_notes|write an edit note} and give your proof). If they're different, add {disambiguation_comment|disambiguation comments} to them (and once a group of similarly named artists have disambiguation comments, they will stop appearing here).
et: Selle aruande eesmärk on tuvastada väga sarnaste nimedega artistid. Kui kaks artisti on tegelikult üks ja sama, siis palun mesti need (ära unusta {how_to_write_edit_notes|toimetusmärget} tõendusmaterjaliga). Kui nad on erinevad, siis {disambiguation_comment|lisa neile täpsustus} (kui kõik sarnaste nimedega artistid on omale täpsustusmärke saanud, neid siin enam ei näidata).

en: This report aims to identify releases where track names include their own track number, e.g. "1) Some Name" (instead of just "Some Name"). Notice that sometimes this is justified and correct, don't automatically assume it is a mistake! If you confirm it is a mistake, please correct it.
et: Selle aruande eesmärk on tuvastada väljalasked, kus loonimed algavad järjekorranumbriga, nt „Mingi laulu” asemel „1) Mingi laul”. Pane tähele, et mõnikord võib (järjekorra)numbriga algav pealkiri põhjendatud ja õige olla, seega ei tohi neid kõiki masinlikult ära muuta. Kui oled aga kindel, et tegu on veaga, siis palun paranda see ära.

en: This report aims to identify releases which need converting to multiple artists (because the track artists are on the title field, for example). Currently it does this by looking for releases where every track contains "/" or "-".
et: Selle aruande eesmärk on tuvastada väljalasked, mis tuleks teisendada mitme esitaja alla (nt kuna lugude esitajad on pealkirjaväljal). Hetkel näidatakse siin kõiki väljalaskeid, millel on iga loo pealkirjas „/” või „-”.

en: This report lists URLs which have relationships using deprecated and grouping-only relationship types
et: See aruanne loetleb URL-id, millel on aegunud või teiste seoste rühmitamiseks mõeldud seosetüüpe.

en: This report lists all releases where some or all tracks have unknown track lengths.
et: See aruanne loetleb kõik väljalasked, kus vähemalt ühel lool on pikkus sisestamata.

en: This report lists all releases where the track numbers are not continuous (e.g. there is no "track 2"), or with duplicated track numbers (e.g. there are two "track 4"s).
et: See aruanne loetleb kõik väljalasked, kus loonumbrid pole järjestikused (nt puudub lugu nr 2, kuigi 1 ja 3 on olemas) või kus mõnda loonumbrit on mitu (nt on kaks lugu, mille järjenumber on 4).

en: This report lists all releases with gaps in the medium numbers (e.g. there is a medium 1 and 3 but no medium 2).
et: See aruanne loetleb kõik väljalasked, kus helikandjanumbrid pole järjestikused (nt puudub helikandja nr 2, kuigi 1 ja 3 on olemas).

en: This report lists artists that appear more than once in different positions within the same artist credit.
et: See aruanne loetleb artistid, kelle nimi esineb ühel ja samal artistiteabe väljal mitu korda.

en: This report lists artists that have no editors subscribed to them, and whose changes may therefore be under-reviewed. Artists with more release groups and more open edits are listed first.
et: See aruanne loetleb artistid, keda ei jälgi ükski toimetaja ja kelle suhtes tehtud muudatused võivad seega olla ülevaatamata. Esimesena näidatakse artiste, kellel on väljalaskerühmi ja lahtisi toimetusi rohkem.

en: This report lists artists that have type set to other than <em>group</em>, but may be <em>groups</em> because they have other artists listed as members. If you find that an artist here is indeed a group, change its type. If it is not, please make sure that the "member of" relationships are in the right direction and are correct.
et: See aruanne loetleb artistid, kelle tüübiks on määratud midagi muud kui „grupp”, aga kes võivad olla grupid, kuna neil on liikmed. Kui leiad, et mõni siin loetletud artist on tõepoolest grupp, siis muuda tema tüüp vastavaks. Kui mõni kindlasti pole grupp, siis vaata, et liikmeseosed osutaks õiges suunas ja oleks muidu korrektsed.

en: This report lists artists that have type set to other than <em>person</em>, but may be <em>persons</em>, based on their relationships. For example, an artist will appear here if it is listed as a member of another. If you find that an artist here is indeed a person, change its type. If it is not, please make sure that all the relationships are correct and make sense.
et: See aruanne loetleb artistid, kelle tüübiks on määratud midagi muud kui „isik”, aga kes seoste järgi otsustades võivad olla isikud, nt on nad märgitud mõne grupi liikmeks. Kui leiad, et mõni siin loetletud artist on tõepoolest isik, siis muuda tema tüüp vastavaks. Kui mõni kindlasti pole isik, siis vaata, et kõik seosed oleks korrektsed ja mõistuspärased.

en: This report lists artists that may have disambiguation comments in their name, rather than the actual disambiguation comment field.
et: See aruanne loetleb artistid, kellel võib täpsustusmärge olla nimes, mitte selleks ette nähtud täpsustusväljal.

en: This report lists artists which have "&" in their names but no member or collaboration relationships. If the artist is usually seen as an actual group, member relationships should be added. If it's a short term collaboration, it should be split if possible (see {how_to_split_artists|How to Split Artists}). If it is a collaboration with its own name and can't be split, collaboration relationships should be added to it.
et: See aruanne loetleb artistid, kelle nimes on „&”, aga kellel pole liikme- või koostööseoseid. Kui artisti peetakse valdavalt püsivaks grupiks, tuleks lisada liikmeseosed. Kui tegu on lühiajalise koostööga, tuleks see võimaluse korral vastavateks artistideks eraldada (vaata, {how_to_split_artists|kuidas see käib}). Kui tegu on koostööga, millel on omaenda nimi (mistõttu seda ei saa mitmeks artistiks eraldada), siis tuleks lisada koostööseosed.

en: This report lists artists which have collaboration relationships but no URL relationships. If the collaboration has its own independent name, do nothing. If it is in a format like "X with Y" or "X & Y", you should probably split it. See {how_to_split_artists|How to Split Artists}.
et: See aruanne loetleb artistid, kellel on koostööseosed, aga eiühtki seost URL-idega. Kui koostööl on omaenda nimi, ära tee midagi. Kui nimi on kujul „X koos Y-iga” või „X & Y”, tuleks see tõenäoliselt vastavateks artistideks eraldada (vaata, {how_to_split_artists|kuidas see käib}).

en: This report lists artists which have multiple relatonships to the same artist, label or URL using the same relationship type. For multiple relationships to release groups, recordings or works, see the reports for those entities.
et: See aruanne loetleb artistid, millel on mitu sama tüüpi seost ühe ja sama artisti, plaadifirma või URL-iga. Välja on jäetud topeltseosed väljalaskerühmade, salvestiste ja teostega — need on loetletud nende vastavates aruannetes.

en: This report lists artists which have relationships using deprecated and grouping-only relationship types
et: See aruanne loetleb artistid, kellel on aegunud või teiste seoste rühmitamiseks mõeldud seosetüüpe.

en: This report lists artists with annotations.
et: See aruanne loetleb annotatsiooniga artistid.

en: This report lists events happening at the same place on the same date. If they're duplicates (for example, if there are separate events for headliner and supporting artist) please merge them.
et: See aruanne loetleb sündmused, mille toimumiskoht ja -päev on sama. Kui tegu on tegelikult ühe ja sama sündmusega (nt on eraldi sündmusena lisatud peaesineja ja soojendaja), tuleks sündmused mestida.

en: This report lists labels which have multiple relationships to the same entity using the same relationship type.
et: See aruanne loetleb plaadifirmad, millel on mitu sama tüüpi seost ühe ja sama olemiga.

en: This report lists labels which have relationships using deprecated and grouping-only relationship types
et: See aruanne loetleb plaadifirmad, millel on aegunud või teiste seoste rühmitamiseks mõeldud seosetüüpe.

en: This report lists labels with annotations.
et: See aruanne loetleb annotatsiooniga plaadifirmad.

en: This report lists places which have relationships using deprecated and grouping-only relationship types
et: See aruanne loetleb kohad, millel on aegunud või teiste seoste rühmitamiseks mõeldud seosetüüpe.

en: This report lists places with annotations.
et: See aruanne loetleb annotatsiooniga kohad.

en: This report lists recordings which have multiple relationships to the same entity using the same relationship type.
et: See aruanne loetleb salvestised, millel on mitu sama tüüpi seost ühe ja sama olemiga.

en: This report lists recordings which have relationships using deprecated and grouping-only relationship types
et: See aruanne loetleb salvestised, millel on aegunud või teiste seoste rühmitamiseks mõeldud seosetüüpe.

en: This report lists recordings with annotations.
et: See aruanne loetleb annotatsiooniga salvestised.

en: This report lists release groups which have multiple relationships to the same entity using the same relationship type.
et: See aruanne loetleb väljalaskerühmad, millel on mitu sama tüüpi seost ühe ja sama olemiga.

en: This report lists release groups which have relationships using deprecated and grouping-only relationship types
et: See aruanne loetleb väljalaskerühmad, millel on aegunud või teiste seoste rühmitamiseks mõeldud seosetüüpe.

en: This report lists release groups with annotations.
et: See aruanne loetleb annotatsiooniga väljalaskerühmad.

en: This report lists release groups with very similar names and artists. If the releases in the release groups should be grouped together (see the {url|guidelines}), they can be merged. If they shouldn't be grouped together but they can be distinguished by the release group types, e.g. when an artist has an album and single with the same name, then there is usually no need to change anything. In other cases, a disambiguation comment may be helpful.
et: See aruanne loetleb väga sarnaste pealkirjade ja artistidega väljalaskerühmad. Kui väljalasked neis peaks olema kokku rühmitatud (vaata {url|juhiseid}), tuleks rühmad mestida. Kui väljalasked ei peaks olema kokku rühmitatud ja neil on erinev väljalaskerühma tüüp, nt kui on tegu sama pealkirjaga albumi ja singliga, pole vaja midagi muuta. Muudel juhtudel võib abi olla täpsustusmärke lisamisest.

en: This report lists releases which have multiple relationships to the same entity using the same relationship type.
et: See aruanne loetleb väljalasked, millel on mitu sama tüüpi seost ühe ja sama olemiga.

en: This report lists releases which have relationships using deprecated and grouping-only relationship types
et: See aruanne loetleb väljalasked, millel on aegunud või teiste seoste rühmitamiseks mõeldud seosetüüpe.

en: This report lists releases with annotations.
et: See aruanne loetleb annotatsiooniga väljalasked.

en: This report lists releases without any disc IDs that probably contain data tracks (like videos). A data track should be deleted if it is the last track of the CD and there is no disc ID.
et: See aruanne loetleb väljalasked, millel pole ühtki plaadi-ID-d ja mis tõenäoliselt sisaldavad andmeradu (nt videoid). Andmerada tuleks kustutada, kui see on CD-l viimane ja plaadil pole plaadi-ID-d.

en: This report lists series with annotations.
et: See aruanne loetleb annotatsiooniga seeriad.

en: This report lists works which have multiple relationships to the same entity using the same relationship type. This excludes recording-work relationships. See the recording version of this report for those.
et: See aruanne loetleb teosed, millel on mitu sama tüüpi seost ühe ja sama olemiga. Välja on jäetud seosed salvestiste ja teoste vahel — need on loetletud selle aruande salvestiste-versioonis.

en: This report lists works which have relationships using deprecated and grouping-only relationship types
et: See aruanne loetleb teosed, millel on aegunud või teiste seoste rühmitamiseks mõeldud seosetüüpe.

en: This report lists works with annotations.
et: See aruanne loetleb annotatsiooniga teosed.

en: This report lists {isrc|ISRCs} that are attached to more than one recording. If the recordings are the same, this usually means they should be merged (ISRCs can be wrongly assigned so care should still be taken to make sure they really are the same). If the recordings are parts of a larger recording, the ISRCs are probably correct and should be left alone. If the same ISRC appears on two unrelated recordings on the same release, this is usually means there was an error when reading the disc.
et: See aruanne loetleb {isrc|ISRC-d}, mis on omistatud rohkem kui ühele salvestisele. Kui need salvestised on tegelikult üks ja sama, tuleks nad mestida. Et aga ISRC-d võivad ka valesti omistatud olla, siis tuleb igal juhul hoolikalt kindlaks teha, kas tegu ikka on täpselt sama salvestisega. Kui antud salvestised on mõne pikema salvestise osad, siis on ISRC-d tõenäoliselt korrektsed ja tuleks rahule jätta. Kui sama ISRC on omistatud mitteseotud salvestistele samal väljalaskel, siis tõenäoliselt tekkis plaadi lugemisel viga.

en: This report lists {iswc|ISWCs} that are attached to more than one work. If the works are the same, this usually means they should be merged.
et: See aruanne loetleb {iswc|ISWC-d}, mis on omistatud rohkem kui ühele teosele. Kui need teosed on tegelikult üks ja sama, tuleks nad mestida.

en: This report shows Amazon URLs which are linked to multiple releases. In most cases Amazon ASINs should map to MusicBrainz releases 1:1, so only one of the links will be correct. Just check which MusicBrainz release fits the release in Amazon (look at the format, tracklist, etc). If the release has a barcode, you can also search Amazon for it and see which ASIN matches. You might also find some ASINs linked to several discs of a multi-disc release: just merge those (see {how_to_merge_releases|How to Merge Releases}).
et: See aruanne loetleb Amazoni URL-id, mis on lingitud mitme väljalaskega. Üldjuhul peaks Amazoni ASIN-id üksüheselt MusicBrainzi väljalasetele vastama, nii et ainult üks link saab õige olla. Kontrolli, milline MusicBrainzi väljalase sobib Amazoni oma vasteks (vaata formaati, loonimekirja jm). Kui väljalaskel on vöötkood, võid selle Amazoni otsingusse pista ja vaadata, mis ASIN selle peale leitakse. Võid leida ka ASIN-e, mis on lingitud mitmeplaadilise väljalaske eri plaatidele — nood tuleks lihtsalt üheks väljalaskeks mestida (vaata, {how_to_merge_releases|kuidas see käib}).

en: This report shows Discogs URLs which are linked to multiple artists.
et: See aruanne loetleb Discogsi URL-id, mis on lingitud mitme artistiga.

en: This report shows Discogs URLs which are linked to multiple labels.
et: See aruanne loetleb Discogsi URL-id, mis on lingitud mitme plaadifirmaga.

en: This report shows Discogs URLs which are linked to multiple release groups.
et: See aruanne loetleb Discogsi URL-id, mis on lingitud mitme väljalaskerühmaga.

en: This report shows Discogs URLs which are linked to multiple releases. In most cases Discogs releases should map to MusicBrainz releases 1:1, so only one of the links will be correct. Just check which MusicBrainz release fits the release in Discogs (look at the format, tracklist, release country, etc.). You might also find some Discogs URLs linked to several discs of a multi-disc release: just merge those (see {how_to_merge_releases|How to Merge Releases}).
et: See aruanne loetleb Discogsi URL-id, mis on lingitud mitme väljalaskega. Üldjuhul peaks Discogsi väljalasked üksüheselt MusicBrainzi väljalasetele vastama, nii et ainult üks link saab õige olla. Kontrolli, milline MusicBrainzi väljalase sobib Discogsi oma vasteks (vaata formaati, loonimekirja, väljalaskemaad jm). Võid leida ka Discogsi URL-e, mis on lingitud mitmeplaadilise väljalaske eri plaatidele — nood tuleks lihtsalt üheks väljalaskeks mestida (vaata, {how_to_merge_releases|kuidas see käib}).

en: This report shows recordings that have the deprecated "earliest release" relationship. They should be merged if they are truly the same recording; if they're not, the relationship should be removed. Please, do not merge recordings blindly just because the lengths fit, and do not merge recordings with very different times!
et: See aruanne loetleb salvestised, millel on ikka veel „varaseima väljalaske” seos. Kui tegu on tõesti ühe ja sama salvestisega, siis tuleks nad mestida, vastasel juhul aga nendevaheline seos eemaldada. Pimesi, ainult sobiva pikkuse alusel ära palun salvestisi mesti, samuti ära mesti väga erineva kestusega salvestisi.

en: This report shows recordings where the linked tracks have times that vary by more than 30 seconds.
et: See aruanne loetleb salvestised, millega lingitud lugude pikkused erinevad üle 30 sekundi.

en: This report shows recordings with (feat. Artist) in the title. For classical recordings, consult the {CSG|classical style guidelines}. For non-classical recordings, this is inherited from an older version of MusicBrainz and should be fixed (both on the recordings and on the tracks!). Consult the {featured_artists|page about featured artists} to know more.
et: See aruanne loetleb salvestised, mille pealkirjas on „(feat. Artist)”. Klassikalise muusika puhul pea nõu {CSG|klassikalise muusika stiilijuhistega}. Kõige muu puhul pärineb see aga MusicBrainzi varasemast versioonist ja tuleks ära parandada (nii salvestiste pealkirjades kui väljalasete loonimekirjas!). Lisateavet saad {featured_artists|lehelt kaasa tegevate artistide kohta}.

en: This report shows release groups with (feat. Artist) in the title. For classical release groups, consult the {CSG|classical style guidelines}. For non-classical release groups, this is inherited from an older version of MusicBrainz and should be fixed. Consult the {featured_artists|page about featured artists} to know more.
et: See aruanne loetleb väljalaskerühmad, mille pealkirjas on „(feat. Artist)”. Klassikalise muusika puhul pea nõu {CSG|klassikalise muusika stiilijuhistega}. Kõige muu puhul pärineb see aga MusicBrainzi varasemast versioonist ja tuleks ära parandada. Lisateavet saad {featured_artists|lehelt kaasa tegevate artistide kohta}.

en: This report shows release groups with releases that are linked to releases in different release groups by part-of-set or transliteration relationships. If a pair of release groups are listed here, you should probably merge them. If the releases are discs linked with "part of set" relationships, you might want to merge them too into one multi-disc release (see {how_to_merge_releases|How to Merge Releases}).
et: See aruanne loetleb väljalaskerühmad, mille väljalasked on lingitud „osa komplektist”- või transliteratsiooniseose kaudu teiste väljalaskerühmade väljalasetega. Siin loetletud väljalaskerühmade paarid tuleks tõenäoliselt mestida. Kui väljalasked on plaadid, mille vahel on seos „osa komplektist”, siis tuleks ka need üheks mitmeplaadiliseks väljalaskeks mestida (vaata, {how_to_merge_releases|kuidas see käib}).

en: This report shows releases that have a single medium, where this medium also has a specific name. Usually, this is not necessary and is duplicate information which can be removed.
et: See aruanne loetleb väljalasked, mille ainsale helikandjale on sisestatud omaette pealkiri. Tavaliselt on see mittevajalik korduv teave, mille võib eemaldada.

en: This report shows releases that have an unlikely combination of language and script properties, such as German and Ethiopic.
et: See aruanne loetleb väljalasked, mis on andmebaasi sisestatud ebatõenäolise keele ja kirjasüsteemi kombinatsiooniga, nt keeleks eesti, aga kirjasüsteemiks etioopia.

en: This report shows releases that have download relationships, but have media who's format is not "Digital Media".
et: See aruanne loetleb väljalasked, millel on allalaadimisseoseid, aga mille helikandja formaat ei ole „audiofailid”.

en: This report shows releases that have more than one Amazon ASIN. In most cases ASINs should map to MusicBrainz releases 1:1, so only one of them will be correct. Just check which ones do not fit the release (because of format, different number of tracks, etc). If the release has a barcode, you can search Amazon for it and see which ASIN matches.
et: See aruanne loetleb väljalasked, mis on lingitud mitme Amazoni ASIN-iga. Üldjuhul peaks ASIN-id üksüheselt MusicBrainzi väljalasetele vastama, nii et ainult üks ASIN saab õige olla. Lihtsalt kontrolli, millised neist väljalaskega ei sobi (vaata formaati, loonimekirja jm) ja eemalda need. Kui väljalaskel on vöötkood, võid selle Amazoni otsingusse pista ja vaadata, mis ASIN selle peale leitakse.

en: This report shows releases that have more than one link to Discogs. In most cases a MusicBrainz release should have only one equivalent in Discogs, so only one of them will be correct. Just check which ones do not fit the release (because of format, different number of tracks, etc). Any "master" Discogs page belongs at the {release_group|release group level}, not at the release level, and should be removed from releases too.
et: See aruanne loetleb väljalasked, mis on lingitud mitme Discogsi URL-iga. Üldjuhul peaks MusicBrainzi väljalasetel Discogsis ainult üks vaste olema. Lihtsalt kontrolli, millised neist väljalaskega ei sobi (erineva formaadi, loonimekirja vm tõttu) ja eemalda need. Discogsi „master”-lehtede koht on {release_group|väljalaskerühma tasemel} ja väljalasetelt tuleks need eemaldada.

en: This report shows releases that have no language set. If you recognize the language, please set it! Do it only if you are pretty sure, don't just guess: not everything written in Cyrillic is Russian, for example.
et: See aruanne loetleb väljalasked, millel on keel määramata. Kui keele ära tunned, siis lihtsalt määra see, kuid ainult juhul, kui oled tõesti kindel (näiteks pole vene keel kaugeltki ainuke, mida kirillitsas kirjutatakse).

en: This report shows releases that have no script set. If you recognize the script, just add it! Remember that the script used for English (and most other European languages) is Latin.
et: See aruanne loetleb väljalasked, millel on kirjasüsteem määramata. Kui kirjasüsteemi ära tunned, siis lihtsalt määra see. Pea meeles, et eesti keele (ja enamikku teiste Euroopa keelte) jaoks kasutatakse ladina kirja.

en: This report shows releases that still have Cover Art relationships.
et: See aruanne loetleb väljalasked, millel on ikka veel kaanepildiseoseid.

en: This report shows releases that still have the deprecated "part of set" relationship and should probably be merged. For instructions on how to fix them, please see the documentation about {how_to_merge_releases|how to merge releases}. If the releases are not really part of a set (for example, if they are independently-released volumes in a series) just remove the relationship.
et: See aruanne loetleb väljalasked, millel on ikka veel „osa komplektist” seos ja mis tuleks tõenäoliselt mestida. Juhised nende kordategemiseks leiad {how_to_merge_releases|väljalasete mestimise dokumentatsioonist}. Kui väljalasked ei kuulu tegelikult ühte komplekti (näiteks on tegu sama sarja iseseisvalt avaldatud osadega), siis lihtsalt eemalda see seos.

en: This report shows releases where some of the medium formats are set, but others are unset. In most cases, it should be easy to find out which the correct formats are (don't just assume that they're all CDs because one is though!).
et: See aruanne loetleb väljalasked, millel mõne helikandja formaat on määratud, mõne oma mitte. Enamasti peaks olema lihtne välja uurida, mis formaati helikandjad on (siiski ära eelda, et kui üks on CD, siis on tingimata teised ka).

en: This report shows releases which have (disc n) or (bonus disc) in the title.
et: See aruanne loetleb väljalasked, mille pealkirjas on ikka veel „(disc n)” või „(bonus disc)”.

en: This report shows releases which have artwork in the Cover Art Archive, but still have a cover art relationship (pointing to a URL).
et: See aruanne loetleb väljalasked, mille kaanepilt on olemas Kaanepildiarhiivis, aga millel on ikka veel URL-ile osutav kaanepildiseos.

en: This report shows releases which have catalog numbers that look like ASINs. This is almost always wrong: ASINs are just Amazon's entries for the releases and should be linked to the release with an Amazon URL relationship instead.
et: See aruanne loetleb väljalasked, mille katalooginumbrid näevad välja nagu ASIN-id. Need on peaaegu alati valed: ASIN-id on lihtsalt Amazoni kirjed väljalasete jaoks ning need tuleks vastava väljalaskega seostada Amazoni URL-i seose kaudu.

en: This report shows releases which have disc IDs even though they were released too early to have disc IDs, where one of the medium formats didn't exist at the time the release was released or where a disc ID is attached to a medium whose format does not have disc IDs.
et: See aruanne loetleb väljalasked, millel mõne helikandja formaat polnud märgitud väljalaskeajal veel leiutatud; millele on omistatud plaadi-ID, kuigi väljalase on selleks liiga vana; või millel on plaadi-ID omistatud helikandjale, mille formaadil ei saa plaadi-ID-d olla.

en: This report shows releases with (feat. Artist) in the title. For classical releases, consult the {CSG|classical style guidelines}. For non-classical releases, this is inherited from an older version of MusicBrainz and should be fixed. Consult the {featured_artists|page about featured artists} to know more.
et: See aruanne loetleb väljalasked, mille pealkirjas on „(feat. Artist)”. Klassikalise muusika puhul pea nõu {CSG|klassikalise muusika stiilijuhistega}. Kõige muu puhul pärineb see aga MusicBrainzi varasemast versioonist ja tuleks ära parandada. Lisateavet saad {featured_artists|lehelt kaasa tegevate artistide kohta}.

en: This report shows releases with Amazon URLs which don't follow the expected format. They might still be correct if they're archive.org cover links, but in any other case they should probably be fixed or removed.
et: See aruanne loetleb väljalasked, millega seostatud Amazoni URL-id ei järgi ootuspärast vormingut. Need võivad olla korrektsed, kui tegu on Archive.org-i kaanepildilinkidega, kuid igal muul juhul tuleks need kas ära parandada või eemaldada.

en: This report shows releases with status Pseudo-Release that aren't linked via the translation/transliteration relationship to an original version. This could be because the original version is missing, or just that the release status is set wrong.
et: See aruanne loetleb väljalasked, mille staatuseks on märgitud pseudoväljalase, kuid mis pole tõlke-/translitereeringuseose kaudu algse väljalaskega seostatud. Põhjuseks võib olla puuduv algne väljalase või valesti määratud väljalaske staatus.

en: This requires that corresponding mediums have the same number of tracks.
et: See eeldab, et vastavatel helikandjatel on sama palju lugusid.

en: This series cannot be removed because there are still relationships using it.
et: Seda seeriat ei saa eemaldada, kuna sel on ikka veel seoseid.

en: This series has no relationships and will be removed automatically in the next few days. If this is not intended, please add more data to this series.
et: Sel seerial pole seoseid, niisiis eemaldatakse see järgmise paari päeva jooksul automaatselt andmebaasist. Eemaldamise takistamiseks lisa palun seeriale andmeid.

en: This series is currently empty.
et: See seeria on hetkel tühi.

en: This table shows a summary of votes cast by this editor.
et: See tabel näitab selle toimetaja antud häälte kokkuvõtet.

en: This track is a data track.
et: See on andmerada.

en: This track's MBID will change when this edit is applied.
et: Selle raja MBID muutub, kui toimetus rakendatakse.

en: This user is automated.
et: See kasutaja on automaat.

en: This user is new to MusicBrainz.
et: See kasutaja on MusicBrainzis uus.

en: This will add a relationship to all checked recordings.
et: Lisatakse samasugune seos kõigile valitud salvestistele.

en: This will add a relationship to all checked works.
et: Lisatakse samasugune seos kõigile valitud teostele.

en: This will create a new work for each checked recording that has no work already. The work names will be the same as their respective recording.
et: Luuakse uus teos iga märgitud salvestise jaoks, mis pole veel ühegi teosega seostatud. Loodavate teoste pealkirjadena kasutatakse vastavate salvestiste pealkirju.

en: This will set the banner message that is shown at the top of each page. An empty string removes the banner.
et: Siin saab määrata sõnumi, mida näidatakse iga lehekülje ülaosas. Tühi väli eemaldab päisesõnumi.

en: This work has no relationships and will be removed automatically in the next few days. If this is not intended, please add relationships to this work.
et: Sel teosel pole seoseid, niisiis eemaldatakse see järgmise paari päeva jooksul automaatselt andmebaasist. Eemaldamise takistamiseks lisa palun teosele seoseid.

en: Time
et: Aeg

en: Time:
et: Kellaaeg:

en: Timeline Graph
et: Ajatelg

en: Timezone:
et: Ajavöönd:

en: Title
et: Pealkiri

en: Title:
et: Pealkiri:

en: To <span class="rel-edit">edit</span> a relationship, click on its name (e.g. "composer").
et: Seose <span class="rel-edit">muutmiseks</span> klõpsa selle tüübil (nt „helilooja”).

en: To aid in testing, the following features have been made available on testing servers:
et: Testimise soodustamiseks on testserveritel sisse lülitatud järgmised funktsioonid:

en: To create a new tracklist, use an existing tracklist or import a disc from a CD stub or FreeDB, select the appropriate tab.
et: Uue lugude nimekirja loomiseks olemasolevast lugude nimekirjast või plaadi importimiseks pooleldi sisestatud CD-st või FreeDB-st vali vastav kaart.

en: To edit types, please {edit_page|edit the release group}.
et: (muutmiseks {edit_page|toimeta väljalaskerühma})

en: To find out if you can vote for this candidate, please {url|log in}.
et: Et teada saada, kas tohid seda kandidaati hääletada, {url|logi palun sisse}.

en: To use the batch tools, select some recordings or works using the checkboxes.
et: Nende tööriistade kasutamiseks vali märkeruutude abil soovitud salvestised või teosed.

en: To watch an artist and be notified of new releases, {search_url|search} for them and select 'Watch this artist for new releases' from the sidebar.
et: Artisti uute väljalasete kohta teate saamiseks {search_url|otsi üles} soovitud artist ja klõpsa külgribal „Teavita uutest väljalasetest”.

en: To:
et: Siia:

en: Top CD Stubs
et: Pooleldi sisestatud CD-d

en: Total ISRCs found: {count}
et: Leitud ISRC-sid: {count}

en: Total ISWCs found: {count}
et: Leitud ISWC-sid: {count}

en: Total URLs found: {count}
et: Leitud URL-e: {count}

en: Total artists found: {count}
et: Leitud artiste: {count}

en: Total duplicate groups: {count}
et: Leitud duplikaate: {count}

en: Total events found: {count}
et: Leitud sündmusi: {count}

en: Total labels found: {count}
et: Leitud plaadifirmasid: {count}

en: Total length:
et: Kogupikkus:

en: Total places found: {count}
et: Leitud kohti: {count}

en: Total recordings found: {count}
et: Leitud salvestisi: {count}

en: Total release groups found: {count}
et: Leitud väljalaskerühmi: {count}

en: Total release groups: {count}
et: Leitud väljalaskerühmi: {count}

en: Total releases found: {count}
et: Leitud väljalaskeid: {count}

en: Total releases: {count}
et: Leitud väljalaskeid: {count}

en: Total series found: {count}
et: Leitud seeriaid: {count}

en: Total tracks:
et: Radade arv:

en: Total works found: {count}
et: Leitud teoseid: {count}

en: Track
et: Rada

en: Track #
et: Loo nr

en: Track Not Found
et: Lugu ei leitud

en: Track Parser
et: Lugude tuvastaja

en: Track Relationships
et: Lugude seosed

en: Track count:
et: Lugude arv:

en: Track details:
et: Raja üksikasjad:

en: Track length:
et: Loo pikkus:

en: Track lengths:
et: Loo pikkused:

en: Track number:
et: Loo number:

en: Track {n}:
et: Lugu {n}:

en: Track:
et: Lugu:

en: Tracklist
et: Lugude nimekiri

en: Tracklist:
et: Lugude nimekiri:

en: Tracks
et: Lood

en: Tracks whose names include their sequence numbers
et: Lood, mille nimed sisaldavad nende järjekorranumbrit

en: Tracks:
et: Lood:

en: Transclude WikiDocs
et: WikiDocsi transkludeerimine

en: Transcluded version
et: Transkludeeritud versioon

en: Transclusion Table
et: Transklusioonitabel

en: Transclusion editor
et: Transklusioonitoimetaja

en: Transclusion editors
et: Transklusioonitoimetajad

en: Transclusion editors are users who add and maintain entries in the {uri|WikiDocs} transclusion table.
et: Transklusioonitoimetajad on kasutajad, kes lisavad ja hooldavad kirjeid {uri|WikiDocs}i transklusioonitabelis.

en: Translated/Transliterated Pseudo-Releases not linked to an original version
et: Tõlgitud/translitereeritud pseudoväljalasked, mis pole originaaliga lingitud

en: Type
et: Tüüp

en: Type:
et: Tüüp:

en: Type: {type}, status: {status}
et: Tüüp: {type}, staatus: {status}

en: Types:
et: Tüüp:

en: URL Details
et: URL-i üksikasjad

en: URL Information
et: URL-i teave

en: URL Not Found
et: URL-i ei leitud

en: URL; [URL]; [URL|label]
et: URL; [URL]; [URL|nähtav tekst]

en: URLs
et: URL-id

en: URLs with deprecated relationships
et: URL-id iganenud seostega

en: Unable to parse the tracklist you entered.
et: Sisestatud lugude nimekiri pole arusaadav.

en: Unauthorized Request
et: Autoriseerimata päring

en: Unclassified instrument
et: Klassifitseerimata instrument

en: Unknown
et: Teadmata

en: Unlink
et: Eemalda seos

en: Unlinked Pseudo-Releases
et: Linkimata pseudoväljalasked

en: Unspecified type
et: määramata tüüpi

en: Unsubscribe
et: Lõpeta jälgimine

en: Untrusted
et: Mitteusaldatav

en: Up to {n}
et: kuni {n}

en: Update
et: Uuenda

en: Update Page
et: Lehekülje uuendamine

en: Update Tags
et: Siltide uuendamine

en: Update artist credits to use the new artist's name
et: Uuendatakse olemasolev artistiteave uuele nimekujule

en: Update collection
et: Uuenda kogu

en: Update the recording artist credit to match the track artist credit.
et: Artistiteabe muudatus rakendatakse ka salvestisele

en: Update the recording title to match the track title.
et: Pealkirja muudatus rakendatakse ka salvestisele

en: Uploading image...
et: Pildi üleslaadimine...

en: Uppercase roman numerals
et: Rooma numbrid suurtähtedega

en: Usage Count
et: Kasutusarv

en: Use beta site
et: Kasuta beetasaiti

en: Use our <strong>XML web service</strong> or <strong>development libraries</strong> to create your own MusicBrainz-enabled applications.
et: Kasuta meie <strong>XML-veebiteenust</strong> või <strong>arendusteeke</strong> MusicBrainzi toega rakenduste loomiseks.

en: Use the following fields to enter collaborations, see the {ac|Artist Credit} documentation for more information.
et: Koostööde sisestamiseks kasuta järgnevaid välju. Lisateabe saamiseks loe dokumentatsioonilehekülge {ac|Artisti nimekuju}.

en: Use the following fields to search for a CD stub.
et: Pooleldi sisestatud CD otsimiseks kasuta järgnevaid välju.

en: Use the following fields to search for a FreeDB entry.
et: FreeDB kirje otsimiseks kasuta järgnevaid välju.

en: Use the following fields to search for an existing tracklist.
et: Olemasoleva lugude nimekirja otsimiseks kasuta järgnevaid välju.

en: Use track artists
et: Kasutatakse artiste

en: Use track lengths
et: Kasutatakse loopikkusi

en: Use track numbers
et: Kasutatakse loonumbreid

en: Use track titles
et: Kasutatakse pealkirju

en: Use {doc|advanced query syntax}
et: Kasuta {doc|laiendatud päringusüntaksit}

en: User accounts must be more than 2 weeks old, have a confirmed email address, and more than 10 accepted edits in order to vote on others' edits.
et: Teiste toimetuste hääletamiseks peab konto olema vähemalt 2 nädalat vana ja sel peab olema kinnitatud e-posti aadress ning üle 10 vastuvõetud toimetuse.

en: User name:
et: Kasutajanimi:

en: User permissions
et: Kasutaja õigused

en: User type:
et: Kasutaja tüüp:

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Using this merge strategy, all mediums from all releases will be used. You may specify the new order of mediums. The order does not have to be continuous, but all medium positions must be positive, and multiple mediums cannot be in the same position
et: Selle mestimisstrateegiaga kasutatakse kõiki helikandjaid kõigilt väljalasetelt. Võid määrata helikandjate uue järjestuse. See ei pea olema järjestikune, aga kõik järjekorranumbrid peavad olema positiivsed arvud ning mitu helikandjat ei saa olla sama numbriga.

en: Validating file...
et: Faili valideerimine...

en: Various Artists
et: Erinevad esitajad

en: Version History
et: Versiooniajalugu

en: Version:
et: Versioon:

en: Video by {artist}
et: video ~ {artist}

en: Video “{name}” by {artist}
et: Video „{name}” - {artist}

en: View all ratings
et: Vaata kõiki hindeid

en: View all relationships
et: Vaata kõiki seoseid

en: View annotation history
et: Vaata annotatsiooni ajalugu

en: View annotation history.
et: Vaata annotatsiooni ajalugu

en: View details
et: Vaata täpsemalt

en: View on wiki
et: Vaata wikis

en: View the human-readable rendering instead.
et: Vaata inimestele arusaadavat esitust

en: View this version
et: Vaata seda versiooni

en: View transclusion history
et: Vaata transklusiooniajalugu

en: Vote
et: Hääl

en: Vote NO
et: Hääleta vastu

en: Vote YES
et: Hääleta poolt

en: Vote on Edits
et: Hääleta toimetusi

en: Vote tally:
et: Häältearvestus:

en: Voted down
et: Mahahääletatud

en: Voter
et: Hääletaja

en: Votes
et: Hääled

en: Votes ({view_url|view})
et: Hääled ({view_url|vaata})

en: Votes against
et: Vastu

en: Votes against:
et: Vastuhääli:

en: Votes by {name}
et: {name}: toimetused

en: Votes cast
et: Antud hääled

en: Votes for
et: Poolt

en: Votes for/against:
et: Hääled poolt/vastu:

en: Votes for:
et: Poolthääli:

en: Voting
et: Hääletamine

en: Voting FAQ
et: Hääletamise KKK

en: Voting is closed.
et: Hääletamine on läbi.

en: Voting is not yet open. If you would like to support this candidate, you can second their nomination. If you do not support this candidate, please note that you cannot cast a "No" vote (or abstain) until two seconders have been found.
et: Hääletamine pole veel avatud. Kui soovid seda kandidaati toetada, võid hakata sekundandiks. Kui sa seda kandidaati ei toeta, siis pane tähele, et vastuhäält anda (või erapooletuks jääda) saab alles pärast kahe sekundandi leidmist.

en: Voting period (days)
et: Hääletusaeg (päevades)

en: Warning! "1990-10-25" is the bogus date that Amazon gives to all releases for which they don't know the actual date. <b>Please use this date only if you're certain this date is correct!</b>
et: Hoiatus! „25.10.1990” on libaväljalaskekuupäev, mille Amazon määrab kõigile väljalasetele, mille tegelikku väljalaskekuupäeva nad ei tea. <b>Enne selle sisestamist palun veendu, et see on tõesti õige.</b>

en: Warning:
et: Hoiatus:

en: Warning: This relationship has pending edits. {show|Click here} to view these edits and make sure they do not conflict with your own.
et: Hoiatus: sel seosel on ootel toimetusi. Nende nägemiseks {show|klõpsa siin} ja siis vaata, et nad poleks sinu tehtavaga vastuolus.

en: Watched Artists
et: Artistid, kelle plaati ootad

en: We are sorry, but data for this report is not available right now.
et: Vabandust, kuid selle aruande andmed pole hetkel saadaval.

en: We are unable to display history for this cover art.
et: Selle kaanepildi ajalugu pole võimalik näidata.

en: We are unable to display history for this cover art. For a current listing of cover art, please see the {coverart|release's cover art page}.
et: Selle kaanepildi ajalugu pole võimalik näidata. Hetkeseisu nägemiseks vaata {coverart|väljalaske kaanepildilehekülge}.

en: We do not currently have any cover art for {release}.
et: „{release}” on hetkel ilma kaanepildita.

en: We found discs matching the information you requested, listed below. If none of these are the release you are looking for, please see the instructions below.
et: Päringule vastasid alltoodud plaadid. Kui ükski neist pole otsitav väljalase, siis järgi juhiseid allpool.

en: We found discs matching the information you requested, listed below. If none of these are the release you are looking for, you may search using the form below in order to attach this disc to another MusicBrainz release.
et: Päringule vastasid alltoodud plaadid. Kui ükski neist pole otsitav väljalase, võid allpool asuva vormi abil otsida MusicBrainzist väljalaset, millele see plaat liita.

en: We found the following artists with very similar names:
et: Andmebaasis on juba mõni väga sarnase nimega artist:

en: We found the following labels with very similar names:
et: Andmebaasis on juba mõni väga sarnase nimega plaadifirma:

en: We found the following places with very similar names:
et: Andmebaasis on juba mõni väga sarnase nimega koht:

en: We found the following series with very similar names:
et: Andmebaasis on juba mõni väga sarnase pealkirjaga seeria:

en: We have not received a donation from you recently. If you have just made a PayPal donation, then we have not received a notification from PayPal yet. Please wait a few minutes and reload this page to check again.
et: Me pole sinult ammu annetust saanud. Kui annetasid äsja PayPali kaudu, siis pole me veel neilt selle kohta teadet saanud. Kontrollimiseks oota palun paar minutit ja laadi siis see leht uuesti.

en: We have sent you a verification email to <code>{email}</code>. Please check your mailbox and click on the link in the email to verify the new email address.
et: Saatsime sulle kinnituskirja aadressil <code>{email}</code>. Palun vaata oma postkasti ning klõpsa uue aadressi kinnitamiseks kirjas olevat linki.

en: We used DiscID <code>{discid}</code> to look up this information.
et: Selle teabe otsimisel kasutasime plaadi-ID-d <code>{discid}</code>.

en: We will use your birth date to display your age in years on your profile page.
et: Seda kasutatakse kasutajalehel vanuse näitamiseks.

en: We're terribly sorry for this problem. Please wait a few minutes and repeat your request &#x2014; the problem may go away.
et: Meil on selle probleemi pärast kohutavalt kahju. Palun oota paar minutit ja proovi siis uuesti — probleem võib olla lahenenud.

en: We've sent you information about your MusicBrainz account. If you don't receive this email or still have problems logging in, please {link|contact us}.
et: Saatsime sulle sinu MusicBrainzi konto kohta kirja. Kui see kohale ei jõua või kui sisselogimine endiselt ei õnnestu, siis {link|võta ühendust}.

en: We've sent you instructions on how to reset your password. If you don't receive this email or still have problems logging in, please {link|contact us}.
et: Saatsime sulle juhised oma parooli lähtestamiseks. Kui kiri kohale ei jõua või kui sisselogimine endiselt ei õnnestu, siis {link|võta ühendust}.

en: Web Application
et: Veebirakendus

en: Website:
et: Veebisait:

en: Welcome to MusicBrainz!
et: Tere tulemast MusicBrainzi!

en: When I add a note to an edit, mail me all future notes for that edit.
et: Kui mõnele toimetusele märke kirjutan, saadetakse mulle kõik selle toimetuse edasised märked

en: When I vote on an edit, mail me all future notes for that edit.
et: Kui mõnda toimetust hääletan, saadetakse mulle kõik selle toimetuse edasised märked

en: When you are ready to merge these, just click the Merge button. You may still add more to this merge queue by simply browsing to the entities page and following the merge link.
et: Kui oled valmis neid mestima, klõpsa lihtsalt „Mesti”. Rohkemate mestitavate lisamiseks liigu nende lehele ja klõpsa linki „Mesti”.

en: Wiki Transcluder
et: Transklusioonitoimetaja

en: Wiki version
et: Wiki versioon

en: Wikipedia content provided under the terms of the {license_link|Creative Commons BY-SA license}
et: (Wikipedia sisu näidatakse {license_link|Creative Commonsi BY-SA litsentsi} alusel)

en: Work
et: Teos

en: Work Attributes
et: Teose atribuudid

en: Work Details
et: Teose üksikasjad

en: Work Not Found
et: Teost ei leitud

en: Work Type:
et: Teose tüüp:

en: Work annotations
et: Teoseannotatsioonid

en: Work information
et: Teose teave

en: Work ratings
et: Hinded teostele

en: Work type:
et: Teose liik:

en: Work:
et: Teos:

en: Works
et: Teosed

en: Works with annotations
et: Annotatsiooniga teosed

en: Works with deprecated relationships
et: Teosed iganenud seostega

en: Works with possible duplicate relationships
et: Teosed võimalike topeltseostega

en: Writers
et: Autorid

en: Writers:
et: Autorid:

en: XML Web Service
et: XML-veebiteenus

en: YYYY
et: AAAA

en: Year
et: Aasta

en: Year:
et: Aasta:

en: Yes
et: Jah

[ctx: vote]
en: Yes
et: Jah

en: Yes vote count
et: Poolthäälte arv

en: Yes, I am sure
et: Jah, olen kindel

en: Yes, I still want to create a new artist.
et: Jah, tahan ikkagi uue artisti lisada

en: Yes, I still want to create a new label.
et: Jah, tahan ikkagi uue plaadifirma lisada

en: Yes, I still want to create a new place.
et: Jah, tahan ikkagi uue koha lisada

en: Yes, I still want to create a new series.
et: Jah, tahan ikkagi uue seeria lisada

en: Yes, I'm sure
et: Jah, olen kindel

en: You are about to add an ISRC to this recording. The ISRC must be entered in standard <code>CCXXXYYNNNNN</code> format:
et: Hakkasid sisestama sellele salvestisele ISRC-d. ISRC tuleb sisestada standardses <code>CCXXXYYNNNNN</code> vormingus:

en: You are about to add an ISWC to this work. The ISWC must be entered in standard <code>T-DDD.DDD.DDD-C</code> format:
et: Hakkasid sisestama sellele teosele ISWC-d. ISWC tuleb sisestada standardses <code>T-DDD.DDD.DDD-C</code> vormingus:

en: You are about to enter an edit that will change the durations of tracks to match that of the below disc ID.
et: Asusid sisestama toimetust, mis muudab lugude pikkused vastavaks alloleva plaadi-ID rajapikkustele.

en: You are about to merge the following areas into a single area. Please select the area which you would like other areas to be merged into:
et: Asusid järgnevaid piirkondi üheks mestima. Palun vali piirkond, millesse ülejäänud mestida:

en: You are about to merge the following artists into a single artist. Please select the artist which you would like other artists to be merged into:
et: Asusid järgnevaid artiste üheks mestima. Palun vali artist, millesse ülejäänud mestida:

en: You are about to merge the following events into a single event. Please select the event which you would like other events to be merged into:
et: Asusid järgnevaid sündmusi üheks mestima. Palun vali sündmus, millesse ülejäänud mestida:

en: You are about to merge the following instruments into a single instrument. Please select the instrument which you would like other instruments to be merged into:
et: Asusid järgnevaid instrumente üheks mestima. Palun vali instrument, millesse ülejäänud mestida:

en: You are about to merge the following labels into a single label. Please select the label which you would like other labels to be merged into:
et: Asusid järgnevaid plaadifirmasid üheks mestima. Palun vali plaadifirma, millesse ülejäänud mestida:

en: You are about to merge the following places into a single place. Please select the place which you would like other places to be merged into:
et: Asusid järgnevaid kohti üheks mestima. Palun vali koht, millesse ülejäänud mestida:

en: You are about to merge the following recordings into a single recording. Please select the recording which you would like other recordings to be merged into:
et: Asusid järgnevaid salvestisi üheks mestima. Palun vali salvestis, millesse ülejäänud mestida:

en: You are about to merge the following release groups into a single release group. Please select the release group which you would like other release groups to be merged into:
et: Asusid järgnevaid väljalaskerühmi üheks mestima. Palun vali väljalaskerühm, millesse ülejäänud mestida:

en: You are about to merge the following releases into a single release. Please select the release which you would like the other releases to be merged into:
et: Asusid järgnevaid väljalaskeid üheks mestima. Palun vali väljalase, millesse ülejäänud mestida:

en: You are about to merge the following series into a single series. Please select the series which you would like other series to be merged into:
et: Asusid järgnevaid seeriaid üheks mestima. Palun vali seeria, millesse ülejäänud mestida:

en: You are about to merge the following works into a single work. Please select the work that you would like the other works merged into:
et: Asusid järgnevaid teoseid üheks mestima. Palun vali teos, millesse ülejäänud mestida:

en: You are currently subscribed. {unsub|Unsubscribe}?
et: Hetkel oled sa jälgijate hulgas. {unsub|Lõpetad jälgimise?}

en: You are currently watching the following artists for new releases.
et: Ootad järgmiste artistide uusi väljalaskeid.

en: You are not currently able to add notes to this edit. ({url|Details})
et: Hetkel ei saa sa sellele toimetusele märget lisada. ({url|Üksikasjad})

en: You are not currently able to vote on this edit. ({url|Details})
et: Hetkel ei saa sa seda toimetust hääletada. ({url|Üksikasjad})

en: You are not currently subscribed. {sub|Subscribe}?
et: Hetkel pole sa jälgijate hulgas. {sub|Hakkad jälgima}?

en: You are not currently watching any artists for new releases.
et: Sa ei oota praegu ühegi artisti uusi väljalaskeid.

en: You are subscribed to {n} private collection. | You are subscribed to {n} private collections.
et[0]: Sa jälgid {n} privaatset kogu.
et[1]: Sa jälgid {n} privaatset kogu.

en: You are viewing releases by {artist}.
et: Näidatakse artisti {artist} sobida võivaid väljalaskeid.

en: You can enter the data from the CD as it appears on the CD itself and not worry about becoming a part of MusicBrainz. CDs entered in this method will still be available to client programs. However, it won't be included in the main MusicBrainz database until an editor decides to take your submitted information, ensures it meets our standards and inserts it into the main database.
et: Võid sisestada CD andmed nii, nagu need kirjas on, muretsemata MusicBrainzi reeglite pärast. Niiviisi sisestatud CD-d on saadaval ka klientprogrammidele. MusicBrainzi põhiandmebaasi jõuavad need aga alles siis, kui mõni toimetaja otsustab sisestatud andmed hindava pilguga üle vaadata, reeglitele vastavaks teha ja sisestada.

en: You can pick the level you prefer here: your country, region or city. Be as specific as you want to!
et: Vastavalt soovitud täpsusastmele saab valida riigi, maakonna või linna.

en: You cannot add a CD stub while logged in to MusicBrainz. Please {add_rel|add a new release instead}.
et: Sisselogituna ei saa pooleldi sisestatud CD-d lisada. Palun {add_rel|lisa selle asemel uus väljalase}.

en: You cannot remove the relationship attribute "{type}" as it is still in use by other relationships.
et: Seoseatribuuti „{type}” ei saa eemaldada, kuna see on teiste seoste juures ikka veel kasutusel.

en: You cannot use the same country more than once.
et: Sama maad ei saa kasutada rohkem kui korra.

en: You cannot vote for this candidate, because you are not an auto-editor.
et: Sa ei saa seda kandidaati hääletada, kuna sa pole vanemtoimetaja.

en: You cannot vote for this candidate, because you proposed / seconded them.
et: Sa ei saa selle kandidaadi poolt hääletada, kuna oled juba kas ettepaneku tegija või sekundant.

en: You currently have the following entities selected for merging:
et: Hetkel on mestimiseks valitud järgnev:

en: You do not have any registered applications.
et: Sul pole ühtki registreeritud rakendust.

en: You have granted access to {app}. Next, return to {app} and copy this token to complete the authorization process:
et: {app} sai juurdepääsuloa. Autoriseerimisprotsessi lõpetamiseks mine nüüd rakenduse juurde tagasi ja kopeeri sinna see võti:

en: You have no collections!
et: Sul pole kogusid.

en: You have no collections.
et: Sul pole kogusid.

en: You have not authorized any applications.
et: Sul pole ühtki volitatud rakendust.

en: You have used the {valink|Various Artists} special purpose artist on this recording.
et: Oled selle salvestise jaoks kasutanud eriotstarbelist artisti „{valink|Erinevad esitajad}”.

en: You haven't added any media yet. Click on the "Add Disc" button below to add one.
et: Ühtki helikandjat pole lisatud. Lisamiseks klõpsa allpool nuppu „Lisa plaat”.

en: You haven‘t entered a complete artist credit.
et: Täielikku artistiteavet pole sisestatud.

en: You haven’t made any changes!
et: Midagi pole muudetud.

en: You haven’t selected a label for “{name}”.
et: Plaadifirmat pole valitud ({name}).

en: You may enter an edit note while cancelling this edit. This can be useful to point editors to another edit.
et: Ühtlasi võid sisestada ka toimetusmärke. See võib olla kasulik kasutajate suunamiseks teise toimetuse juurde.

en: You may not edit special purpose artists
et: Eriotstarbelisi artiste pole lubatud toimetada.

en: You may proceed to {profile|your user profile}, or maybe you want to {edit|start editing}!
et: Võid minna edasi oma {profile|oma kasutajaprofiilile} või ka kohe {edit|toimetama hakata}!

en: You must be logged in to vote on edits
et: Toimetuste hääletamiseks logi palun sisse.

en: You must enter a title and select an artist for every track.
et: Iga loo jaoks tuleb sisestada pealkiri ja valida artist.

en: You must first {url|add and verify your email address} before being able to edit or add anything to the database.
et: Enne, kui saad midagi muuta või lisada, pead {url|sisestama ja kinnitama oma e-posti aadressi}.

en: You must provide a working email address if you wish to contribute to the database.
et: Kui soovid andmebaasile kaastööd teha, pead sisestama töötava e-posti aadressi.

en: You must select an existing release group.
et: Valida tuleb olemasolev väljalaskerühm.

en: You need to be certain that this disc ID was added to this release erroneously, since a release can have multiple valid disc IDs, and each disc ID can belong to more than one release. For more in-depth information about this topic, please see our {doc|CD submission guide}.
et: Pead olema kindel, et see plaadi-ID on sellele väljalaskele lisatud ekslikult, kuna ühel väljalaskel võib olla mitu korrektset plaadi-ID-d ning iga plaadi-ID võib kuuluda rohkem kui ühele väljalaskele. Täpsemat teavet sel teemal leiad {doc|CD sisestamise juhistest}.

en: You need to be logged in to view this page.
et: Sellele lehele pääsemiseks pead sisse logima.

en: You selected {area}.
et: Valitud on {area}.

en: You selected {label}.
et: Valitud on {label}.

en: You selected {releasegroup}.
et: Valitud on „{releasegroup}”.

en: You will never be nagged again!
et: Sind ei tüüdata enam kunagi!

en: You will not be nagged for another {days} days.
et: Sind ei tüüdata järgmised {days} päeva.

en: You're removing the alias <em>{alias}</em>.
et: Kui jätkad, eemaldatakse alias „{alias}”.

en: Your email has been successfully sent! Click {link|here} to continue to {user}'s profile.
et: Sinu e-kiri on edukalt saadetud. Kasutaja {user} lehele minemiseks klõpsa {link|siin}.

en: Your homepage and biography will not show until you have confirmed your email.
et: Sinu veebisaiti ja enesetutvustust ei näidata enne, kui oled kinnitanud oma e-posti.

en: Your password has been reset.
et: Su parool on lähtestatud.

en: Your preferences have been saved. Click {link|here} to continue to your user page.
et: Sinu eelistused on salvestatud. Oma kasutajalehele minemiseks klõpsa {link|siin}.

en: Your profile has been updated.
et: Su profiil on uuendatud.

en: Your search query was deemed invalid by our ruthless search server.
et: Meie halastamatu otsnguserver hindas su päringu sobimatuks.

en: Your username will be publicly visible.
et: Sinu kasutajanimi saab avalikult nähtavaks.

en: You’ve seeded some Disc IDs that aren’t matched to any medium. If this is wrong, use the “Attach Disc ID” options below.
et: Söödeti plaadi-ID-d, millele ei vasta ükski helikandja. Kui see on vale, kasuta allpool valikuid „Plaadi-ID omistamine”.

en: You’ve used the {valink|Various Artists} special purpose artist on some tracks below. {valink|Various Artists} should very rarely be used on tracks; please make sure the artists have been entered correctly.
et: Oled mõne alloleva loo jaoks kasutanud eriotstarbelist artisti „{valink|Erinevad esitajad}”. Lugude puhul sobib see väga harva, seega palun vaata, et artistid oleks õigesti sisestatud.

en: [removed]
et: [eemaldatud]

en: [unknown]
et: [teadmata]

en: after
et: pärast

en: aged {num}
et: {num}-aastaselt

en: all
et: kõigile

en: any
et: mõnele

en: appears on:
et: Väljalasetel:

en: areas
et: piirkondade

en: artists
et: artistide

en: auto-edits
et: kohetoimetusi

en: automatically applied
et: Automaatselt rakendatud

en: before
et: enne

en: between
et: vahemikus

en: by
et: Artist:

en: by {artist}
et: Artist: {artist}

en: cancelled
et: tühistatud

en: credited as
et: täpne nimetus

en: diff
et: erinevus

en: do not match
et: ei vasta

en: editors
et: toimetajate

en: edits
et: toimetusi

en: end date
et: lõppkuupäev

en: ended
et: lõppenud

en: entity0 cardinality:
et: olem0 kardinaalsus:

en: entity1 cardinality:
et: olem1 kardinaalsus:

en: events
et: sündmuste

en: from {begin_date} until {end_date}
et: alates {begin_date} kuni {end_date}

en: from {date} to ????
et: alates {date} kuni ?

en: from {date} to present
et: alates {date} kuni praeguseni

en: fully loaded
et: täielikult laaditud

en: help
et: abi

en: hide tracklist
et: peida lugude nimekiri

en: historical
et: ajalooline

en: historical, until {end}
et: ajalooline, kuni {end}

en: historical, {begin}-{end}
et: ajalooline, {begin}–{end}

en: import
et: impordi

en: in {date}
et: {date}

en: in {parent_areas}
et: {parent_areas}

en: info
et: teave

en: instruments
et: instrumendid

en: is
et: on

en: is after
et: on pärast

en: is before
et: on enne

en: is between
et: on vahemikus

en: is in my subscriptions
et: on minu jälgimisloendis

en: is less than
et: on vähem kui

en: is more than
et: on rohkem kui

en: is not
et: ei ole

en: labels
et: plaadifirmade

en: limited user
et: piiratud kasutaja

en: match
et: vastavad

en: more
et: veel

en: more...
et: veel...

en: newest first
et: kõigepealt uuemaid

en: nominate for auto-editor
et: esita vanemtoimetaja kandidaadiks

en: non-auto-edits
et: tavalisi toimetusi

en: none
et: pole

en: oldest first
et: kõigepealt vanemaid

en: on {date}
et: {date}

en: or drop files here
et: ...või lohista failid siia

en: original
et: algne

en: places
et: kohtade

en: plus {n} other anonymous user | Plus {n} other anonymous users
et[0]: ja veel {n} anonüümne toimetaja
et[1]: ja veel {n} anonüümset toimetajat

en: plus {n} other hidden user | plus {n} other hidden user
et[0]: ja veel {n} peidetud toimetaja
et[1]: ja veel {n} peidetud toimetajat

en: plus {n} other private collection | plus {n} other private collections
et[0]: ja veel {n} privaatne kogu
et[1]: ja veel {n} privaatset kogu

en: preview:
et: eelvaade:

en: primary for {locale}
et: {locale}, lokaadi esmane

en: randomly
et: juhuslikus järjekorras

en: raw edit data
et: toimetuse toorandmed

en: recording
et: salvestis

en: recordings
et: salvestiste

en: release groups
et: väljalaskerühmade

en: releases
et: väljalasete

en: resend verification email
et: saada kinnituskiri uuesti

en: search
et: Otsitav

en: see all ratings
et: vaata kõiki

en: see all versions of this release, {count} available | see all versions of this release, {count} available
et[0]: vaata väljalaskerühma
et[1]: vaata väljalaske kõiki {count} varianti

en: send email
et: saada e-kiri

[ctx: plural]
en: series
et: seeriate

en: show tracklist
et: näita lugude nimekirja

en: start date
et: alguskuupäev

en: subscribe
et: jälgi

en: tab or 4 spaces and: * bullets; 1., a., A., i., I. numbered items; spaces alone indent
et: tabeldus või 4 tühikut ja: * tärnid; 1., a., A., i., I. nummerdatud kirjed; taande jaoks ainult tühik

en: track
et: lugu

en: track {tracks} | tracks {tracks}
et[0]: lugu {tracks}
et[1]: lood {tracks}

en: tracks
et: lugude

en: unsubscribe
et: lõpeta jälgimine

en: until {date}
et: kuni {date}

en: view all aliases
et: vaata kõiki aliaseid

en: works
et: teoste

en: {about|More Information} &#x2014; {faq|FAQs} &#x2014; {contact|Contact Us}
et: {about|Lisateave} — {faq|KKK} — {contact|Kontakt}

en: {almost_last_list_item} and {last_list_item}
et: {almost_last_list_item} ja {last_list_item}

en: {app} is requesting permission to:
et: Rakendus {app} tahab luba:

en: {artist} - {name}
et: {artist} — {name}

en: {artist} as {name}
et: {artist} kui {name}

en: {artist} has no releases which have only {n} track. | {artist} has no releases which have {n} tracks.
et[0]: {artist} ei ole avaldanud ühtki ainult {n} looga väljalaset.
et[1]: {artist} ei ole avaldanud ühtki {n} looga väljalaset.

en: {begindate} &#x2013;
et: {begindate} –

en: {begindate} &#x2013; ????
et: {begindate} – ?

en: {begindate} &#x2013; {enddate}
et: {begindate} – {enddate}

en: {collection} by {owner}
et: {collection} ~ {owner}

en: {count} ({url|view list})
et: {count} ({url|vaata nimekirja})

en: {count} ({view_url|view})
et: {count} ({view_url|vaata})

en: {count} private rating not listed. | {count} private ratings not listed.
et[0]: {count} privaatset hinnet ei näidata.
et[1]: {count} privaatset hinnet ei näidata.

en: {doc|Auto-Editor}
et: {doc|vanemtoimetaja}

en: {doc|Disc ID}:
et: {doc|Plaadi-ID}:

en: {doc|Learn more}
et: {doc|Lisateave}

en: {doc|Location Editor}
et: {doc|piirkonnatoimetaja}

en: {doc|Relationship Editor}
et: {doc|seosetoimetaja}

en: {doc|Transclusion Editor}
et: {doc|transklusioonitoimetaja}

en: {editor} is subscribed to {n} private collection. | {editor} is subscribed to {n} private collections.
et[0]: {editor} jälgib {n} privaatkogu.
et[1]: {editor} jälgib {n} privaatkogu.

en: {editor} is subscribed to:
et: {editor} jälgib:

en: {edit} has received one or more "no" votes, you must leave an edit note before you can approve it.
et: {edit} on saanud mõne vastuhääle; selle heakskiitmiseks pead jätma toimetusmärke.

en: {entity0}-{entity1}
et: {entity0}–{entity1}

en: {entity_type} by {artist}
et: {entity_type} ~ {artist}

en: {entity} by {artist}
et: „{entity}”, esitaja: {artist}

en: {entity} has no aliases.
et: {entity} on ilma aliasteta.

en: {format} {position} {name} on {release} by {artist}
et: {format} {position} „{name}” väljalaskel „{release}” artistilt {artist}

en: {link} has no ratings.
et: {link} on ilma hinneteta.

en: {link} has no relationships.
et: {link} on ilma seosteta.

en: {mbid|<abbr title="MusicBrainz Identifier">MBID</abbr>}:
et: {mbid|<abbr title="MusicBrainzi identifikaator">MBID</abbr>}:

en: {num} area found | {num} areas found
et[0]: Leiti {num} piirkond
et[1]: Leiti {num} piirkonda

en: {num} artist | {num} artists
et[0]: {num} artisti
et[1]: {num} artisti

en: {num} artist found | {num} artists found
et[0]: Leiti {num} artist
et[1]: Leiti {num} artisti

en: {num} collection | {num} collections
et[0]: {num} kogu
et[1]: {num} kogu

en: {num} day | {num} days
et[0]: {num} päev
et[1]: {num} päeva

en: {num} day ago | {num} days ago
et[0]: {num} päeva eest
et[1]: {num} päeva eest

en: {num} editor | {num} editors
et[0]: {num} toimetajat
et[1]: {num} toimetajat

en: {num} event found | {num} events found
et[0]: Leiti {num} sündmus
et[1]: Leiti {num} sündmust

en: {num} instrument found | {num} instruments found
et[0]: Leiti {num} instrument
et[1]: Leiti {num} instrumenti

en: {num} label | {num} labels
et[0]: {num} plaadifirmat
et[1]: {num} plaadifirmat

en: {num} label found | {num} labels found
et[0]: Leiti {num} plaadifirma
et[1]: Leiti {num} plaadifirmat

en: {num} month | {num} months
et[0]: {num} kuu
et[1]: {num} kuud

en: {num} month ago | {num} months ago
et[0]: {num} kuu eest
et[1]: {num} kuu eest

en: {num} place found | {num} places found
et[0]: Leiti {num} koht
et[1]: Leiti {num} kohta

en: {num} recording found | {num} recordings found
et[0]: Leiti {num} salvestis
et[1]: Leiti {num} salvestist

en: {num} release found | {num} releases found
et[0]: Leiti {num} väljalase
et[1]: Leiti {num} väljalaset

en: {num} release found matching your query. | {num} release found matching your query.
et[0]: Päringu peale leiti {num} väljalase.
et[1]: Päringu peale leiti {num} väljalaset.

en: {num} release group found | {num} release groups found
et[0]: Leiti {num} väljalaskerühm
et[1]: Leiti {num} väljalaskerühma

en: {num} series | {num} series
et[0]: {num} seeria
et[1]: {num} seeriat

en: {num} series found | {num} series found
et[0]: Leiti {num} seeria
et[1]: Leiti {num} seeriat

en: {num} work found | {num} works found
et[0]: Leiti {num} teos
et[1]: Leiti {num} teost

en: {num} year | {num} years
et[0]: {num} aasta
et[1]: {num} aastat

en: {num} year ago | {num} years ago
et[0]: {num} aasta eest
et[1]: {num} aasta eest

en: {place} in {area}
et: {place}, {area}

en: {relationship_documentation_url|Documentation}
et: {relationship_documentation_url|Dokumentatsioon}

en: {release} by {artist}
et: „{release}” — {artist}

en: {release} has been added to {num} collection: | {release} has been added to {num} collections:
et[0]: „{release}” on lisatud {num} kogusse:
et[1]: „{release}” on lisatud {num} kogusse:

en: {release} has not been added to any collections.
et: „{release}” ei ole ühtegi kogusse lisatud.

en: {type0}-{type1}
et: {type0}–{type1}

en: {type0}-{type1} Relationship Types
et: {type0}–{type1} seosetüübid

en: {type0}-{type1} relationship types
et: {type0}–{type1} seosetüübid

en: {type} “{instrument}”
et: {type} „{instrument}”

en: {type} “{work}”
et: {type} „{work}”

en: {uri|Delete my account}
et: {uri|Kustutan oma konto}

en: {uri|Return to musicbrainz.org}.
et: {uri|Tagasi musicbrainz.org-i}.

en: {user} has no public collections.
et: {user} ei evi avalikke kogusid.

en: {user} has not rated anything.
et: {user} pole midagi hinnanud.

en: {user} has not tagged anything with '{tag}'.
et: {user} pole pannud millelegi silti „{tag}”.

en: {user} has not tagged anything.
et: {user} pole midagi sildistanud.

en: {valink|Various Artists} should very rarely be used on recordings, make sure that the artist has been entered correctly.
et: „{valink|Erinevad esitajad}” sobib väga harva salvestise artistiks, palun vaata, et artist oleks õigesti sisestatud.

en: {yes} yes : {no} no
et: {yes} poolt : {no} vastu

en: « Previous
et: « Tagasi

en: This beta test server allows testing of new features with the live database.
et: Selles beetatestimisserveris saab katsetada uusi funktsioone pärisandmebaasiga.

en: '{id}' is not a valid MusicBrainz ID
et: „{id}” ei ole kehtiv MusicBrainzi ID

en: Thank you, your {edit_url|edit} ({edit_ids}) has been automatically accepted and applied. | Thank you, your {num_edits} {edit_url|edits} ({edit_ids}) have been automatically accepted and applied.
et[0]: Aitäh, {edit_url|toimetus} ({edit_ids}) on vastuvõetud ja rakendatud.
et[1]: Aitäh, {num_edits} {edit_url|toimetust} ({edit_ids}) on vastuvõetud ja rakendatud.

en: Thank you, your {edit_url|edit} ({edit_ids}) has been entered into the edit queue for peer review. | Thank you, your {num_edits} {edit_url|edits} ({edit_ids}) have been entered into the edit queue for peer review.
et[0]: Aitäh, {edit_url|toimetus} ({edit_ids}) on sisestatud ja ootab teistelt kasutajatelt ülevaatamist.
et[1]: Aitäh, {num_edits} {edit_url|toimetust} ({edit_ids}) on sisestatud ja ootab teistelt kasutajatelt ülevaatamist.

en: Thank you, your {edit_url|edit} ({edit_ids}) has been entered, with {num_open_edits} in the edit queue for peer review, and the rest automatically accepted and applied. | Thank you, your {num_edits} {edit_url|edits} ({edit_ids}) have been entered, with {num_open_edits} in the edit queue for peer review, and the rest automatically accepted and applied.
et[0]: Aitäh, {edit_url|toimetus} ({edit_ids}) on sisestatud, neist {num_open_edits} ootab teistelt kasutajatelt ülevaatamist, ülejäänud rakendati kohe.
et[1]: Aitäh, {num_edits} {edit_url|toimetust} ({edit_ids}) on sisestatud, neist {num_open_edits} ootab teistelt kasutajatelt ülevaatamist, ülejäänud rakendati kohe.

en: The user ID is missing or is in an invalid format.
et: Kasutaja-ID on kas puudu või sobimatul kujul.

en: The email address is missing.
et: E-posti aadress on puudu.

en: The time is missing or is in an invalid format.
et: Aeg on kas puudu või sobimatul kujul.

en: The verification key is missing.
et: Kinnitusvõti on puudu.

en: The checksum is invalid, please double check your email.
et: Kontrollsumma on vale. Palun vaata e-kiri uuesti üle.

en: Sorry, this email verification link has expired.
et: Vabandust, aga see e-posti kinnitamise link on aegunud.

en: The user with ID '{user_id}' could not be found.
et: Kasutajat ID-ga „{user_id}” ei leitud.

en: We were unable to send login information to your email address.  Please try again,
                 however if you continue to experience difficulty contact us at support@musicbrainz.org.
et: Sisselogimisteavet ei õnnestunud sinu e-postile saata. Palun proovi uuesti,
                 aga kui probleem siiski püsib, siis saada kiri aadressil support@musicbrainz.org.

en: There is no user with this username
et: Sellenimelist kasutajat pole.

en: There is no user with this username and email
et: Selle nime ja e-postiga kasutajat pole.

en: We can't send a password reset email, because we have no email on record for this user.
et: Parooli lähtestamise kirja ei saa saata, kuna kasutaja e-post pole andmebaasis.

en: Missing one or more required parameters.
et: Mõni kohustuslik parameeter on puudu.

en: Sorry, this password reset link has expired.
et: Vabandust, aga see parooli lähtestamise link on aegunud.

en: There is no user with this email
et: Selle e-postiga kasutajat pole.

en: Your password has been changed.
et: Parool on muudetud.

en: <strong>We were unable to send a confirmation email to you.</strong><br/>Please confirm that you have entered a valid
                 address by editing your {settings|account settings}. If the problem still persists, please contact us at
                 {mail|support@musicbrainz.org}.
et: <strong>Meil ei õnnestunud sulle kinnituskirja saata.</strong><br/>Palun vaata oma {settings|konto seadetest},
                 et sisestatud oleks korrektne e-posti aadress. Kui probleem siiski püsib, siis saada palun kiri aadressil
                 {mail|support@musicbrainz.org}.

en: User successfully edited.
et: Kasutaja andmed on edukalt muudetud.

en: Banner updated. Remember that each server has its own, independent banner.
et: Päisesõnum uuendatud. Pea meeles, et igal serveril on omaenda päisesõnum.

en: You cannot merge a special purpose artist into another artist
et: Eriotstarbelist artisti ei saa teise artistiga mestida

en: You cannot merge into Deleted Artist
et: Kustutatud artistiga ei saa mestida

en: '{id}' is not a valid election ID
et: „{id}” ei ole kehtiv valimiste ID

en: The required TOC parameter was invalid or not present
et: Kohustuslik sisukorra parameeter oli kas sobimatul kujul või puudu

en: Please provide a medium ID
et: Palun sisesta helikandja ID

en: Could not find medium
et: Helikandjat ei leitud

en: The provided CD TOC is not valid
et: Antud CD-sisukord pole korrektne

en: The provided medium id is not valid
et: Antud helikandja-ID pole korrektne

en: This CDTOC is already attached to this medium
et: See CD-sisukord on sellele helikandjale juba omistatud

en: The selected medium cannot have disc IDs
et: Valitud helikandjal ei saa plaadi-ID-d olla

en: The provided artist id is not valid
et: Antud artisti-ID pole korrektne

en: Default
et: Vaikimisi

en: '{id}' is not a valid FreeDB ID
et: „{id}” pole kehtiv FreeDB ID

en: '{types}' is not a valid pair of types for relationships.
et: „{types}” pole sobiv seosetüübipaar.

en: This merge strategy is not applicable to the releases you have selected.
et: Seda mestimisstrateegiat ei saa valitud väljalasetel kasutada.

en: The annotation revision ID must be a positive integer
et: Annotatsiooni revisjoni ID peab olema positiivne täisarv

en: The old and new annotation ids must be unique, positive integers.
et: Annotatsiooni vana ja uus ID peavad olema unikaalsed positiivsed täisarvud.

en: Our Redis server appears to be down; some features may not work as intended or expected.
et: Paistab, et meie Redise-server on maas, mistõttu mõned asjad ei pruugi korralikult töötada.

en: Series that have different entity types cannot be merged.
et: Eri tüüpi seeriate mestmine pole võimalik.

en: The editor {name} has no email address attached to their account.
et: Toimetaja {name} pole oma kontoga e-posti aadressi sidunud.

en: Your message could not be sent
et: Sõnumit polnud võimalik saata

en: '{type}' is not an entity type that can have ratings.
et: {type} ei kuulu hinnatavate olemitüüpide hulka.

en: Invalid TOC
et: Sobimatu sisukord

en: You must be logged in to submit edits. {url|Log in} first, and then try submitting your edits again.
et: Toimetamiseks pead olema sisselogitud. {url|Logi sisse} ja proovi siis uuesti oma toimetust sisestada.

en: Since your edit adding this object was still open, that edit has been cancelled instead of opening a new edit.
et: Kuna selle olemi lisas sinu enda ikka veel lahtine toimetus, siis uue toimetuse sisestamise asemel tühistati too.

en: No title provided
et: Pealkiri on puudu

en: No artist names provided
et: Artistinimed on piidi

en: Not all tracks specify an artist
et: Mõnel lool on artist puudu

en: Not all tracks have a title
et: Mõnel lool on pealkiri puudu

en: Cannot add a CD stub with no tracks
et: Ilma ühegi rajata ei saa pooleldi sisestatud CD-d lisada

en: Incomplete TOC data
et: Poolikud sisukorraandmed

en: Missing disc ID
et: Puuduv plaadi-ID

en: Disc ID does match parsed TOC
et: Plaadi-ID ei vasta parsitud sisukorrale

en: Number of submitted tracks does not match track count in TOC
et: Sisestatud lugude arv ei vasta radade arvule sisukorras

en: Invalid barcode
et: Ebakorrektne vöötkood

en: There are already MusicBrainz releases with this disc ID
et: MusicBrainzis on juba selle plaadi-ID-ga väljalaskeid

en: There is already a CD stub with this disc ID
et: MusicBrainzis on juba selle plaadi-ID-ga pooleldi sisestatud CD

en: [No lyrics]
et: [sõnu pole]

en: {t0}-{t1} relationships
et: {t0}–{t1} seosed

en: Total
et: Kokku

en: Add area alias
et: Piirkonna aliase lisamine

en: Add area annotation
et: Piirkonna annotatsiooni lisamine

en: Add area
et: Piirkonna lisamine

en: Remove area
et: Piirkonna eemaldamine

en: Remove area alias
et: Piirkonna aliase eemaldamine

en: Edit area
et: Piirkonna toimetamine

en: Edit area alias
et: Piirkonna aliase muutmine

en: Merge areas
et: Piirkondade mestimine

en: Add artist alias
et: Artisti aliase lisamine

en: Add artist annotation
et: Artisti annotatsiooni lisamine

en: Add artist
et: Artisti lisamine

en: Remove artist
et: Artisti eemaldamine

en: Remove artist alias
et: Artisti aliase eemaldamine

en: Edit artist
et: Artisti toimetamine

en: Edit artist alias
et: Artisti aliase muutmine

en: Edit artist credit
et: Artisti nimekuju muutmine

en: Merge artists
et: Artistide mestimine

en: Add event alias
et: Sündmuse aliase lisamine

en: Add event annotation
et: Sündmuse annotatsiooni lisamine

en: Add event
et: Sündmuse lisamine

en: Remove event
et: Sündmuse eemaldamine

en: Remove event alias
et: Sündmuse aliase eemaldamine

en: Edit event
et: Sündmuse muutmine

en: Edit event alias
et: Sündmuse aliase muutmine

en: Merge events
et: Sündmuste mestimine

en: Add disc ID
et: Plaadi-ID lisamine

en: Add release annotation
et: Väljalaske annotatsiooni lisamine

en: Add release events (historic)
et: Väljalaskesündmuste lisamine (ajalooline)

en: Add track (historic)
et: Loo lisamine (ajalooline)

en: Add track
et: Loo lisamine

en: Change artist quality (historic)
et: Artisti andmekvaliteedi muutmine (ajalooline)

en: Change release group
et: Väljalaskerühma muutmine

en: Change track artist (historic)
et: Loo artisti vahetamine (ajalooline)

en: Edit relationship (historic)
et: Seose toimetamine (ajalooline)

en: Edit release attributes (historic)
et: Väljalaske omaduste muutmine (ajalooline)

en: Edit release events (historic)
et: Väljalaskesündmuste muutmine (ajalooline)

en: Edit release language (historic)
et: Väljalaske keele muutmine (ajalooline)

en: Edit release name (historic)
et: Väljalaske nime muutmine (ajalooline)

en: Edit track length (historic)
et: Loo pikkuse muutmine (ajalooline)

en: Edit track name (historic)
et: Loo pealkirja muutmine (ajalooline)

en: Edit track number (historic)
et: Loonumbri muutmine (ajalooline)

en: Convert release to single artist (historic)
et: Väljalaske teisendamine ühe artisti nime alla (ajalooline)

en: Merge releases
et: Väljalasete mestimine

en: Move disc ID
et: Plaadi-ID teisaldamine

en: Move release (historic)
et: Väljalaske teisaldamine (ajalooline)

en: Change release group (historic)
et: Väljalaskerühma muutmine (ajalooline)

en: Remove disc ID
et: Plaadi-ID eemaldamine

en: Remove label alias
et: Plaadifirma aliase eemaldamine

en: Remove relationship (historic)
et: Seose eemaldamine (ajalooline)

en: Remove release
et: Väljalaske eemaldamine

en: Remove release events (historic)
et: Väljalaskesündmuste eemaldamine (ajalooline)

en: Remove releases (historic)
et: Väljalaske eemaldamine (ajalooline)

en: Convert release to multiple artists (historic)
et: Väljalaske teisendamine mitme artisti nime alla (ajalooline)

en: Set track lengths
et: Loopikkuste määramine

en: Add instrument alias
et: Instrumendi aliase lisamine

en: Add instrument annotation
et: Instrumendi annotatsiooni lisamine

en: Add instrument
et: Instrumendi lisamine

en: Remove instrument
et: Instrumendi eemaldamine

en: Remove instrument alias
et: Instrumendi aliase eemaldamine

en: Edit instrument
et: Instrumendi toimetamine

en: Edit instrument alias
et: Instrumendi aliase muutmine

en: Merge instruments
et: Instrumentide mestimine

en: Add label alias
et: Plaadifirma aliase lisamine

en: Add label annotation
et: Plaadifirma annotatsiooni lisamine

en: Add label
et: Plaadifirma lisamine

en: Remove label
et: Plaadifirma eemaldamine

en: Edit label
et: Plaadifirma toimetamine

en: Edit label alias
et: Plaadifirma aliase muutmine

en: Merge labels
et: Plaadifirmade mestimine

en: Add medium
et: Helikandja lisamine

en: Remove medium
et: Helikandja eemaldamine

en: Edit medium
et: Helikandja toimetamine

en: Remove PUID
et: PUID eemaldamine

en: Add place alias
et: Plaadifirma aliase lisamine

en: Add place annotation
et: Koha annotatsiooni lisamine

en: Add place
et: Koha lisamine

en: Remove place
et: Koha eemaldamine

en: Remove place alias
et: Koha aliase eemaldamine

en: Edit place
et: Koha toimetamine

en: Edit place alias
et: Koha aliase muutmine

en: Merge places
et: Kohtade mestimine

en: Add recording annotation
et: Salvestise annotatsiooni lisamine

en: Add ISRCs
et: ISRC-de lisamine

en: Add PUIDs
et: PUID-de lisamine

en: Add standalone recording
et: Eraldiseisva salvestise lisamine

en: Remove recording
et: Salvestise eemaldamine

en: Edit recording
et: Salvestise toimetamine

en: Merge recordings
et: Salvestiste mestimine

en: Remove ISRC
et: ISRC eemaldamine

en: Add relationship attribute
et: Seoseatribuudi lisamine

en: Add relationship type
et: Seosetüübi lisamine

en: Remove relationship
et: Seose eemaldamine

en: Edit relationship
et: Seose toimetamine

en: Edit relationship attribute
et: Seoseatribuudi muutmine

en: Edit relationship type
et: Seosetüübi muutmine

en: Remove relationship attribute
et: Seoseatribuudi eemaldamine

en: Remove relationship type
et: Seosetüübi eemaldamine

en: Reorder relationships
et: Seoste järjestuse muutmine

en: Add cover art
et: Kaanepildi lisamine

en: Add release label
et: Väljalaskele plaadifirma lisamine

en: Remove release label
et: Väljalaskelt plaadifirma eemaldamine

en: Edit release
et: Väljalaske toimetamine

en: Edit release artist
et: Väljalaskeartisti muutmine

en: Edit barcodes
et: Vöötkoodi muutmine

en: Edit cover art
et: Kaanepildi muutmine

en: Edit release label
et: Väljalaske plaadifirma muutmine

en: Remove cover art
et: Kaanepildi eemaldamine

en: Reorder cover art
et: Kaanepiltide järjestuse muutmine

en: Reorder mediums
et: Helikandjate järjestuse muutmine

en: Add release group annotation
et: Väljalaskerühma annotatsiooni lisamine

en: Remove release group
et: Väljalaskerühma eemaldamine

en: Edit release group
et: Väljalaskerühma toimetamine

en: Add series alias
et: Seeria aliase lisamine

en: Add series annotation
et: Seeria annotatsiooni lisamine

en: Add series
et: Seeria lisamine

en: Remove series
et: Seeria eemaldamine

en: Remove series alias
et: Seeria aliase eemaldamine

en: Edit series
et: Seeria toimetamine

en: Edit series alias
et: Seeria aliase muutmine

en: Merge series
et: Seeriate mestimine

en: Applied
et: rakendatud

en: Failed vote
et: ei läbinud hääletust

en: Failed dependency
et: ei rahuldanud sõltuvust

en: Failed prerequisite
et: ei täitnud eeldust

en: No votes
et: ilma häälteta

en: Wiki documentation
et: Wiki-dokumentatsioon

en: Change WikiDoc
et: WikiDoci muutmine

en: Add work alias
et: Teose aliase lisamine

en: Add work annotation
et: Teose annotatsiooni lisamine

en: Add ISWCs
et: ISWC-de lisamine

en: Remove work
et: Teose eemaldamine

en: Remove work alias
et: Teose aliase eemaldamine

en: Edit work
et: Teose toimetamine

en: Edit work alias
et: Teose aliase muutmine

en: Merge works
et: Teoste mestimine

en: Remove ISWC
et: ISWC eemaldamine

en: This operator is not supported
et: Seda tehtemärki ei toetata

[ctx: autoeditor election status]
en: Awaiting 1st seconder
et: oodatakse 1. sekundanti

[ctx: autoeditor election status]
en: Awaiting 2nd seconder
et: oodatakse 2. sekundanti

[ctx: autoeditor election status]
en: Voting open since {date}
et: hääletamine avatud alates {date}

[ctx: autoeditor election status]
en: Accepted at {date}
et: vastuvõetud {date}

[ctx: autoeditor election status]
en: Declined at {date}
et: keeldutud {date}

[ctx: autoeditor election status]
en: Cancelled at {date}
et: tühistatud {date}

[ctx: autoeditor election status (short)]
en: Awaiting 1st seconder
et: Oodatakse 1. sekundanti

[ctx: autoeditor election status (short)]
en: Awaiting 2nd seconder
et: Oodatakse 2. sekundanti

[ctx: autoeditor election status (short)]
en: Voting open
et: Hääletamine avatud

[ctx: autoeditor election status (short)]
en: Accepted
et: Vastuvõetud

[ctx: autoeditor election status (short)]
en: Declined
et: Keeldutud

[ctx: autoeditor election status (short)]
en: Cancelled
et: Tühistatud

en: [none]
et: [puudub]

en: View your public account information
et: Näha sinu avalikku teavet

en: View your email address
et: Näha sinu meiliaadressi

en: View and modify your private tags
et: Näha ja muuta sinu privaatseid silte

en: View and modify your private ratings
et: Näha ja muuta sinu privaatseid hinnanguid

en: View and modify your private collections
et: Näha ja muuta sinu privaatseid kogusid

en: Submit new ISRCs to the database
et: Edastada andmebaasi uusi ISRC-sid

en: Submit new barcodes to the database
et: Edastada andmebaasi uusi vöötkoode

en: {b} and {a}
et: {b} ja {a}

en: Filter release groups
et: Filtreeri väljalaskerühmi

en: Filter releases
et: Filtreeri väljalaskeid

en: Filter recordings
et: Filtreeri salvestisi

en: This alias can only be a primary alias if a locale is selected
et: Alias saab esmane olla vaid siis, kui lokaat on määratud.

en: An area already exists with this ISO code
et: Selle ISO-koodiga piirkond on juba olemas

en: You must provide at least one track
et: Sisestada tuleb vähemalt üks rada

en: You must provide a title for track {0}
et: {0}. rajale tuleb lisada pealkiri

en: Must be a valid barcode
et: Peab olema korrektne vöötkood.

en: Please add an artist name for {credit}
et: Palun sisesta {credit} jaoks artistinimi.

en: Artist "{artist}" is unlinked, please select an existing artist.
                       You may need to add a new artist to MusicBrainz first.
et: {artist} pole lingitud ühegi andmebaasis leiduva artistiga — palun vali mõni olemasolev või lisa uus.

en: Please add an artist name for each credit.
et: Palun sisesta artistinimi igale artistiteabe väljale.

en: Artist credit field is required
et: Artisti nimekuju on kohustuslik väli.

en: These coordinates could not be parsed
et: Antud koordinaate polnud võimalik parsida.

en: The end date must occur on or after the begin date
et: Lõppkuupäev ei saa olla enne alguskuupäeva.

en: This is not a valid disc ID
et: See pole kehtiv plaadi-ID.

en: This is not a valid FreeDB ID
et: See pole kehtiv FreeDB ID.

en: This is not a valid MBID
et: See pole kehtiv MBID.

en: This is not a valid ISO 3166-1 code
et: See pole korrektne ISO 3166-1 kood.

en: This is not a valid ISO 3166-2 code
et: See pole korrektne ISO 3166-2 kood.

en: This is not a valid ISO 3166-3 code
et: See pole korrektne ISO 3166-3 kood.

en: This is not a valid ISRC
et: See pole korrektne ISRC.

en: This is not a valid ISRC.
et: See pole korrektne ISRC.

en: This is not a valid ISWC
et: See pole korrektne ISWC.

en: Label codes must be greater than 0 and 5 digits at most
et: Plaadifirma koodi pikkus peab olema 1 kuni 5 numbrit.

en: Not a valid time. Must be in the format MM:SS
et: See pole korrektne pikkus. Õige vorming on „min:sek”.

en: URL protocol must be HTTP or HTTPS
et: URL-i protokoll peab olema HTTP, HTTPS

en: invalid date
et: sobimatu kuupäev

en: Please ensure all lines start with @, * or #.
et: Palun vaata, et iga rea algul oleks kas @, * või #.

en: This is not a valid time.
et: See pole korrektne aeg.

en: Enter a valid url e.g. "http://google.com/"
et: Sisesta korrektne URL, nagu nt „http://google.com/”

en: URL protocol must be HTTP, HTTPS or FTP
et: URL-i protokoll peab olema HTTP, HTTPS või FTP

en: Please pick the entity you want the others merged into.
et: Palun vali olem, millesse ülejäänud mestida.

en: Another medium is already in this position
et: Sellel kohal on juba helikandja

en: Positions must be greater than 0
et: Järjekorranumbrid peavad olema 0-st suuremad

en: You must provide an edit note when adding a standalone recording
et: Eraldiseisva salvestise lisamisel tuleb jätta toimetusmärge.

en: You must provide an edit note
et: Pead sisestama ka toimetusmärke.

en: Indexed search with advanced query syntax
et: Indekseeritud otsing laiendatud päringusüntaksiga

en: The old password is incorrect
et: Vana parool on vale.

en: An account with this name could not be found
et: Sellenimelist kontot ei leitud.

en: Invalid URL format
et: Vigane URL-i vorming

en: Basic
et: algtase

en: Intermediate
et: kesktase

en: Advanced
et: kõrgtase

en: Native
et: emakeel

en: You must supply a complete birth date for us to display your age.
et: Vanuse näitamiseks pead sisestama täieliku sünnikuupäeva.

en: Birth year must be after 1900
et: Sünniaasta peab olema hilisem kui 1900

en: Biography and website fields may not be edited until your email address is confirmed.
et: Enesetutvustuse ja veebisaidi välju ei saa muuta enne, kui sinu e-posti aadress on kinnitatud.

en: Username field is required
et: Palun sisesta siia kasutajanimi.

en: Password field is required
et: Palun sisesta siia parool.

en: Daily
et: iga päev

en: Weekly
et: iga nädal

en: Never
et: mitte kunagi

en: Please enter a password in this field
et: Palun sisesta siia parool.

en: The password confirmation does not match the password
et: Parooli kinnitus erineb paroolist.

en: This username is reserved for internal use
et: See kasutajanimi on reserveeritud sisekasutuseks.

en: Please choose another username, this one is already taken
et: See kasutajanimi on juba võetud, palun vali uus.

en: A day
et: Päev

en: A week
et: Nädal

en: 2 weeks
et: 2 nädalat

en: A month
et: Kuu

[ctx: language optgroup]
en: Frequently used
et: Sageli kasutatavad

[ctx: language optgroup]
en: Other
et: Harvem kasutatavad

[ctx: script optgroup]
en: Frequently used
et: Sageli kasutatavad

[ctx: script optgroup]
en: Other
et: Harvem kasutatavad

en: Please select a work attribute type.
et: Palun vali teoseatribuudi tüüp.

en: Please enter a work attribute value.
et: Palun sisesta teoseatribuudi väärtus.

en: Unknown work attribute type.
et: Tundmatu teoseatribuudi tüüp.

en: This value is not allowed for this work attribute type.
et: Valitud teoseatribuudi tüüp ei luba sellist väärtust.

en: (Special case)
et: (Erijuhtum)

en: An album release primarily consists of previously unreleased material. This includes album re-issues, with or without bonus tracks.
et: Album koosneb põhiliselt varem avaldamata materjalist. See hõlmab siiski ka albumite kordusväljalaskeid, nii lisalugudega kui ilma.

en: A single typically has one main song and possibly a handful of additional tracks or remixes of the main track. A single is usually named after its main song.
et: Singlil on tavaliselt üks põhilugu ja vahel ka mõni lisalugu või põhiloo remiks. Singli pealkiri on tavaliselt sama, mis põhilool.

en: An EP is an Extended Play release and often contains the letters EP in the title.
et: EP (ingl Extended Play) on tavaliselt albumi ja singli vahepealse kestusega väljalase; selle pealkirjas on tihti „EP”.

en: A compilation is a collection of previously released tracks by one or more artists.
et: Kogumik sisaldab varem avaldatud lugusid ühelt või mitmelt artistilt.

en: A soundtrack is the musical score to a movie, TV series, stage show, computer game etc.
et: Saatemuusika on filmis, telesarjas, teatrietenduses, arvutimängus vm kasutatud muusika.

en: Non-music spoken word releases.
et: Kõneldud tekstiga ja ilma muusikata väljalase.

en: An interview release contains an interview with the Artist.
et: Intervjuu-väljalase sisaldab ainult intervjuud artistiga.

en: An audiobook is a book read by a narrator without music.
et: Heliraamat on ilma muusikata väljalase, kus jutustaja raamatut ette loeb.

en: A release that was recorded live.
et: Kontserdil („laivis”) lindistatud väljalase.

en: A release that was (re)mixed from previously released material.
et: Väljalase, mis on (re)miksitud varemavaldatud materjalist.

en: Any release that does not fit any of the categories above.
et: Igasugune muu väljalase, mis ei sobi ühtegi teise kategooriasse.

en: Any release officially sanctioned by the artist and/or their record company. (Most releases will fit into this category.)
et: Igasugune väljalase, mille on heaks kiitnud artist ja/või nende plaadifirma. Sellesse kategooriasse sobib enamik väljalaskeid.

en: A giveaway release or a release intended to promote an upcoming official release. (e.g. prerelease albums or releases included with a magazine)
et: Tasuta jagatud või peatse ametliku väljalaske reklaamimiseks mõeldud väljalase, nt albumi eelväljalase või ajakirjaga kaasas olnud väljalase.

en: An unofficial/underground release that was not sanctioned by the artist and/or the record company.
et: Mitteametlik või põrandaalune väljalase, mida pole heaks kiitnud artist ega nende plaadifirma.

en: A pseudo-release is a duplicate release for translation/transliteration purposes.
et: Pseudoväljalase on tõlgitud või translitereeritud pealkirjadega duplikaatväljalase.

en: An error occurred while searching. Click here to try again.
et: Otsimisel ilmnes viga. Uuestiproovimiseks klõpsa siin.

en: Clear recent items
et: Puhasta loend

en: Show more...
et: Näita rohkem...

en: Not found? Try again with direct search.
et: Tulemusteta? Proovi otsese otsinguga.

en: Slow? Switch back to indexed search.
et: Aeglane? Lülita tagasi indekseeritud otsingule.

en: Vote on all edits:
et: Hääl kõigil avatud toimetustel:

en: Delete Note
et: Kustuta märge

en: Add a new artist
et: Lisa uus artist

en: Add a new label
et: Lisa uus plaadifirma

en: Add a new place
et: Lisa uus koht

en: Add a new release group
et: Lisa uus väljalaskerühm

en: Add a new series
et: Lisa uus seeria

en: Add a new work
et: Lisa uus teos

en: Add another area
et: Lisa veel üks piirkond

en: Add another artist
et: Lisa veel üks artist

en: Add another label
et: Lisa veel üks plaadifirma

en: Add another place
et: Lisa veel üks koht

en: Add another recording
et: Lisa veel üks salvestis

en: Add another release
et: Lisa veel üks väljalase

en: Add another release group
et: Lisa veel üks väljalaskerühm

en: Add another series
et: Lisa veel üks seeria

en: Add another work
et: Lisa veel üks teos

en: Display Credits at Bottom
et: Näita artistiteavet lehe lõpus

en: Display Credits Inline
et: Näita artistiteavet iga loo all

en: Show less...
et: Näita vähem...

en: Image {current} of {total}
et: Pilt {current} / {total}

en: Began:
et: Algus:

en: This person is deceased.
et: See isik on surnud (aga surmakuupäeva ei tea)

en: This group has dissolved.
et: See grupp on laiali läinud

en: All of your changes will be lost if you leave this page.
et: Sellelt lehelt lahkudes lähevad kõik tehtud muudatused kaotsi.

en: Please select a link type for the URL you’ve entered.
et: Palun vali sisestatud URL-ile lingitüüp.

en: {description} ({url|more documentation})
et: {description} ({url|Veel dokumentatsiooni})

en: Required field.
et: Kohustuslik väli

en: This URL is not allowed for the selected link type, or is incorrectly formatted.
et: Valitud lingitüüp kas ei luba seda URL-i või pole see korrektsel kujul.

en: This relationship already exists.
et: See seos on juba olemas.

en: This mode capitalises almost all words, with some words (mainly articles and short prepositions) lowercased. Some words may need to be manually capitalised to follow the {url|English capitalisation guidelines}.
et: See režiim muudab suureks enamiku sõnade esitähe ja väikseks ülejäänud tähed, (inglise) artiklid ja lühemad eessõnad. Mõned sõnad tuleb võibolla siiski käsitsi {url|inglise algustähejuhistega} vastavusse viia.

en: This mode capitalises titles as sentence mode, but also inserts spaces before semicolons, colons, exclamation marks and question marks, and inside guillemets. Some words may need to be manually capitalised to follow the {url|French capitalisation guidelines}.
et: See toimib nagu lauserežiim, aga lisab tühiku kooloni, semikooloni, hüüu- ja küsimärgi ette ning «hanejalgade» sisse. Mõned sõnad tuleb võibolla käsitsi {url|prantsuse algustähejuhistega} vastavusse viia.

en: This mode capitalises the first word of a sentence, most other words are lowercased. Some words, often proper nouns, may need to be manually fixed according to the {url|relevant language guidelines}.
et: See režiim muudab suureks pealkirja (või iga lause) esitähe ja väikseks kõik muu. Mõned sõnad, tüüpiliselt pärisnimed, tuleb võibolla käsitsi {url|vastava keele algustähejuhistega} vastavusse viia.

en: The series you’ve selected is for recordings.
et: Valitud seeria on salvestiste jaoks.

en: The series you’ve selected is for releases.
et: Valitud seeria on väljalasete jaoks.

en: The series you’ve selected is for release groups.
et: Valitud seeria on väljalaskerühmade jaoks.

en: The series you’ve selected is for works.
et: Valitud seeria on teoste jaoks.

en: Please select a relationship type.
et: Palun vali seosetüüp.

en: Please select a subtype of the currently selected relationship type. The selected relationship type is only used for grouping subtypes.
et: Palun vali praeguse seosetüübi asemel sobiv alltüüp. Valitud seosetüüpi kasutatakse ainult teiste seoste rühmitamiseks.

en: Entities in a relationship cannot be the same.
et: Iseendaga ei saa midagi seostada.

en: The end date cannot preceed the begin date.
et: Lõppkuupäev ei saa olla enne alguskuupäeva.

en: This attribute is required.
et: See on kohustuslik atribuut.

en: {n} recording selected | {n} recordings selected
et[0]: {n} salvestis valitud
et[1]: {n} salvestist valitud

en: {n} work selected | {n} works selected
et[0]: {n} teos valitud
et[1]: {n} teost valitud

en: This tracklist has artist credits with information that will be lost if you swap artist credits with track titles. This cannot be undone. Do you wish to continue?
et: Lugude nimekirjal on artistiväljal teavet, mis läheb loopealkirjade ja artistinimede vahetamisel kaotsi. Seda ei saa tagasi võtta. Kas soovid jätkata?

en: This medium has one or more discids which prevent this information from being changed.
et: Sellele helikandjale on omistatud plaadi-ID, mistõttu ei saa seda teavet muuta.

en: {name} - Add Release
et: „{name}” - Väljalaske lisamine

en: Add Release
et: Väljalaske lisamine

en: {name} - Edit Release
et: „{name}” - Väljalaske toimetamine

en: Edit Release
et: Väljalaske toimetamine

en: The check digit is {checkdigit}.
et: Kontrollnumber on {checkdigit}.

en: Please double-check the barcode on the release.
et: Palun kontrolli see väljalaskelt hoolikalt üle.

en: The barcode you entered looks like a UPC code with the check digit missing.
et: Sisestatud vöötkood näeb välja nagu puuduva kontrollnumbriga UPC-kood.

en: The barcode you entered is a valid UPC code.
et: Sisestatud vöötkood on korrektne UPC-kood.

en: The barcode you entered is either an invalid UPC code, or an EAN code with the check digit missing.
et: Sisestatud vöötkood on kas ebakorrektne UPC-kood või puuduva kontrollnumbriga EAN-kood.

en: The barcode you entered is a valid EAN code.
et: Sisestatud vöötkood on korrektne EAN-kood.

en: The barcode you entered is not a valid EAN code.
et: Sisestatud vöötkood ei ole korrektne EAN-kood.

en: The barcode you entered is not a valid UPC or EAN code.
et: Sisestatud vöötkood ei ole korrektne UPC- ega EAN-kood.
